Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

vincent

Ze strony empik.com:

CytatSpektakularne zako?czenie trylogii! Tylko w Empiku i na empik.com, wydanie z ok?adk? z wizreunkiem Bane'a.

Co? w stylu "tylko u nas kupisz TDKR z gorsz? ok?adk?!" ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Juby

#481
Gorszą? :P IMO duuuuuużo lepszą (wykorzystano przy niej najlepszy plakat i nie jest czerwona dzięki czemu lepiej oddaje klimat filmu). Jak dla mnie jest to jedyna dobra okładka TDKR jaką zaprezentowano do tej pory w sieci.

Leon Kennedy

Jak w przypadku każdej części wybór padnie na " Mroczny Rycerz Powstaje. Edycja specjalna (2 DVD)".

Johnny Napalm

U mnie te? ten sam wybór co u Leona Kennedy'ego. No, tylko przyjdzie mi jeszcze d?u?szy czas na to poczeka?. :(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Ja niestety również w tym roku nie planuję zakupu.

vincent

Ja idę po 2xDVD w dniu premiery, wracam do domu, dzwonię po znajomych, odpalamy skręta i jazda ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Przyznam, że korci mnie i chyba po 10 tak na gwiazdkę sobie sprawie :)

Cytatodpalamy skręta

:D

Z nowej sondy głos zdecydowanie poszedł na Knightfall :)

Rado

Ja natomiast dałem na Killing Joke. Myślę, że prędzej czy później zrobią tą animację.

Knightfall fajnie było by zobaczyć, ale żeby oddać w całości ten event, to musieli by zrobić Knightquest i Knightsend, bo tak inaczej sobie nie wyobrażam. Trochę dużo do pokazania by było.

Hush, moim zdaniem, dobrze nadaje się też na animację. Dużo i szybko się dzieje, jest wiele postaci itp.

LelekPL

Ja dałem Long Halloween z komputera, natomiast Court of Owls z telefonu. Te historie najbardziej chciałbym zobaczyć na ekranie - pierwsze jest jedną z moich absolutnie ulubionych bat-powieści, natomiast druga zrobiła na mnie ostatnio bardzo duże wrażenie. Gdybym miał wybrać to oczywiście Long Halloween, ale kto wie co Snyder wymyśli teraz z Death of the Family.

Zgodzę się natomiast z wynikami i przyznaję, że Knightfall ze względu na akcję i rozmach wydarzeń wyglądałby świetnie na ekranie... podobnie zresztą jak Hush. Jednak nie wyczekuję ich w pierwszej kolejności.

PS. Nie wiem po co jest dodana Death in the Family, bo tej raczej nie będzie. Ten temat za bardzo poruszał już film o Red Hoodzie.

Juby

Jestem zniesmaczony wynikiem obecnej sondy. Aby zaadaptować w animacji Knightfall, potrzeba by 3-4 filmów długości 75 minut, w dodatku byłby to fabularny bliźniak tegorocznego TDKR. Kto na to głosował? Kto by to chciał? Sam pomysł jest absurdalny.

Chciałem zagłosować na TLH, ale pewnie twórcy by to popsuli (a tego nie chcę), więc głos oddałem na Husha (idealny na dwu-częściową animacje).

LelekPL

Bo może Ci co oddawali głos na Knightfall liczyli właśnie na wieloczęściową animację? 8-)

vincent

Oczywiście, że głos na Knightfall ;)

Chris Nolan udowodnił w swoich filmach, robiąc "skróty czasowe" (zmieniają się sceny, czas przyspiesza, muzyka w tle), że można pokazać dużo i konkretnie, niekoniecznie rozwlekając niepotrzebnie wątki. Więc fundament pod wydarzenia z Knightfall z dobrym reżyserem można byłoby zgrabnie przedstawić w pierwsze 15 minut animacji, resztę dać już normalnie.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Deuce

Równie? zag?osowa?em na Knightfall. Uwa?am t? histori? za najciekawsz? z podanych. Jak ju? to by?o wcze?niej wspomniane, trzeba by zrobi? trzy odr?bne cz??ci. W innym wypadku mog?o by si? sko?czy?, jak w przypadku animacji o ?mierci Supermana, czyli totalnym niewypa?em.
Do sondy dorzuci?bym te? Final Crisis/Battle For The Cowl/Powrót Wayne'a. Tu wystarczy?yby dwie cz??ci: retrospekcje Final Crisis i Dick Batmanem - 1 cz???, Bruce w?druje w czasie i powraca do swojego Gotham - 2 cz???. Taki film wybra?bym w drugiej kolejno?ci, w g?osowaniu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

#493
CytatJestem zniesmaczony wynikiem obecnej sondy. Aby zaadaptować w animacji Knightfall, potrzeba by 3-4 filmów długości 75 minut, w dodatku byłby to fabularny bliźniak tegorocznego TDKR. Kto na to głosował? Kto by to chciał? Sam pomysł jest absurdalny.

I co z tego, że Nolan wziął z tego po trochu do swojego filmu? Ja chcę adaptację pełną gębą!! Oczywiście trzyczęściową, bo mniej sobie nie wyobrażam, a cztery to za dużo :P. Zresztą takowa adaptacja musi kiedyś powstać, bo taki jest głos ludu czyt. fanów Gacka :)

Nagi Wonrz

Killing Joke - krótkie, dobre, znane, pewne, hejt od Moore'a jeszcze pewniejszy. Romano pewnie znowu postawi na nowego Jokera, ale po Emersonie i DiMaggio jestem w miar? spokojny. Je?li chodzi o Knightfall to mo?e wyj?? co? jak Superman/Doomsday czyli nie najlepiej.