Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TDKR na DVD i Blu-ray

Zaczęty przez Juby, 26 Wrzesień 2012, 17:40:42

Juby

W filmach od galapagos zazwyczaj od razu leci film, a jeśli chcesz wybrać menu to musisz kliknąć na pilocie "Disc menu". Tak jest w Batmanach Nolana.

Nietoperz

Cytat: Gieferg w 12 Listopad  2012, 15:48:47
[...]
Menu beznadziejne.
[...]
Nietoperz - nie kupuj tego filmu na DVD. Po prostu nie wypada. Zainwestuj czym pr?dzej w odtwarzacz blu-ray. Im pó?niej to zrobisz, tym wi?cej filmów b?dziesz musia? kupowa? po raz drugi bo jak ju? zaczniesz ogl?da? Blu, na widok DVD b?dzie ci si? chcia?o rzyga?.
Menu beznadziejne, prawda. Razi oczy...
A poza tym, z tego, co kto? wspomnia?, szkoda, ?e Galapagos od 2008 roku robi nieruchome menu w swoich filmach... :(

Dzi?ki za rady, Gieferg, ale na razie nie sta? mnie na Blu... :/ Poza tym, moja Luba nie ma telewizora, a ma?ego laptopa, a i ja u siebie nie mam w?asno?ciowego telewizora, tylko jest laptop bez nap?du Blu-Ray.
W Play wprawdzie jest tanio PS3 (59,90 z?/mc przez 3 lata razem z 5 GB neta/mc), ale co mi z tego, jak do lapka pod??czy? si? tego nie da... :/

PS. Gieferg, dzi?ki za wiadomo?? na privie. Nie spodziewa?em si? i my?la?em, ?e mnie zignorowa?e? (bo niby "trywialna sprawa", zakupy w sieci). Pocz?tkowe zra?enie k'Tobie postaram si? skasowa?, a mo?e i na Twym forum uda si? zarejestrowa?. :)
PPS. Zacz??em u?ywa? brytyjskiego Amazona do zakupów filmowych. My?l?, ?e warto.

PS2. Na empik.com zmieni?a si? cena jednego z wyda? DVD TDKR:
http://www.empik.com/batman-mroczny-rycerz-powstaje-edycja-specjalna-nolan-christopher,p1061980274,film-p (ta edycja stania?a o 5 z? w stosunku do standardowej ceny, z 59,99 na 54,99),
http://www.empik.com/batman-mroczny-rycerz-powstaje-edycja-specjalna-nolan-christopher,p1062729263,film-p (ta nadal po 59,99, i nadal jednowarstwowa, jednostronna ;))

Hydro

Pojawiły się już recenzje wydania Blu-ray ;D

http://www.blu-ray.com/movies/The-Dark-Knight-Rises-Blu-ray/21212/#Review

http://bluray.highdefdigest.com/7394/dark_knight_rises_combo.html

Mimo że recenzje z Blu-ray.com i highdefdigest dosyć często się różnią się od siebie w ocenach, tak tutaj recenzenci są zgodni:

Video: 4,5 / 5

Audio: 5 / 5


Damn, nie mogę się już doczekać. 8 dni 8)

It's a funny world we live in.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)


XIII

Oto dialog z wersji lektoskiej  TDKR
-Jesteś już duży
-Ciebie.
Co za tłumacz takie coś zaakceptował.

Juby

Podaj jeszcze zdanie wcześniej, jeśli jest tak:
- To bardzo zaboli...
- Jesteś już duży.
- .. Ciebie.

To nie jest źle. Po dwóch linijkach trudno cokolwiek ocenić.

Konrad

#127
Cytat: Q w 23 Listopad  2012, 01:36:20
Unboxing The Dark Knight Rises: Limited Edition Bat Cowl / Temný rytíř povstal - Maska (Blu-ray)
Według mnie pudełka DVD i Blu-ray z The Dark Knight Trilogy wyglądają fenomenalnie.

Kanał "FilmArenaFans" poinformował użytkownika w komentarzach na youtube, że nie będzie omawiał The Dark Knight Rises na DVD.

1. Czy w sieci jest dostępny jakiś filmik związany z otworzeniem(pudełka) i omówieniem The Dark Knight Trilogy na DVD?
2. Czy jakaś strona internetowa podjęła się omówienia wersji DVD "The Dark Knight Rises" z załączeniem screenów z filmu?

Juby

1. Nie.
2. Nie.

Teraz wszystkie tego typu rzeczy robi się pod blu-ray.

A teraz dobra wiadomość. TDKR na BD ma być dostępny w MediaMarkt (wydanie 2-płyowe, w zwykłym opakowaniu) za jedyne 69,90 zł.

kelen

Gdzie, jak, od kiedy? Masz więcej szczegółów? Bo taka cena to... niezła okazja, mówiąc lekko.

Juby

TDKR już zniknął z bazy MM (nie wiem czemu), więc chyba okazja się nie nadarzy.


LelekPL

Ok, mam pytanie przed jutrem odnośnie DVD z TDKR, mianowicie tego empikowego z Banem na okładce i Edycji Specjalnej dostępnej w całym kraju. Czy wiadomo już czym one się różnią, poza ceną? Wiem, że jedna jest dwuwarstwowa, druga jednowarstwowa, ale jeśli mam być szczery to nic mi to nie mówi. Wiadomo coś o zawartości obu wydań, jakieś różnice?

RafSwi7

Cytat: Air Jordan w 27 Listopad  2012, 22:22:54
Ok, mam pytanie przed jutrem odnośnie DVD z TDKR, mianowicie tego empikowego z Banem na okładce i Edycji Specjalnej dostępnej w całym kraju. Czy wiadomo już czym one się różnią, poza ceną? Wiem, że jedna jest dwuwarstwowa, druga jednowarstwowa, ale jeśli mam być szczery to nic mi to nie mówi. Wiadomo coś o zawartości obu wydań, jakieś różnice?

Gdy wysłałem o to zapytanie (czym różnią się te wersje) to odpisali mi, że tylko motywem graficznym.

LelekPL

No i ceną ;)
No, ale ok, gdyby ktoś do jutra miał jakąś inną informację na ten temat to byłbym wdzięczny. Sam też się oczywiście zapytam jeszcze w Empiku jutro, ale na wiele nie liczę z ich strony.

A ta jednowarstwowość i dwuwartswowość to coś ważnego?