Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Forever

Zaczęty przez Maik, 23 Styczeń 2008, 23:57:46

Johnny Napalm

Film podobał mi się m.in. z powodu pokazania się Brucea w innym stroju niż taki typowy czarny z żółtą elipsą. Początkowo byłem zafascynowany nowym wizerunkiem, bo w sumie mu się aż tak bardzo nie przyglądałem. Dopiero jak ktoś mi powiedział, że on ma te... sutki, to mnie wtedy oświeciło i przejrzałem na oczy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

NO kurde przynajmniej te sutki nie sterczą na 2cm jak w BiR. Więc dajce spokój że pierwszy kostium batman w BF był tragiczny. Był zajebisty i tyle, zarąbiste mięśnie na tym były, a kostium z sonarem to jakaś kpina. Większego loga już chyba nie dali rady. I w dodatku ta wieśniacka maska.


Show Must Go On!!!

LelekPL

#62
Wybacz, ale sutki w BF nie sterczą mniej niż w BiR :) To jest jakiś mit w internecie, bo każdy lubi atakować BiR o te sutki, bo łatwiej jest nabijać się z gorszego filmu, ale zapomina się o tym, tak jak w twoim przypadku, że w BF też były obecne. Nie robią mi akurat takiej różnicy jak innym przy odbiorze całego filmu, w zarówno w jednym jak i w drugim filmie, oba mają dużo większe problemy niż kostiumy. Ale jeśli rozmawiamy o tym szczególe to nie widzę powodu, abyśmy nie mieli posługiwać się faktami. Dowodem są zdjęcia no i widać na nich, że pierwszy kostium z BF i pierwszy kostium z BiR to jest praktycznie jeden i ten sam kostium. Jedyne różnice są takie, że ten w BiR jest jaśniejszy i nie ma żółtej elipsy tylko mono-kolorystyczną. Ale design jest praktycznie TEN SAM. Z resztą podobnie ma się sprawa z kostiumem z sonarem z BF i kostiumem zimowym z BiR. Najwidoczniej chcieli zaoszczędzić kasy. Także nie ma co bredzić, że w jednym filmie sutki wystawały bardziej, a w drugim mniej...

Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek aż tak rozpiszę się o męskich sutkach

lady_ozzy

Sutki (świetny temat się rozkręcił) w obu filmach są identyczne... Gdyż to jeden i ten sam kostium Batmana.
Producenci wykorzystali fakt, że Kilmer i Clooney byli podobnej budowy... i zaoszczędzili pare groszy.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

CytatProducenci wykorzystali fakt, że Kilmer i Clooney byli podobnej budowy... i zaoszczędzili pare groszy.
To może jeszcze slipy/bokserki nosili po sobie... takie z żółtą elipsą... bleech... :P
Lady ozzy, fakt, temat się rozkręcił... aż za bardzo nawet.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Poważnie mówię z tym kostiumem... jak znajdę, to nawet link wkleje do tej informacji
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

eh... mi te sutki u Clooneya wydają się sterczące, a u Kilmera bardziej okrągłe.


Show Must Go On!!!

LelekPL

Cytat: franek w 03 Marzec  2012, 17:05:59
eh... mi te sutki u Clooneya wydają się sterczące, a u Kilmera bardziej okrągłe.

Niestety tylko Ci się wydaje

lady_ozzy

Cytat: franek w 03 Marzec  2012, 17:05:59
eh... mi te sutki u Clooneya wydają się sterczące, a u Kilmera bardziej okrągłe.

Mhm... George bardziej się podniecił grając Batmana
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Hehehe, widzę że masz za sobą niezłe doznania skoro jesteś tak obeznana w temacie ;)


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Po pierwsze chłopcze, troche szacunku... Po drugie, to nie ja opisuję, kto miał twarde, a kto okrągłe
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Chyba trochę się rozkręciliśmy. Zakończmy temat o sutkach i zacznijmy o BF. Kto jest za?
I wybacz skojarzenia ale chłopcy w tym wieku tak już mają ;D


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Temat o sutkach, o mój boże... Dla mnie są takie same, a kostiumy które nosili Kilmer i Clooney różne.

Johnny Napalm

CytatHehehe, widzę że masz za sobą niezłe doznania skoro jesteś tak obeznana w temacie
Po takim tekście powinieneś usłyszeć tekst - ogarnij d..., ale lady ozzy, jako dama, tego ci nie powie. Dobra, gdzie są moje sole trzeźwiące, bo nie wyrobie z tymi sutkami. :P

Wracając do głównego tematu - można mówić, że BiR jest nieco słabszym filmem od Forevera, zresztą są różne opinie, ale w jednym BiR, moim zdaniem, ma przewagę nad pierwszym filmem Schumachera - aktorzy są w nim lepiej dobrani do ról, które mieli zagrać. I nie mówię tu o Clooneyu, a o przeciwnikach Batmana, pomijając oczywiście Banea - którego z powodzeniem mógłby zagrać każdy, byleby miał dwie ręce i dwie nogi. Arnold w sam raz wpasował się w postać zimnego jak lód Freezea. Jego sztywniackość była idealna do tej roli. Uma, z kolei, mimo tego, że nie jest klasyczną pięknością... w ogóle nie jest, ale jak chcę to potrafi być uwodzicielska. No i fajnie wypadła jako lekko zakręcona Dr Pamela Isley.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

jakura

#74
BF to pierwszy gacek na którym byłem w kinie, do teraz pamiętam, jak sobie pisakiem dorysowywałem zarost, żeby mnie do kina wpuścili (był bodaj od 12 lat, a ja miałem 8 ):P  Więc mam sentyment:) Nawet kiedy teraz go oglądam, to mi się podoba, pozwala się oderwać od mrocznych i poważnych wizji. Sympatyczna bajka o Batmanie.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.