Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Online

Zaczęty przez Firm, 03 Lipiec 2008, 03:03:32

Firm

A wiec uroczyście oglaszam, ze wszyscy posiadacze PC i Playstation 3 dostanąl juz niedlugo jeden z najlepszych prezentów dla graczy jak i fanów DC. Bowiem szykuje sie DC Online! MMPORG polączone z akcją, w której wybieramy czy chcemy byc dobrzy czy ?li! To nie wszystko jezeli wybierzemy strone dobra to staniemy u boku Batmana, czy chocby Supermana jezeli zaś "kreci" nas zlo to pomozemy (oraz bedziemy pomocnikami) samego Jokera, czy Mr. Freeza.

Naszą postac tworzyc bedziemy sami i niezaleznie od strony konfliktu spotkamy sie z naszymi ulubionymi herosami/zloczy?cami aby ich wesprzec lub zabic. Gra tworzona jest przez Sony i dlatego wydana zostaje na PC i PS3...(Xbox - FAIL!). To nie wszystko, wielkie bitwy (wyobrazacie sobie takie walki typu: JL kontra reszta?) bede mialy miejsce w jak na razie dwóch potwierdzonych miastach:
Metropolis i Gotham City. A no i oczywiście wszystko przez internet ;)

Juz nie moge sie doczekac, pare screenów:






kelen

Mozesz podac zrodlo informacji i screenow?

Mr.G

To zapowiada sie znakomicie... Musze w to zagrac, juz!

kelen

Tak, tyle, ze o grze juz niby slychac od paru lat i nic wiecej. Dlatego mnie ciekawi skad te screeny.

Mel

Omg... Lee'owski Joker.

Jakoś nigdy mi sie nie obilo o uszy....
Czekam na ?ródlo screenów, bo mimo designu ciekawi mnie ta cala sprawa.

kelen

Wg wikipedii wlasnie Jim Lee mial projektowac design postaci.

MJ

Nie wiem jak innym ,ale mnie sie podoba.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Silent Dark

#7
Taka gra... za darmo??. Grafika na wysokim poziomie,niesamowity Joker... MAJSTERSZTYK!!  tylko mam nadzieje ze przez nią na kompie nie zagoszczą konie troja?skie.

kelen

Gra za darmo, trojany? Chlopie o czym ty mowisz? :D

Silent Dark

#9
Bedziemy grac przez internet. A trojany... - Konie troja?skie,jedne z najgorszych wirusów komputerowych :)

PS

CytatA no i oczywiście wszystko przez internet ;)

Mel

Nie kazdą gre online masz za darmo...Niektóre trzeba aktywowac np. smsem... I nie zachwycalabym sie tak tą grafiką...Mogą to (i chyba napewno są) byc  screeny z przerywników filmowych, a w nie od zawsze najwiecej wkladano stara?.

Huntersky

Silent, chyba sobie zartujesz, mówiąc o darmowej grze...Przy takiej marce, jaką jest DC, mozna spodziewac ladnego abonamentu...
I skoro sie tak boisz trojanów, to po co w ogóle otwierasz przeglądarke? ;)
Dla fanów i DC i MMO taka gra z pewnością bylaby gratką. Mnie to nie dotyczy, stronie od gier MMO i przeglądarkowych i pudelkowych. Nie ma to jak zapuścic jakiegoś FPS-a na multiplayerze. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Silent Dark

#12
Poczekamy zobaczymy, chociaz mozecie miec racje.

PS:Huntersky,masz zajebisty avatar!

Huntersky

Pytanie tylko, czy ta gra faktycznie powstanie, bo juz by pewnie o niej bebnili, a wikipedia mówi o niej tylko tyle, ze bedzie. :P Pytanie jeszcze skąd Firm wziąl screeny, skoro nawet w googlach nic nie ma. ;)
PS: Dzieki, i ty tez, Silent. ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Grim Knight

lo Boze, Lee nawet do gier sie bierze...... Cóz za Joker.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."