30 listopad 2021, 10:14:07

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Marvel Cinematic Universe

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 20 kwiecień 2016, 18:10:52

LelekPL

Fajnie dla Batmana, że przesunęli Strange'a, bo Batman to raczej film, który będzie potrzebował dobrych "nóg". Myślę, że na pierwszy weekend wiele osób, które nie są fanami mogą mieć zły posmak po filmach Snydera i może się to odbić na wynikach filmu Reevesa, tak jak miało to miejsce z Begins po filmach Schumachera. Swoje oczywiście zarobi, bo filmy komiksowe teraz są znacznie bardziej popularne, ale będzie to raczej w granicach 100 milionów, a nie 200 czy nawet 150 (To wszystko oczywiście biorąc pod uwagę, że sytuacja z pandemią będzie stabilna i się znacząco nie pogorszy). Ale ogólna widownia musi się przekonać do tego filmu. A Doctor Strange zarobi fortunę w weekend otwarcia, tym bardziej jeśli potwierdzą się wszystkie plotki związane ze Spider-Manem, Czarną Wdową, itd. Wygrałby z Batmanem gdyby wychodziły w ten sam weekend, no a gdyby wychodził trzy tygodnie później ukradłby mu sporo pieniędzy. A tak, Batman może odetchnąć.

Nie wiem natomiast czy Marvel go przesunął ze względu na pozytywne przyjęcia zwiastunu Batmana... czy może jednak wiedzą, ze Sony przeniesie Spider-Mana, ale dobrze się stało.

newtime

18 październik 2021, 23:33:00 #166 Ostatnia edycja: 18 październik 2021, 23:40:57 by newtime
Black Widow miała świetny wstep oraz najlepsze napisy początkowe jakie widziałem filmach od wielu lat, niestety jak wspomniano im dalej tym gorzej, ogólnie ton tego filmu byl strasznie rozjechany. Shang Chi, miało świetnego antagonistę  ale typowy final Marvela trochę mi zabił ten film ale jako postać sama w sobie bardzo na plus