Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

Juby

Whoa! Gratuluje synka. Oby zdrów! Życzę tego.


LelekPL

To mnie wyprzedziłeś. Gratulacje i trzymajcie się w zdrowiu.

Masz już imię dla dziecka?

Red Robin

Ja również szczerze gratuluje oby był zdrowy bo to jest najważniejsze!


Red Robin

Może być jakiekolwiek byle nie Richard (Dick)  ;)

Leon Kennedy

Dzięki wszystkim za miłe słowa. Jeśli idzie o imię to rozważałem dwa, może trzy tak naprawdę. Był to Bruce, Ethan i Leon. Niestety moja luba zawetowała każdy i padło na Alan, które mi się podoba. Przynajmniej drugie imię mogłem w pełni wybrać sam i będzie to Leon.

LelekPL

Bruce i Ethan pewnie też bym zawetował dla polskiego dziecka ;) , ale Leon brzmiałoby spoko.

A my właśnie sprawiliśmy sobie pieska. Dziewczynka, na imię jej... Batunia.

Leon Kennedy

No niestety, nie bardzo przepadam za polskimi imionami, a te które mi się podobają z takich czy innych względów odpadały po drodze. Alan to był kompromis z naszej strony.

Mówisz batunia, super imię. A to kundelek?

LelekPL

Tak... na razie bardzo smutna i spokojna. Trzeba aż ją wynosić na rękach na spacery bo najlepiej na kanapie by leżała ;)

Leon Kennedy


Johnny Napalm

Gratulację, Leon. Kurczę, fajnie żeście to wymyślili, pierwsze i drugie imię składa się z czterech liter. Alan kiedyś było egzotyczne, teraz już chyba nie. Z resztą najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe.

Lelek, fajnie, że macie psiaka. Jak młoda to trzeba kilka miesięcy nad nią popracować. Pies też szybko łapie nawyki. W każdym razie powodzenia.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Krótkie imiona są w dechę, jeszcze tutaj jak sam zauważyłeś oba na cztery litery. Co do Alana i jego egzotyczności, to teraz raczej jest to normalnie traktowane imię. Mnie od razu skojarzył się Alanem z dwóch i pół i oczywiście Alan Wake 🤣

LelekPL

No i Alan ma też jakieś powiązanie z Batmanem. Alan Napier, czyli aktor który grał Alfreda w Batman 66.

My z żoną też myślimy o oryginalnych imionach. Nasze pomysły związane są z gwiazdami...  ale nie tych z telewizji ;) Syriusz i Noelia. Chciałem Andromeda (wiem, galaktyka, ale ciężko znaleźć gwiezdne imiona dla dziewczynek), ale chyba dziadki by się już zbuntowali :D

Leon Kennedy

A o tym nie wiedziałem, fajnie dzięki.

Andromeda brzmi mega super jako imię.

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 12 Kwiecień  2020, 11:31:04Co do Alana i jego egzotyczności, to teraz raczej jest to normalnie traktowane imię. Mnie od razu skojarzył się Alanem z dwóch i pół i oczywiście Alan Wake

A mi z