Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

Funky

Wy narzekacie na problemy z pecetową wersją gry a Batman w tej odsłonie nadal ma gacie :( (:P). Ja jestem po pierszym odcinku od Sarge`a i bardzo podoba mi się wygląd Batmobilu. Snyder powinien go przenieść do swojego filmu ;)

Gothamite

#196
Cytat: Funky w 24 Czerwiec  2015, 23:14:54
Wy narzekacie na problemy z pecetową wersją gry a Batman w tej odsłonie nadal ma gacie :( (:P). Ja jestem po pierszym odcinku od Sarge`a i bardzo podoba mi się wygląd Batmobilu. Snyder powinien go przenieść do swojego filmu ;)

Akurat te gacie nigdy mi specjalnie nie przeszkadzały :D Batmobil faktycznie wygląda świetnie i moim zdaniem jest o wiele fajniejszy niż ten z BvS.
Have we started the fire? Yes. The fire rises.

Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara! Deshi, Deshi! Basara, Basara!

Mr.G

A? mnie niepokoi, jak bardzo umiem powstrzyma? u siebie ??dz? tej gry. Od pierwszych gameplay'ów i zwiastunów widzia?em tylko Batmobil, tylko strzelanie do czo?gów, mnóstwo wybuchów, chaosu i walk, w których Batman potrafi przeskoczy? 10 metrów od jednego przeciwnika do drugiego, powalaj?c ich jakimi? niepotrzebnie ?wietli?cie-kolorowymi ciosami jak w gierkach o Spider-Manie. No i docieraj? do tego informacje, ?e Batmobil b?d?c nadu?ywany bywa m?cz?cy, a fabu?a mo?e si? nie spodoba?... Powiedzcie mi - Wy, którzy ju? w to gracie - czy w tej grze jest odrobina ciszy? Czy tak samo, jak istnieje w niej powszechnie ukazywana w sieci walka, rozróba i sianie destrukcji, to czy jest to wyrównane z chwilami bycia detektywem, skrytym w cieniu Mrocznym Rycerzem z ca?? esencji tej postaci? Czy poza tym, ?e niew?tpliwie jest to ?wietna rozrywka, to czy nadal jest to Batman?

No i te wie?ci na temat optymalizacji. Nie ?eby mój komp na chwil? obecn? dawa? jak?kolwiek nadziej? na poci?gni?cie tej gry, ale widz?, ?e faktycznie niepr?dko przyjdzie mi w to zagra?. A przynajmniej do czasu, gdy jakim? cudem znajd? si? w posiadaniu konsoli, bo zaczyna mnie za?amywa? to, jak bardzo wymagaj?cy stali si? twórcy gier.

LelekPL

Cytat: Mr.G w 25 Czerwiec  2015, 14:01:25
A? mnie niepokoi, jak bardzo umiem powstrzyma? u siebie ??dz? tej gry. Od pierwszych gameplay'ów i zwiastunów widzia?em tylko Batmobil, tylko strzelanie do czo?gów, mnóstwo wybuchów, chaosu i walk, w których Batman potrafi przeskoczy? 10 metrów od jednego przeciwnika do drugiego, powalaj?c ich jakimi? niepotrzebnie ?wietli?cie-kolorowymi ciosami jak w gierkach o Spider-Manie. No i docieraj? do tego informacje, ?e Batmobil b?d?c nadu?ywany bywa m?cz?cy, a fabu?a mo?e si? nie spodoba?... Powiedzcie mi - Wy, którzy ju? w to gracie - czy w tej grze jest odrobina ciszy? Czy tak samo, jak istnieje w niej powszechnie ukazywana w sieci walka, rozróba i sianie destrukcji, to czy jest to wyrównane z chwilami bycia detektywem, skrytym w cieniu Mrocznym Rycerzem z ca?? esencji tej postaci? Czy poza tym, ?e niew?tpliwie jest to ?wietna rozrywka, to czy nadal jest to Batman?

No i te wie?ci na temat optymalizacji. Nie ?eby mój komp na chwil? obecn? dawa? jak?kolwiek nadziej? na poci?gni?cie tej gry, ale widz?, ?e faktycznie niepr?dko przyjdzie mi w to zagra?. A przynajmniej do czasu, gdy jakim? cudem znajd? si? w posiadaniu konsoli, bo zaczyna mnie za?amywa? to, jak bardzo wymagaj?cy stali si? twórcy gier.

To co widzia?e? w zwiastunach jest dok?adnie tym co dostaniesz w grze - za du?o batmobilu, za du?o ha?asu bez potrzebnego budowania napi?cia, ?wietliste walki. Czego nie widzisz to bardzo s?abo rozbudowane misje poboczne, brak walk z bossami, brak motywacji dla wi?kszo?ci przeciwników, brak Challenge Map.

Czy s? ciche momenty? Od czasu do czasu dostajesz naprawd? fajne momenty z postaciami. Bez spoilerów: Zw?aszcza te w g?owie Batmana. Niektóre momenty s? interesuj?ce, niektóre stara?y si? by? szokuj?ce (mnie kompletnie nie zaskoczy?y). Wed?ug mnie by?a tam jedna mocna scena z Barbar?, ale tak jak pisa?em, nie mia?a na mnie odpowiedniego efektu bo by?a przewidywalna.

S? momenty bycia detektywem. Ale póki co jest ich BARDZO niewiele. Ogólnie 50% gry to granie batmobilem, 30% to walczenie, 10% dobrej fabu?y, 5% predatora i 5% detektywa (w tym te? granie batmobilem). No i 100% fatalnego portu na PC.

Lord Makaron

Tak z grubsza wygląda u mnie granie na PC:
https://www.youtube.com/watch?v=86g8UtO87h0
Jeszcze części w mniejszych lokacjach da się wykonywać, ale w momencie wyjścia na otwarty świat przychodzi ochota na wyrzucenie klawiatury i wyjechanie w Bieszczady. Na serio myślę, że nie warto się spieszyć. To działać będzie dobrze najszybciej za pół roku... ???

kelen

U mnie si? dzi?ki Bogu tak nie tnie - po prostu wolno chodzi. Musia?em zej?? na 800x600 za rad? Lelka, ?eby mie? w miar? ?adn? p?ynno??.

Ok, co do Oracle. Spoilery.
Spoiler
Wybaczam troch? twórcom - da?em si? nabra?. Ale i tak to nie zmywa ich wszystkich win.
[Zamknij]

Przeszed?em ju? g?ówn? fabu??.

Arkham Knight:

Spoiler
Nie jest to du?e zaskoczenie, ale i tak, jako fan, mia?em niezwyk?? frajd? patrze?, jak wszystko powoli uk?adaj? do tego wielkiego odkrycia. Ciekawy twist w uniwersum. Mimo wszystko, dla mnie spoksik.
[Zamknij]

Zako?czenie, czyli wielki fina?:

Spoiler
?WIETNE podsumowanie postaci Jokera, na prawd? genialny by? jego wyst?p i ostatecznie starcie w g?owie Bruce'a!! Scarecrow wypad? równie dobrze, na prawd? odzyska? szacunek po jedynce. Teraz czeka mnie Knightfall Protocol... który nadal jest dal mnie tajemnic?
[Zamknij]

Przeciwnicy-niespodzianka:

Spoiler
PYG!!! Na prawd? ?wietna rzecz!
Deathtroke - mam nadziej?, ?e b?dzie z nim starcie.
Hush - bardzo krótki motyw niestety, ale i tak super, ?e zosta? doko?czony.
I tak dalej, i tak dalej...
[Zamknij]

Ogó?em wra?enia mam dobre, ale kurcz?, spodziewa?em si? troch? wi?cej...

mrPARADOKS

hmm  dobrze że gram na konsoli ponieważ wersja na PC jest dziwna
http://www.youtube.com/watch?v=qDqUD-wy9jg#

franek

"arkHam", "Knight", "rEtUrns". Angielski z podstawówki nie opanowany :/


Show Must Go On!!!

Bless

Mozliwe ze juz w next miechu uda mi sie w koncu zagrac w najnowsza odslone Batmana. Jest ciezko bo wszedzie jakies informacje o nim to tu to tam i boje sie ze dowiem sie o czyms o czym bym nie chcial :P Bardzo malo komentarzy jest z waszej strony, why ? Tak malo ludzi gra w to czy jak ? Wszedzie pisza w recenzjach ze fabula gry jest ponoc wysmienita, ze przebija wszystkie pozostale czesci. Zgadzacie sie z tym ?

LelekPL

Nie. Gra ma fabułę ok. Ale jest też niespójna z systemem ulepszenia, przez co często nie wiesz jakie gadżety posiadasz i  jak je używasz. Znów wracamy do dominacji batmobila - zamiast dać nam misje/przeciwnika, która przetestowałaby nowe gadżety lub umiejętności to nadal testujemy batmobila. Wiele twistów jest dodatkowo przewidywalnych, w tym jeden twist, który wszyscy przewidzieli jak tylko gra została ogłoszona. Misje poboczne są śmiesznie nieciekawe (poza jedną) i praktycznie niezwiązane z fabułą. To są tylko te "około" fabularne wpadki.

kelen

CytatBardzo malo komentarzy jest z waszej strony, why ?

Ja będę musiał męczyć misje poboczne, bo są mi potrzebne do pełnego zakończenia :P

camel

#206
Ja wci?? nie mog? si? otrz?sn?? po zako?czeniu gry. To co zaserwowa?o nam Rocksteady to w du?ej mierze ?wietna gra, a w du?ej mierze NIEPOROZUMIENIE.
-Batmobil który ze?ar? uczucie bycia Batmanem (walki by?y ok, ale za du?o i nie s? czym? "batma?skim" na tyle by tak zdominowa?o gameplay
-Gdzie do cholery byli bossowie? Rocksteady da?o cia?a, nie wiem co ludziki tworz?ce gr? my?la?y- ?e ludzie b?d? woleli walczy? z
Spoiler
Deathstroke'iem
[Zamknij]
czy Arkham Knightem w postaci czo?gów? Bossowie to powód dla którego jest to NAJGORSZA gra z serii. Wida? ?e bossowie poszli kosztem batmobilu, co wywo?a?o we mnie w?ciek?o??
-
Spoiler
Walki z "bossami", ca?a sekwencja w tunelu z Arkham Knightem i jego kopark? to wy?szy poziom absurdu. Gra sama nakr?ca?a hype na walk? z Arkham Knightem, by zaserwowa? NIEPOROZUMIENIE w postaci dronów.
[Zamknij]
-
Spoiler
skoro Jason tak zna Batmana, czemu czo?gi s? bezza?ogowe? To si? kupy nie trzyma.
[Zamknij]
Spoiler
-w jaki sposób najwi?ksi z?oczy?cy zjednoczyli si? by wspólnie ze Scarecrowem zabi? Batmana? Ja widzia?em tylko Arkham Knighta który w jaki? sposób pomaga? Strachowi, ale te? go ignorowa?.
[Zamknij]
-brak planszy Scarecrowa w grze w której jest g?ównym z?oczy?c?. Brak mi s?ów.
-po co Batmanowi bro? zabijaj?ca w Batmobilu (tak czyta?em notk? na ten temat, ale to wci?? bezsens)
-co si? sta?o z nokautem z gzymsu, rojem nietoperzy czy nokautowaniem zbirów rzuconym z rozp?du zbirem?
-czemu u?ywanie gad?etów w locie jest tak s?abo zrobione i tak naprawd?  bezu?yteczne?
-
Spoiler
Man-Bat, Dwie Twarze, Pingwin, FireFly Deathstroke
[Zamknij]
ich poboczne misje to jaki? niesmaczny ?art.
-poza pierdu?kami typu nowy gad?et g?osowy, super katapulta czy poprawiony batarang zdalnie sterowany najbardziej z nowo?ci polubi?em Dual Play. Faktycznie, mia? w sobie co? z "Be the Batman".  Jest go jak na lekarstwo, w przeciwie?stwie do czo?gu.

Naprawd? po przej?ciu gry ok 3 w nocy zastanawia?em si? czy Rocksteady nie zrobi?o sobie ?artu, i prawdziwa gra wyjdzie pó?niej.

Rocksteady chcia?o wyj?? z Batmana jak gwiazdy rocka. Wyszli jako pysza?kowie, którzy na si?e promuj? poronione pomys?y (Arkham Knight rok temu od testerów obrywa? za nadu?ywanie batmobila)

Bless

Kurde nie jestem zbytnio pocieszony jak czytam wasze wypowiedzi :/ pozytywne to one nie sa. Dodatkowo slyszalem ze to DLC Red Hood to jakis nie smieszny zart w postaci 3 mapek ktore sie przechodzi w 10 min ? Blagam nie mowcie ze to prawda ?

camel

@Bless Prawda. DLC z Harley podobnie.

Bless

Z dnia na dzien tracenie wszelka nadzieje co do tej gry i jej tworcow :/ Jak mozna bylo tak chamsko poleciec w kulki... nosz kur..ka