Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Mr. Freeze: SubZero

Zaczęty przez Juby, 30 Czerwiec 2009, 14:12:24

Juby

Jak widzicie, gdy klikniecie na moją sygnaturkę wyskakują oceny filmów, w których wystąpił Batman. Staram się aktualnie teraz do wszystkich dopisywać moje recenzje, a nie zauważyłem takiego tematu więc zakładam. A teraz moja recenzja.
______________________________________________________________________________

Batman i Mr. Freeze: SubZero
BATMAN & MR. FREEZE: SUBZERO



Zacznę od tego, że film mi się podoba i niegdyś był moim ulubionym animowanym Batmanem. Opowiada on fajną historię i jest bardzo dobrze wykonany. To idealna kontynuacja serialu animowanego. Niestety im bardziej odświeżałem sobie serial Batman TAS i po obejrzeniu Maski Batmana zacząłem dostrzegać w nim pewne wady. Pierwszą z nich jest to, że mimo tego, iż historia opowiedziana w filmie jest fajna, to nie jest ona zbytnio rozbudowana i w dodatku jest strasznie krótka. Film nie jest też mroczny co stanowi na prawdę duży minus. A teraz rzecz najciekawsza, pochwalę film za to jak został zrobiony, bo wygląda wspaniale (najnowocześniejsze komputerowe wstawki są świetne), i zarazem przyczepię się do tego, gdyż z powodu tworzenia go częściowo na komputerze traci on klimat, jaki miał poprzedni film. Fanie, że pojawił się fragment muzyki z pierwszego filmu Tima Burtona i że w filmie jest tyle postaci wziętych z komiksu. W dodatku świetnie został przedstawiony główny czarny charakter, czyli Mr. Freeze (miażdży Arnolda z Batmana i Robina). Naprawdę szczerze polecam go tym, którzy go jeszcze nie widzieli. :D
Recenzja: Juby   
Ocena: 7/10


Leon Kennedy

Mnie zawsze zastanawiało jakim cudem produkcja animowana przebija pod każdym względem film fabularny, gdzie przeciwniekiem Gacka jest ta sama główna postać...

Max

Cytat(najnowocześniejsze komputerowe wstawki są świetne)

Fakt, SubZero jest całkiem dobrze zrobiony.

Film nie jest specjalnie mroczny, i trochę brakuje mu do "Maski Batmana" ale jest dobrze. Dużo postaci z komiksów i dobrze przedstawiony główny przeciwnik czyli Mr.Freeze. Jest parę głupotek ale rekompensuje je fabuła filmu i trochę muzyki z pierwszego "Batmana".

Why so Happy, Members?

Leon Kennedy

Muzyka to znak rozpoznawczy Gacka... Praktycznie zawsze trzyma się przynajmniej dobrego poziomu ;).

heros65


Leon Kennedy

Na pewno lepszy niż słynny Batman i Robin z tym samym głównym bossem :P Zatem sam teraz oceń czy warto zobaczyć...

heros65


Leon Kennedy

Wszyscy mamy wielką nadzieję, że się nie rozczarujesz... :P

heros65

Może wiesz gdzie to można ściągnąć lub kupić? ::)
 Za zbyt dużą ilość głupich pytań.

Anarky

Pocz?tek filmu ciekawy, logo Batmana zamro?one i napis ''SubZero''. Potem Mr. Freeze który jak gdyby nigdy nic poluje sobie pod lodow? porywa w arktycznym morzu. Film pokazuje jeszcze bardziej ludzk? stron? tej postaci, ju? nawet nie tylko ze wzgl?du na mi?o?? do Nory. Cho? tutaj to równie? troglodyta, który potrafi tylko wymachiwa? broni?. Batman standardowo pojawia si?, gdy cierpi? niewinny i gdy wydaje si? ?e przest?pczo?? zwyci??y. Jest znów jak nadzieja, wspierany przez Robina i Batgirl. Samego Batmana jest w filmie ciut za ma?o, za to za du?o roli w filmie po?wi?cono zwi?zkowi Dicka i Barbary.
Film w?a?ciwie mnie nie zaskoczy?, brak mu rozmachu i szale?stwa takiego jak w Mask Of The Phantasm.


Ja wam pokażę!

Mick Knight

Cytat: heros65 w 27 Październik  2009, 20:13:44
Nie oglądałem.Fajny film?
żałuj.... popieram anarkyego, ten film jest boski i cudowny!

Anarky

Z tym boski i cudowny to trochę przesadziłeś, Mask Of The Phantasm jest na pewno lepszym filmem w tej nazwijmy to Bat kategorii. Moim skromnym zdaniem lepszy nawet jest  Mystery of the Batwoman, niemniej SubZero można obejrzeć w nudne i deszczowe dni...
Ja wam pokażę!

Mick Knight

#12
Cytat: Anarky w 28 Kwiecień  2010, 17:15:03
Z tym boski i cudowny to trochę przesadziłeś, Mask Of The Phantasm jest na pewno lepszym filmem w tej nazwijmy to Bat kategorii. Moim skromnym zdaniem lepszy nawet jest  Mystery of the Batwoman, niemniej SubZero można obejrzeć w nudne i deszczowe dni...

Z tym Mystery of the batwoman przesadziłeś, a że maska upiora jest lepsza to się oczywiście zgodzę...

Niby czemu przesadzil?? Przeciez napisal, ze jego skromnym zdaniem.

Anarky

CytatNiby czemu przesadzil?? Przeciez napisal, ze jego skromnym zdaniem.

Dokładnie :D
Ja wam pokażę!

Cowboy

Film jest w porz?dku. Jako? bez rewelacji, ale w porz?dku. Napewno nie podoba? mi sie bardziej ni? "Batman Mystery of the Batwoman". Dzi?ki temu filmowi powsta?o nowe spojrzenie na Mr.Freeze. Pokazano jego ludzk? cz???, ta która nie zosta?a przykryta grub? warstw? lodu. Czy tylko ja odnios?em wra?enie ?e Dick'owi w tym filmie bli?ej do Nightwing'a ni? do Robin'a?
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."