Forum BatCave

Batman => Bat-Filmy => Wątek zaczęty przez: Juby w 20 lipiec 2021, 11:25:46

Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 20 lipiec 2021, 11:25:46
(https://i2.wp.com/www.theilluminerdi.com/wp-content/uploads/2021/07/Batgirl-the-illuminerdi.jpg?resize=1200%2C640&ssl=1)

Adaptacja komiksów DC, o której słyszymy co najmniej od 2017 roku. Pierwotnie za scenariusz i reżyserię miał odpowiadać Joss Whedon, ale z braku weny na wymyślenie odpowiedniej historii (tak przynajmniej twierdził) twórca dwóch pierwszych części Avengers zrezygnował z udziału w projekcie. Postać Barbary Gordon i jej alter-ego miała się również pojawić w filmowym Batmanie Bena Afflecka (http://www.batcave.com.pl/2021/03/batgirl-miala-zadebiutowac-w-filmie-the-batman-bena-afflecka/), ale po przejęciu tego widowiska przez Matta Reevesa również ten plan nie doszedł do skutku. W końcu, po latach, w maju tego roku, ustalono że reżyserią zajmie się duet Adil El Arbi i Bilall Fallah odpowiedzialny za trzecią część Bad Boys, scenariusz napisze Christina Hodson (Birds of Prey..., The Flash), a produkcją zajmie się Kristin Burr (Cruella Disneya), która tak skomentowała filmową Batgirl. (http://www.batcave.com.pl/2021/05/filmowa-batgirl-w-rekach-rezyserow-bad-boys-for-life/)

Cytat: Kristin Burr"Dzięki Batgirl mamy nadzieję zabrać widzów na zabawną przejażdżkę i zobaczyć inną stronę Gotham" (...) ,,Scenariusz Christiny jest pełen ducha. Adil i Bilall są podekscytowani i pełni radosnej energii, która jest zaraźliwa, co czyni ich idealnymi filmowcami do tego Bat-projektu. Jestem po prostu podekscytowana, że mogę być częścią uniwersum DC, co jest super fajne."

Od początku mówi się, że filmowa Batgirl ma być częścią Kinowego Uniwersum DC, ale ostatnie informacje sugerują coś innego. J. K. Simmons nie powróci jako komisarz Gordon, do tej roli poszukiwany jest nowy aktor po pięćdziesiątym roku życia. Ma być on ważną postacią drugoplanową w historii Barbary. Natomiast do roli złoczyńcy poszukiwany jest aktor w przedziale 50-60 lat, który miałby się wcielić w niezadowolonego byłego strażaka (czyżby Firefly ?). (http://www.batcave.com.pl/2021/07/jakich-bohaterow-zobaczymy-w-filmie-batgirl/) Produkcja filmu ma rozpocząć się w listopadzie 2021 roku.

Dziś portale Deadline i TheWrap podały skrócone listy aktorek rozważanych do roli tytułowej. Są to:

Haley Lu Richardson (Split)
(https://www.enigma-mag.com/wp-content/uploads/2019/07/Hayley-Lu-Richardson-in-Prabal-Gurung-with-Emm-Kuo-clutch-1.jpg)

Leslie Grace (tegoroczny musical In the Heights)
(https://lastfm.freetls.fastly.net/i/u/770x0/5836e2eddda17252c27f48ba5a27a9c9.jpg)

Zoey Deutch (Zombieland: Double Tap)
(https://www.yournextshoes.com/wp-content/uploads/2019/10/Zoey-Deutch-Zombieland-Double-Tap.jpg)

Isabela Merced (Transformers: The Last Knight)
(https://i.pinimg.com/736x/84/02/53/840253c3535285f8cb09b9c13d628749.jpg)

Według portalu The Wrap, Richardson i Grace są faworytkami, natomiast Deadline nie jest pewne losu Richardson - sugerują, że odpadła z wyścigu. Tylko Grace nie widziałem w żadnym filmie/serialu, pozostałe trzy kandydatki owszem i Zoey Deutch od razu zaakceptowałbym jako Barbarę (bardzo dobry wybór)! Isabela Merced też mogłaby być fajna, z tym że nie wiem czy nie jest trochę za młoda (niedawno skończyła 20 lat, wygląda na 16, może być mało wiarygodna jako ktoś, kto kopie tyłki przestępcom w Gotham). Richardson nie pamiętam, ale wizualnie pasuje.

Na film czekam i jednocześnie jestem wkurzony. Czemu Warner (jak zwykle) pierdzieli się z nim tyle lat? Która to już adaptacja DC, powstająca w takich bólach? I czemu trzecia najważniejsza postać kobieca DC ma zadebiutować jedynie na HBO Max? Chciałbym zobaczyć ją na dużym ekranie i uważam, że zasłużyła na to o wiele bardziej od Harley Quinn, która w ubiegłym roku dostała swój solowy film (nie, BoP nie było filmem o Ptakach Nocy). :P Lubię postać Barbary, zarówno jako Batgirl, jak i Oracle. Wersja Alicji Silverstone z 1997 roku nie była Barbarą Gordon, dlatego liczę, że po 60-latach od komiksowego debiutu, w końcu otrzymamy właściwą aktorską Batgirl, na jaką czekaliśmy.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 lipiec 2021, 12:04:54
No i wybrana. (https://twitter.com/THR/status/1417946380564324352)  :-\

Jak to trafnie podsumował jeden z moich znajomych w sieci: "Nie ma nic z Batgirl. Co tutaj więcej powiedzieć." Trudno mi się z nim nie zgodzić. To będzie dopiero jej druga rola, a z urody bardziej pasowałaby mi na czarny charakter, niż na Barbarę. Wszystkie pozostałe kandydatki o wiele bardziej mi pasowały do tej roli. A sytuacja z memów, które od kilku lat wracają, wydaje się ciągle tak samo aktualna.

(https://g33kp0rn.files.wordpress.com/2019/07/ejpez7y-1-1.jpg)

W Hollywood aż tak nie znoszą rudych? Oby nie próbowali jej przefarbować (nie będzie jej pasować) i oby dostała lepszy kostium od Batmana(Pattinsona), Batwoman (z serialu) i Supergirl (The Flash), bo ostatnio DC strasznie daje d. pod tym względem. :P
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: HUDY w 22 lipiec 2021, 12:36:39
To było do przewidzenia, watpie by na castingu patrzeli kto jak gra wybrali co wybrali. Tym sposobie zaraz przy przefarbowanym Supciu kolejny DC film który mi lata, a szkoda.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 lipiec 2021, 13:06:48
Prawdę mówiąc zwisa mi zmiana koloru skóry (nie jestem rudy, nie mam powodu żeby się obrażać ;D po prostu zapamiętałem mema z czasów, gdy obsadzono Gordona - a właśnie, może w ten sposób będą chcieli podpiąć Batgirl pod The Batman ?? ). Problem mam z tym, że znam postać Barbary z komiksów i animacji, więc mam pewne wyobrażenie o niej, w tym z niedawno obejrzanych przeze mnie odcinków TASu Shadow of the Bat, które doskonale przedstawiają to, jaką córkę komisarza chcę oglądać. No i jak tak patrzę na zdjęcia / wywiady / clipy z tymi czterema "aktorkami", to w trzech z nich widzę tę postać (w dwóch z łatwością), a w Grace w ogóle. Słowo "aktorki" wziąłem w cudzysłów, bo Grace nawet trudno w ten sposób nazwać - to chyba piosenkarka, która zagrała w jednym filmie z tego roku. Trzymam kciuki, żeby udowodniła mi, że się względem niej mylę i była fajną postacią w dobrym filmie, ale na razie trudno mi się cieszyć z jej wyboru. Czekam na fotki z planu / w kostiumie.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Gieferg w 22 lipiec 2021, 16:32:02
Generalnie wszystkie Bat-spinoffy mam gdzieś - a już w szczególności te z cyklu "recolored".
Na chwilę obecną nie mam zamiaru tego oglądać, choć nie wykluczam, że jeszcze zmienię zdanie - ale wątpię.

CytujTo będzie dopiero jej druga rola, a z urody bardziej pasowałaby mi na czarny charakter,

You fuckin' racist!
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 lipiec 2021, 10:52:45
Wyszło niefortunnie, ale wiadomo o co chodzi. Ma w sobie coś takiego, że mogłaby zagrać sex-bombę (np. Mary Jane), być jedną z bohaterek filmu Wredne dziewczyny, albo mieć rolę podobną do Tophera Grace'a w SM3, czyli głównej konkurentki Barbary Gordon. Samej Barbary w niej nie widzę.

Q, czemu na głównej cisza w temacie tego castingu?
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 23 lipiec 2021, 13:39:14
Ja to bym kazał jej przefarbować włosy na rudo 😁 Sam casting, eh ciężko co powiedzieć... Grała w jednej produkcji, której nigdy nie zobaczę, ale na Batgirl zawitam oczywiście do kina.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 lipiec 2021, 14:34:42
Cytat: Leon Kennedy w 23 lipiec  2021, 13:39:14ale na Batgirl zawitam oczywiście do kina.
::)

(http://i.imgur.com/CPJWpIc.gif)
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Rado w 23 lipiec 2021, 20:02:16
No tak, Batgirl to w kinie raczej nie uświadczysz, bo będzie w telewizorze.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 24 lipiec 2021, 13:32:10
A no tak, zapomniałem, że to ma być dla HBO Max 😄
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 27 lipiec 2021, 12:27:56
Znów mi smutno. Wychowaliśmy się na tych bohaterach, od dziecka przyzwyczajaliśmy się do ich wizerunków i mieliśmy prawo marzyć o filmach, w których będą odzwierciedlać te właśnie wizerunki. A tymczasem, po raz nie wiem który, wielki, politycznie poprawny świat daje mi w twarz. Barbara była białą, rudą dziewczyną, to fakt, nie żadne pole do interpretacji. Jak im się statystyki nie zgadzają, to niech wprowadzą nowe czarnoskóre postacie, proszę bardzo, nikt nie broni pisać ciekawych oryginalnych bohaterów.
Tylko czekać na casting Poison Ivy...

Gdyby jeszcze miało to być powiązane z The Batman, to trzeba by ten wybór potraktować jako naturalną konsekwencję obsadzenia Gordona, ale z tego co się orientuję, to film o Batgirl idzie bardziej w kierunku tego czegoś, co został z DCU. A może jest w jeszcze innym uniwersum? Eh.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: newtime w 27 lipiec 2021, 13:14:16
Cytat: Mr.G w 27 lipiec  2021, 12:27:56Znów mi smutno. Wychowaliśmy się na tych bohaterach, od dziecka przyzwyczajaliśmy się do ich wizerunków i mieliśmy prawo marzyć o filmach, w których będą odzwierciedlać te właśnie wizerunki. A tymczasem, po raz nie wiem który, wielki, politycznie poprawny świat daje mi w twarz. Barbara była białą, rudą dziewczyną, to fakt, nie żadne pole do interpretacji. Jak im się statystyki nie zgadzają, to niech wprowadzą nowe czarnoskóre postacie, proszę bardzo, nikt nie broni pisać ciekawych oryginalnych bohaterów.
Tylko czekać na casting Poison Ivy...

Gdyby jeszcze miało to być powiązane z The Batman, to trzeba by ten wybór potraktować jako naturalną konsekwencję obsadzenia Gordona, ale z tego co się orientuję, to film o Batgirl idzie bardziej w kierunku tego czegoś, co został z DCU. A może jest w jeszcze innym uniwersum? Eh.

Idać tym tokiem myslenia to wszystko co zostało wymyślone w latach 30 w komiksach powinno przetrwać do dzisiaj w niezmienionej formie.  Ja tutaj nie widzę zadnej poprawnosci politycznej, wybierają aktorke która według ich jest najlepsza, Barbara to nie rude włosy i biała cera a charakter oraz jej historia wiec wszystko jedno jak będzie wyglądac 
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Kaz w 27 lipiec 2021, 17:42:43
CytujBarbara to nie rude włosy i biała cera a charakter oraz jej historia wiec wszystko jedno jak będzie wyglądac
Przypomniało mi się jak ludzie zaczęli się "pultać" przy ostatniej adaptacji Hellboya że postać Bena Daimio będzie grana przez białego aktora Eda Skreina. Szkoda, że na patrzyli takimi kategoriami, iż liczy się charakter oraz historia.

CytujJa tutaj nie widzę zadnej poprawnosci politycznej, wybierają aktorke która według ich jest najlepsza
To sobie załóż okulary. HBO zwyczajnie uległo nowemu trendowi jakim jest zmienianie koloru/płci/orientacji bohatera. Nie zrozum mnie źle, bo ja nie mam nic do bohaterów z tak zwanych mniejszości, ba od zawsze lubiłem takie postacie w pop kulturze gdyż wcześniej były mniej mainstreamowe i ciekawiej pisane, ale dziś żyjemy w czasach, gdzie wielkie wytwórnie na siłę zmieniają coś co było utrwalone wizerunkowo od lat, by przypodobać się dzisiejszym trendom czy lewackim płaczkom internetowym. Zamiast tworzyć co produkcje nijaką przeźroczystą postać z mniejszości, byle tylko nie zostać zbojkotowanym przez frustratów na twitterze, wolę na 10 filmów jedną konkretną dobrze rozpisaną, która rzeczywiście coś w niesie do filmu.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: newtime w 27 lipiec 2021, 19:34:42
Przykład? Patrzac na obecne filmy Marvela czy Dc nie wiedzę  duzo poważniejszych zmian co koloru skóry czy orientacji przy wizerunkowych postaciach. No chyba ze liczymy takie postacie totalne poboczne  jak Perry white no ale chyba tutaj nikogo to nie rusza? Jedyna poważną zmianę jaką kojarzę to Nick Fury gdzie z typowego nazistowskiego wyglądu zamienili na czarnoskórą postać ale to też było z 12 lat temu. Swoja dorgą u Burtona mieliśmy czarnego Denta, chcaił również Robina gdyby nie musial go usunać z scernaiusza wiec nie znowu taka nowa ta moda.   Takie rozważania przypomina mi fanów Wiedzmina gdzie oburzają sie ze postać które miał dosłownie kilka stron poświęcone w książce  i nikogo nie obchodziła nagle w serialu jest czarna i ma mnóstwo fanów i  psuje im to cały odbiór w sensie.. 
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Kaz w 27 lipiec 2021, 21:19:13
CytujPrzykład?
Johnny Storm z ostatniej adaptacji Fantastic 4, mówi się też że w nowej wersji cała ekipa ma się składać z multi-kulti członków. Może nie komiks, a adaptacja powieści Kinga- Dark Tower, gdzie z Rolanda który był wzorowany na Eastwoodzie, zrobiono czarnoskórego łowcę nagród.
James Gordon, który nie dawno był wspomniany (acz tu przyznaję, że to ciekawa decyzja WB bo Jeffrey Wright to spoko ziomek).
Nie wspominając już choćby o memie zarzuconym przez Jubego.

CytujSwoja dorgą u Burtona mieliśmy czarnego Denta
Który wniósł tyle co nic do tego filmu.

PS: Czarnoskóry Fury wpierw zadebiutował w komiksie  w uniwersum "Ultimate", a nie na potrzeby filmu.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Rado w 29 lipiec 2021, 10:34:52
Cytat: newtime w 27 lipiec  2021, 13:14:16wybierają aktorke która według ich jest najlepsza

Czasami pewnie i tak jest, ale z tego co czytam/oglądam o kulisach castingów, to często jest tak, że wybierają najlepszą aktorkę czarnoskórą. Nie najlepszą z najlepszych lecz najlepszą z czarnoskórych bądź innych ras w zależności od postaci. Z góry mają narzucone, że aktor nie może być biały, choćby był najlepszy i urodzony do danej roli. Taki reverse rasizm.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: newtime w 29 lipiec 2021, 21:09:04
Tak czy inaczej uważam ze jesli kolor skóry danej postaci nie jest ściśle powiązany z jego historią jak np Black Panther czy Capitan Ameryka to na prawde nie ma znaczenia kogo w tej roli będzie widział reżyser. Rude włosy nijak sie mają do tego kim jest Batgril wiec i ta zmiana mnie nie rusza. Nie plakał bym tez jeśli Bruse Wayne były by blondynem, no bo co to tak naprawdę zmienia?
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 29 lipiec 2021, 21:15:15
Ponoć J. K. Simmons prowadzi negocjacje odnośnie jego powrotu do roli Gordona!
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 30 lipiec 2021, 15:50:19
@Leon, ile razy Lelek cię prosił, żebyś podawał źródła? :-\

J.K. Simmons In Talks To Return As Commissioner Jim Gordon For HBO Max Feature (https://www.comicbookmovie.com/batman/batgirl/batgirl-jk-simmons-in-talks-to-return-as-commissioner-jim-gordon-for-hbo-max-feature-a186850#gs.7qgo3o)

Czyli obsadzają Barbarę tak, że aż chciałoby się do niej dodać Jamesa Gordona z The Batman, ale zamiast tego negocjują powrót Simmonsa, który bardziej pasowałby na dziadka głównej bohaterki? Eh, Warner Bros... ::)

Cytat: Mr.G w 27 lipiec  2021, 12:27:56Gdyby jeszcze miało to być powiązane z The Batman, to trzeba by ten wybór potraktować jako naturalną konsekwencję obsadzenia Gordona, ale z tego co się orientuję, to film o Batgirl idzie bardziej w kierunku tego czegoś, co został z DCU. A może jest w jeszcze innym uniwersum? Eh.
No właśnie nie wiadomo co to ma być. Jeszcze tydzień temu mówiło się o nowym Gordonie i odcięciu od DCEU, ale rzekomo Warner wciąż chce, aby zagrał tutaj Michael Keaton, w którego świecie Gordonem był nieżyjący już Pat Hingle. Teraz okazuje się, że jednak chcą Simmonsa, czyli może jednak Batgirl zostaje w DCEU..? Oh, coś czuję, że The Flash wcale nie uporządkuje tego burdelu, tylko jeszcze bardziej w nim namiesza. ;D

Cytat: newtime w 27 lipiec  2021, 13:14:16Ja tutaj nie widzę zadnej poprawnosci politycznej, wybierają aktorke która według ich jest najlepsza, Barbara to nie rude włosy i biała cera a charakter oraz jej historia wiec wszystko jedno jak będzie wyglądac 
Z jednej strony - pełna zgoda. Z drugiej - czym zrobiła takie wrażenie, że wybrano ją - dziewczynę, której jeszcze dwa miesiące temu nie można nawet było nazwać aktorką (jej pierwszy film zadebiutował na początku czerwca 2021) - a nie trzy pozostałe, znacznie bardziej doświadczone kandydatki? Poza tym, nie kolorem skóry, ale charyzmą i manierami w ogóle nie pasuje do mojego wyobrażenia o Barbarze Gordon.

Cytat: Rado w 29 lipiec  2021, 10:34:52(...) z tego co czytam/oglądam o kulisach castingów, to często jest tak, że wybierają najlepszą aktorkę czarnoskórą. Nie najlepszą z najlepszych lecz najlepszą z czarnoskórych bądź innych ras w zależności od postaci. Z góry mają narzucone, że aktor nie może być biały, choćby był najlepszy i urodzony do danej roli. Taki reverse rasizm.
Pewnie bywa i tak, ale w tym przypadku akurat tak nie było, bo przecież poza Grace kandydatkami były jeszcze dwie białe dziewczyny i latynoska.

Cytat: newtime w 29 lipiec  2021, 21:09:04Tak czy inaczej uważam ze jesli kolor skóry danej postaci nie jest ściśle powiązany z jego historią jak np Black Panther czy Capitan Ameryka to na prawde nie ma znaczenia kogo w tej roli będzie widział reżyser. Rude włosy nijak sie mają do tego kim jest Batgril wiec i ta zmiana mnie nie rusza. Nie plakał bym tez jeśli Bruse Wayne były by blondynem, no bo co to tak naprawdę zmienia?
Ponownie zgoda (a blond-Wayne już był, Val Kilmer w 1995 roku ;)). Niemniej, takie zmiany wizerunków postaci bardziej do mnie przemawiają, gdy nie widzę lepszych kandydatów, a tutaj Imho były.

I na koniec ciekawostka o adaptowaniu rudowłosych postaci z komiksów/ gier/ kreskówek. Jest tego znacznie więcej niż w memie.
https://boundingintocomics.com/2020/12/15/every-single-redheaded-comic-book-character-that-has-been-race-swapped/
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 30 lipiec 2021, 18:15:41
Cytuj@Leon, ile razy Lelek cię prosił, żebyś podawał źródła? :-\

Nie wiem... Dwa? 😆 Następnym razem postaram się zapamiętać...😁
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 03 sierpień 2021, 16:27:08
Przyszła Batgirl na premierze The Suicide Squad.

(https://pbs.twimg.com/media/E71DYEHVkBQSiC4?format=jpg&name=4096x4096)
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 04 sierpień 2021, 14:24:01
No ładnie, ładnie, ale kto źle wygląda na tych fotkach? Tak czy siak rude włosy widzę nietoperku.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 06 sierpień 2021, 11:28:29
Dla przypomnienia - Batgirl sprzed czterech lat w filmie The Lego Batman Movie:

(http://thatsitla.com/wp-content/uploads/2017/02/Rosario-Batgirl-1170x567.png)

Nie przypominam sobie, żeby wtedy ktoś miał z tym problem.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 15 październik 2021, 16:03:30
https://batman-news.com/2021/10/15/batgirl-movie-real-batman/

Gacek i do tego prawdziwy ma się pojawić u Batgirl.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 15 październik 2021, 16:07:25
Pytanie tylko który? Najpierw była mowa o Keatonie, później o Afflecku (jeśli film ma być częścią DCEU), a może będzie to ktoś nowy? Może potwierdzą coś na jutrzejszym DC Fandom...

Potwierdzono, że Barbara Gordon będzie miała rude włosy i zaprezentowano pierwszy concept-art, który zapowiada klimatyczne Gotham.

(https://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2021/10/2-35-54-screenshot.png)
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 18 październik 2021, 16:18:48
Piękna sprawa z tymi rudymi włosami 😃🥰
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 25 październik 2021, 22:07:53
Brendan Fraser zagra Fireflya w Batgirl (https://www.batcave.com.pl/2021/10/brendan-fraser-zagra-fireflya-wbatgirl/)

Ależ dziwny casting. Ale lubiłem tego aktora, więc cieszę się, że jego kariera pomału się odbudowuje (gra też w nowym filmie Scorsese). Oby zrzucił trochę ciałka do tej roli.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Q w 25 październik 2021, 22:58:44
Specjalnej metamorfozy bym nie oczekiwał. Na pewno nie będzie w zbliżonej kondycji jak w "Mumii", co najwyżej jak w "Trust", bo problemów zdrowotnych nie przeskoczy.

Ale ten casting intryguje. Podobno też rozmowy były z Sylvestrem Stallone.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 26 październik 2021, 13:37:11
Fajnie, ma się do gościa sentyment po Mumii. Do tego te wszystkie jego problemy. Angaż do szalonego serialu jakim jest Doom Patrol na pewno trochę pomógł w odbudowie kariery, przypomniał o nim. A teraz widać, że dostaje kolejne ciekawe propozycję.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: newtime w 26 październik 2021, 17:33:18
Z tego co rozumiem to powrót j k simmons nie został oficjalnie potwierdzony? Mam nadzieje ze film będzie sie rozgrywać w uniwersum Batmana Pattinson, świetnym pomyslem było by zrobić mini uniwersum batmana, gdzie mogliśmy by dostawać filmy oraz seriale( zapowiadane nowe Gotham Central ) z bat rodziną oraz innymi postaciami z miasta Gotham , które mogły by się ze sobą raz po raz spotykać i to na razie bez reszty uniwersum Dc
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Q w 26 październik 2021, 17:56:35
Informacje podawane przez Deadline/Variety/THR sugerują, że powrót J.K. Simmonsa jest pewny.

Szanse, że to te same uniwersum co Pattinsona są praktycznie bliskie zera. Jeśli będą się bawić w jakieś wyjaśnienia, to pewnie będzie to świat jaki pozostał po zmianach, które wprowadzi "The Flash".
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 27 październik 2021, 08:42:24
Cytat: newtime w 26 październik  2021, 17:33:18Z tego co rozumiem to powrót j k simmons nie został oficjalnie potwierdzony? Mam nadzieje ze film będzie sie rozgrywać w uniwersum Batmana Pattinson, świetnym pomyslem było by zrobić mini uniwersum batmana, gdzie mogliśmy by dostawać filmy oraz seriale( zapowiadane nowe Gotham Central ) z bat rodziną oraz innymi postaciami z miasta Gotham , które mogły by się ze sobą raz po raz spotykać i to na razie bez reszty uniwersum Dc
Ja nie mam takiej nadziei, bo oficjalnie powiedziano, że The Batman toczy się w innym świecie niż reszta filmów DC (jeśli przyjmiemy, że DCEU to "Earth One", a Joker to "Earth Two", Battinson będzie w "Earth Three"). A szkoda, bo też wolałbym uniwersum DC bez Batmana, a dla niego zrobione osobne. W przeciwieństwie do Spider-Mana, którego osobne uniwersum od lat próbuje stworzyć Sony (Venomy, Morbiusy, itd.) Mroczny Rycerz ma ku temu potencjał dzięki galerii sojuszników. Z chęcią zobaczyłbym film o Batmanie i Robinie, drugi o Nightwingu, kolejny o Batgirl, a potem "Batvengers", w którym działają razem przeciwko większemu zagrożeniu dla Gotham. Może kiedyś się doczekam.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 01 grudzień 2021, 11:18:25
(https://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2021/11/262513846.jpg)

Planowali je na styczeń, ale jak widać po fotografii opublikowanej wczoraj przez reżyserów, ruszyli ze zdjęciami już 30 listopada. Na zdjęciu widać pierwsze logo filmowej Batgirl.

J.K. Simmons potwierdził powrót do roli Gordona. Oby tym razem dostał więcej scen i coś konkretniejszego do zagrania.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Q w 01 grudzień 2021, 12:00:30
W jednym z wywiadów J.K. Simmons wspominał, że on wejdzie na plan w styczniu i jego rola ma być bardziej znacząca niż w "JL" o co nie trudno.

Najbardziej interesujące jest to, że Barbara od początku będzie pracować w policji.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Obywatel Wayne w 01 grudzień 2021, 19:22:34
Sądzicie że faktycznie Keaton będzie Batmanem w tym filmie? Jeśli tak, to w jaki sposób go wpasują w uniwersum? Przejdzie przez multiwersalny portal z walizką pieniędzy we Flashu? Nie ma mowy o nałożeniu się rzeczywistości, skoro będzie rówieśnikiem Gordona... Tyle pytań...
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Q w 01 grudzień 2021, 21:03:46
Trzeba poczekać na jakieś oficjalne info, a skoro już zaczęli kręcić to może wydadzą jakieś oświadczenie. Ewentualny udział Batmana ograniczony byłby pewnie do małej roli.
Tytuł: Batgirl (2023, HBO Max)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 02 grudzień 2021, 16:13:40
Zapewne i uważam, że powinien się pojawić!