Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League Crisis on Two Earths

Zaczęty przez Leon Kennedy, 12 Listopad 2009, 16:24:51

Leon Kennedy

Za nami już trailer tej opowiastki, który ogólnie skupił się na samych scenach akcji i już wiadomo, że dziać się będzie bardzo dużo i oby w tym wszystkim nie zapomnieli o treści...  Sam design postaci stoi jak zwykle na wysokim poziomie ;). Chodź WW jakoś tak męsko się prezentuje i Sowa te oczy ma takie wielgachne, ale są takie drobnostki :P Sama historia jest adaptacją komiksu wydanego u nas przez Funmedia w 2003 roku i nosi tytuł JLA Ziemia2, scenariusz napisał dobrze nam wszystkim znany Grant Morrison i co by tu o nim nie mówić, to ta historia całkiem się mu udała jest spójna, w miarę wciągająca i chyba warta ekranizacji ;). A jeśli idzie o mnie to brakuje mi animowanych produkcji z JL w roli głównej dla tego czekam z uśmiechem na twarzy.

Trailer: http://uk.bluray.ign.com/dor/objects/32285/justice-league-crisis-on-two-earths/videos/jl_2earths_trl_111009.html

Komiks: http://www.batcave.stopklatka.pl/ramka.php?show=jla

król P

Nie przepadam za Justice League w wersji filmu pełnometrażowego, ale po oglądniętych trailerach mam chrapkę na ten film. :)

Leon Kennedy


Mel

#3
Bior?c pod uwag? liczb? ziem, go?ci przebranych a'la b?azen, to mo?na si? spodziewa? ka?dego...Ale rzeczywi?cie wygl?da jak Joker. Te oczy...Co? jakby prosto spod o?ówka McGuinnessa ;)


Prawie.

Kadaver


Mel


Leon Kennedy

http://www.comicscontinuum.com/stories/1002/09/justiceleague.htm

Kolejny filmik zapowiadający starcie dwóch Lig. Co raz bardziej zaostzra się mój apetyt na tą produkcję i chociaż Batman ma miec skromną rolę, to i tak będzie jeszcze Owlman ;). No i zawsze lubiłem Justice League :) Jak wiecie zresztą :P

Diablo

Ale design Batmana jest świetny, napewno tak samo swietny jak w "Public Enemies", i na pewno lepszy niż w najnowszej kreskówkce, "Batman Brave and the Bold". Mroczny, praktyczny, efekciarski. Szkoda że postać Batmana w filmie bedzie mieć małą role, bo uwielbiam pojedynki Batmana z Owlmanem.

kelen

Cytat: Leon Kennedy w 25 Grudzień  2009, 22:10:54
http://www.comicscontinuum.com/stories/0912/24/crisis4.htm

Pachnie mi to bardziej Jokerem.

Eee, a to nie jest właśnie Joker z tej drugiej rzeczywistości, gdzie był bohaterem?

Cytati na pewno lepszy niż w najnowszej kreskówkce, "Batman Brave and the Bold"

Co jak co, ale design jest tam właśnie taki zamierzony. Mnie się tam podoba :)

Leon Kennedy

CytatEee, a to nie jest właśnie Joker z tej drugiej rzeczywistości, gdzie był bohaterem?

Możliwe. Osobiście nie spodziewałem się, że jest w ogóle szansa ujrzenia go w tej produkcji ;) :-\

Diablo

#10
CytatCo jak co, ale design jest tam właśnie taki zamierzony. Mnie się tam podoba :)

A czy ja coś mówiłem? oczywiście że design jest zamierzany, bo to wrecz kalka stylu który bytował w Silver Age. Twierdze że w porównaniu obu designów lepiej i poważniej sie prezentuje ten z "Justice League Crisis..." niż ten z "Brave...", i wiem oczywiście że tamten nie ma być poważny, ale bardziej do mnie trafia wersja poważniejsza. Ale i tak "Batman Brave and the Bold" bardzo lubie.

daniello32

#11
Oglądał już może ktoś ten film?Jeśli tak to czekam na opinie.

Zerknij na forum DC. Tam już kilka osób jest po seansie. Mi osobiście przyjdzie trochę poczekać.

Leon Kennedy

I w koncu po seansie :). JL byl taki jaki sie spodziewalem czyli z bardzo duza iloscia akcji, ale to co najlepsze, to fakt, ze on a nie przytlacza, bo takie postacie jak Owlman czy swietnie uchwycony Gacek bawia przez caly film, co pradwa tego drugiego nie jest wiele na ekranie, ale wlasnie w tym tkwi jego sila ;). W Crisis on Two Earths bardzo ladnie poruszono watek alternatywnych ziem i ich znaczenia... Ukazano cal plejade superbohaterow i ich zlych odpowiednikow. Minusem byl zakochany Marsjanin i troche objechany glowny pomysl na wszystko Owlmana. Obok New Frontier najlepsza animacja z Justice League w roli glownej.

PS: Jestem mocno zdziwiony, ze nikt z Batcave jeszcze nie ogladal...

PS2: Zal Jestera.

Adolf

Pewnie wszyscy widzieli, a nikomu si? nie chce pisa?...

Zaskoczy?y mnie pewne nawi?zania. Marsjanin jako afroamerykanin - Smallville si? k?ania. Wiadomo te? sk?d Wonder Woman wzi??a swój samolot. Za to mi?o?? Marsjanina do córki Slade'a to pora?ka.
Film ?rednio mi si? podoba?, poniewa? nie jestem zwolennikiem Ziemi-198237804 i innych cudownych alternatywnych planet. To motyw, który pogrzeba? komiksy w bajzlu i tam powinien zosta?. Pomys? z innymi cz?onkami ligi na plus, w ko?cu film pocz?tkowo mia? si? mie?ci? mi?dzy Justice League, a Justice League: Unlimited. Tylko Zielonej Strza?y mi brakowa?o, w ko?cu by? jego z?y odpowiednik.
JL: New Frontier by?o o wiele bardziej udanym filmem. Dwie Ziemie s? dla mnie daleko w tyle je?li chodzi o filmy DC Animated. Nie ogl?da?o si? co prawda ?le, jednak to nie to czego oczekiwa?em.

Atlantis

#14
Z tego co wiem to ziem w Uniwersum DC jest tylko 52 ;D.Green Arrow to świetna postać i również chciałbym żeby pojawił się w filmie. Jestem jeszcze przed seansem ale widziałem kilka klipów i z pednością obejrze dobry film. Szczerze mówiąc to większą uwagę oddaje filmom animowanym i fan-filmom o Batmanie. Adolf, mówisz że pojawił się Blue Arrow? nie widziałem go w klipach.