Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Kujaw

Cytat: Johnny Napalm w 25 Luty  2013, 16:46:22


Yarrrr!! Johnny, masz za tę prackę antałek grogu :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Nightrain

Trochę dziwny ten Geralt, Altair... On stoi przodem, tyłem, czy jak? No bo nie widać twarzy, a ciało wygląda jakby stał jednocześnie z boku i przodem :O Kuń za to zarąbisty ;D

Ze smoka mało widać, więc...

Ode mnie Wonder Woman i [taki sobie :/] John Lennon. WW robiona w szkole, a JL do szkoły ;D Taka gra słowna.




Valar Morghulis

Altair

Nie rozumiem co w nim dziwnego. To chyba jasne ze stoi tyłem.

franek

Ty nic w tym dziwnego nie widzisz, wiesz co narysowałeś ale nam jako oglądającym trudno w twoim przypadku ocenić czy stoi tyłem czy tylko włosy mu na twarz wywiało. W dodatku ta ręka... Nie żebym coś do tego miał, sam lepiej nie potrafię


Show Must Go On!!!

Mel

Czepiacie się. Dla mnie to oczywiste, że stoi tyłem. Ręka też jest w porządku - kciuk w stronę bioder. Jest też smukła, a nie jakaś piącha trolla  ::)

Nightrain

Cytat: Mel w 03 Marzec  2013, 18:47:04Ręka też jest w porządku - kciuk w stronę bioder.
Kciuk? Ty tam widzisz kciuka? :O
Ja myślałem, że stoi przodem, bo z tego co pamiętam Geralt miał miecz na plecach >.> Poza tym takie ma przyodziewie, że nie da się odróżnić zbroi od futra :P To znaczy zbroja w pewnym momencie przechodzi w futro, a ja nie mam pojęcia w którym.

Valar Morghulis

Mel

Owszem, widzę. Nie muszę mieć wszystkiego jak na tacy, aby poddać ocenie logikę Altaira - rysuje jak może, jego prace są czytelne, a przez doszukiwanie się trywialnych błędów optycznych stajesz się ślepy na całokształt. Tak samo jest z rysowaniem: jak się za bardzo skupisz na jednym punkcie (dopieszczając go w każdym szczególe), to szybko zaniedbasz całą resztę rysunku.

Nightrain

Ale ja nie powiedziałem, że ten art był zły i że stałem się ślepy na całokształt, bo samo w sobie to jest dobre, tylko po prostu trochę nie zrozumiałem tej pracy i chciałem żeby ktoś mi wytłumaczył co się tam dzieje, bo niewiele tam potrafiłem zobaczyć :O

Valar Morghulis

Altair

Nie, no rozumiem, że moje umiejętności może nie są jeszcze na poziomie Picasso ani niektórych,nie ukrywajmy, profesjonalistów z forum pokroju Mel, ale kurde... Nie zrobiłbym z twarzy Geralta kuzyna "coś" z Rodziny Adamsów :D

LelekPL

Cytat: Altair w 03 Marzec  2013, 23:00:39
Nie, no rozumiem, że moje umiejętności może nie są jeszcze na poziomie Picasso ani niektórych,nie ukrywajmy, profesjonalistów z forum pokroju Mel, ale kurde... Nie zrobiłbym z twarzy Geralta kuzyna "coś" z Rodziny Adamsów :D

http://www.youtube.com/watch?v=n9aYwh53JGk#

Altair


Mel

Bez przesady. Artystę poznaje się po tym co rysuje, a nie "jak" rysuje. A skoro już jesteśmy przy Picasso, to jest oceniany głównie za tematykę - jego osobliwy styl był jedynie zastrzeżonym znakiem handlowym.

Nightrain

Cytat: Mel w 03 Marzec  2013, 23:46:42Artyst? poznaje si? po tym co rysuje, a nie "jak" rysuje.
Wydawa?o mi si?, ?e artysta to taka bezkszta?tna masa, której nikt nie potrafi zdefiniowa?, za to okre?la si? nim ka?dego z o?ówkiem w r?ku i udawan? ''g??bi?'' i wra?liwo?ci? mentaln? ;D Taka moja definicja, mo?e si? przyjmie do s?ownika :P
Cytat: Altair w 03 Marzec  2013, 23:00:39Nie zrobi?bym z twarzy Geralta kuzyna "co?" z Rodziny Adamsów :D
Nie mam poj?cia co ty do cholery napisa?e?, ale z tego co zrozumia?em wynika, ?e... No bo... Przecie? tej twarzy w ogóle nie wida?. No a ja... Nikt przecie? nic nie mówi? o czym? z Adamsów... W ogóle jaki kuzyn? O co chodzi? Co tu si? dzieje >.< Za bardzo pokr?cone to si? robi. To nie na moj? g?ow?.

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Ahoj, Kujaw! Grogu/rumu nigdy za wiele, więc i ten przyjmę.

Nightrain, bardzo fajny Lenon, tyle, że go już gdzieś widziałem. ;)

Altair, koń jaki jest każdy widzi, choć niektórzy widzą Geralta twarzą do widza. Ja jakoś na pierwszy rzut oka nie miałem wątpliwości gdzie on ma twarz a gdzie plecy, a patrzyłem na obrazek na wyświetlaczu w komórce, więc mega powiększenie nie jest potrzebne, żeby się bez problemu połapać.

A tak w ogóle to wszyscy artyści to prostytutki -  to na temat dyskusji o artychach.  :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Jestem prostytutką?


Show Must Go On!!!