Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze wizje Arkham City

Zaczęty przez heros65, 25 Listopad 2009, 20:21:20

heros65

Może się pospieszyłem.Bo nie wiadomo czy druga część gry wyjdzie.Ale bardzo chciałbym wiedzieć jak wy wyobrażacie sobie drugą część gry z Mrocznym Rycerzem. ;)
Posted on: 24 Listopad  2009, 16:00:03

 
Posted on: 24 Listopad  2009, 18:03:54

 Ja bym chciał drugą część gry chciał zobaczyć w Gotham.Ponieważ miasto jest mroczne.Noi fajnie rozwalać gości gdzieś w zaułkach.

Mel

Chłopie...Nie jest prościej podać linka do tych "wiadomości"? Albo napisz w końcu jak sobie wyobrażasz ten sequel i tyle, bo na razie tylko wklejasz jakiś tekst "czy powstanie i kiedy" zupełnie nie związany z fanowskimi pomysłami na drugą część AA.

heros65


Mel

Odpuszczaj sobie takie "małe wstępy".
Zmodyfikuj ten swój "wstęp" i napisz coś konkretnego, bo ktoś w końcu zareaguje i wywali ten wątek.

Adolf

Pomijaj?c wst?p, to temat bardzo dobry do dyskusji.

Ja to widz? w ten sposób. Urok B:AA polega? na tym, ?e akcja dzia?a si? w jednym miejscu, w Arkham. Dlatego wi?c uwa?am, ?e wszelkiego rodzaju Sandboxy odpadaj?. Chcia?bym ?eby akcja dzia?a si? w rezydencji Wayne'a, rozbudowanej i z tajnymi przej?ciami. Oczywi?cie w podziemiach by?a by jaskinia. No i powiedzmy, ?e owa rezydencja zostaje zaatakowana przez kogo? tam (wpisz ?otra) i Bruce musi ucieka?. Wsiada w motorówk? i wyje?dza, a za nim BOOM, rezydencja zniszczona. Pierwszy etap zaliczony. Potem udaje si? do:
a. Birds of Pray i prosi je o pomoc. Jednak równie? ich siedziba zostaje zaatakowana i wszyscy musz? ucieka?. BOOM, fajerwerki, strach i bezradno??.
b. Ekipa przej?ciami podziemnymi dociera do Wayne Tech (po drodze rozwal? paru z?ych,np. Scarecrowa czy Killercroca), gdzie czekaj? Luciusz Fox i Alfred. Razem namierzaj? baz? z?ego i postanawiaj? zaatakowa?.
c. Baza z?ego, jaka? mroczna miejscówka, mo?e wielki biurowiec. Ka?dy w?amuje si? z innej strony. Wielki fina? i... cdn

heros65


Leon Kennedy

Maxie polacz dwa posty herosa w jeden i popraw je, bo mnie szlag zaraz trafi, a wtedy bedzie problem...

król P


Mel

CytatMaxie polacz dwa posty herosa w jeden i popraw je, bo mnie szlag zaraz trafi, a wtedy bedzie problem...
Akurat ten wątek, to Kelena broszka. Nie nadużywaj boskich mocy Maxiego Zeusa, Leonie ;) A Heros by mógł w końcu się nauczyć usuwać/modyfikować posty tak, aby to miało ręce i nogi... Może jednak lepiej pomyśleć nad sposobem "nauczania" nowych użytkowników zamiast z góry ich skreślać, zbanować i potem po nich sprzątać.

Maxie Zeus

CytatMaxie polacz dwa posty herosa w jeden i popraw je, bo mnie szlag zaraz trafi, a wtedy bedzie problem...
Jakbym mógł, to juz bym to zrobił.. A tobie Leo co, że tak skaczesz do mnie? ::)
CytatNie nadużywaj boskich mocy Maxiego Zeusa.
Noo.. chociaż Mel zna moje przywileje ;)

Bunch

Nie chce tzw. sandboxa. Wolę dobra liniowość jak w AA.

heros65

Czyli gdzieś byś chciał żeby rozgrywała się akcja? ???

król P

Ja bym chciała żeby akcja była w Gotham i trochę w Arkham.

Leon Kennedy

CytatAkurat ten wątek, to Kelena broszka.

Ups... Moj blad, sorki ;).

CytatMoże jednak lepiej pomyśleć nad sposobem "nauczania" nowych użytkowników zamiast z góry ich skreślać, zbanować i potem po nich sprzątać.

Dobry pomysl, ale z drugiej strony myslisz, ze to cos da... Jakies konkrety??

CytatJakbym mógł, to juz bym to zrobił.. A tobie Leo co, że tak skaczesz do mnie?

Spokojnie ;). Wcale nie skacze do Ciebie... tylko ten mlody mnie wkurza i serio myslalem, ze to Twoj dzial... Mala pomylka :P


Mel

CytatDobry pomysl, ale z drugiej strony myslisz, ze to cos da... Jakies konkrety??
Stare dzieje. Zapomnij. Mam to już w dupie. Whatever.