Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Patryk02099x

Moim zdaniem Hathaway wygląda na trailerze zupełnie inaczej niż na czerwonym dywanie czy w innych filmach... Może to dlatego, że zrezygnowała z uśmiechy jakby reklamowała pastę do zębów i ten strój taki inny. W ogóle to zwróćcie uwagę, że inaczej wygląda w tym kapeluszu(może to Selina dla policji i na zakupy, jeśli na nie chodzi) a inaczej jako Kobieta-Kot... nam się wydaje to łatwe, że to jedna i ta sama, bo przecież to wiemy, ale jeśli brniemy w realizm to weźcie pod uwagę, że Gotham jest olbrzymim miastem i wątpię, aby policjanci pamiętali wygląd każdego rabusia i akurat przypadkowo porównywali wygląd zamaskowanej złodziejki do Seliny.

rocklee

Ale żeście się przyczepili do szerokiego uśmiechu, przecież to że naturalnie się tak uśmiecha nie oznaczało, że w filmie też będzie się uśmiechać, to aktorka, wie kiedy może się uśmiechnąć tak jak chce naturalnie, a kiedy ma kokietować mimiką twarzy jako catwoman.

Johnny Napalm

#347
Niby jaki? poziom logiki jest w tym, ?e Selina b?dzie mia?a gdzie? to, ?e kto? j? rozpozna, lub to, ?e w swoim alternatywnym ?yciu nie b?dzie powszechnie znan? osob?, ale...
te? nie kupuje tego t?umaczenia, ?e maska jest na doczepk?, no i w?a?ciwie stanowi smaczek dla fanów starszej wersji a'la Julie Newmar. Nie kupuje takiego t?umaczenia szczególnie maj?c w pami?ci poprzednie Batmany Nolana. Dlaczego Joker w TDK nie przypomina? tego z wersji Cesara Romero? To dopiero by?by smaczek dla fanów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

KillingJoke87

Ten jej strój, szczególnie to uszy, nadajniki, czy co to kuzwa jest mnie nie przekonuje, do tego sam nie wiem...na screenach wydaje się dosyć dobrze odżywiona  jak na zwinną akrobatkę o lepkich rączkach. Filmowa catwomen pozostaje jedna, jedyna idealna...Batman Returns. Mówie na tą chwile bo filmu jeszcze nie widziałem
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Johnny Napalm

Co tu długo pisać - Anne Hathaway obroniła się. Jest całkiem zgrabna nie powiem... dobrze też, że właściwie się nie śmiała w tym filmie, uff... Nie mam się do czego przyczepić.
I wiem już dlaczego zaprojektowano batpoda w taki sposób, że trzeba było go prowadzić w... mocno wypiętej postawie. :P To ma swoje plusy. Oczywiście jak prowadzi go kocica... nie Batman. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Sam należałem do grona powątpiewających czy Anne da radę. Okazało się, że niesłusznie i zwracam honor. Moje ulubione sceny z Seliną: 

- ta w Wayne Manor, w której mówi "oops" i potem zgrabnie się wspina, zgrabnie robi salto i w ogóle wszystko zgrabnie robi, heh

- dialog z Batmanem na dachu, po "przejażdżce" the Bat, a w szczególności moment kiedy się uśmiecha i mówi "Hey, when a girl's desperate..."

- akcja w barze, kiedy dawała odciski palców, też super

JaRo II

 Również i ja wątpiłem w to, czy Anne poradzi sobie z tą rolą. A jednak dała radę. Dorównała kultowej już kreacji Michelle z "Powrotu Batmana". Czy ją przebiła? Moim zdaniem nie, ale wywiązała się ze swojego zadania bardzo dobrze. W ogóle Kobieta Kot w "Mroczny Rycerz powstaje" to bardzo ciekawa postać. Najciekawsze jest to, że Anne, która nie grzeszy urodą w tym filmie wygląda naprawdę pociągająco. Może to kwestia makijażu i świetnie dopasowanego do niej obcisłego kostiumu, ale w każdym bądź razie aktorka wywiązała się ze swojej roli na duży plus.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Q

Anne Hathaway chciałaby jeszcze raz zagrać Catwoman, a jej obecny wygląd doskonale by pasował do pokazania innego oblicza Seliny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

W tych krótkich w?osach wygl?da jak zmanierowany, homo? transwestyta :P Kurde ta dziewczyna wydaje mi si? coraz brzydsza. Heh ludzie od ''mejkapu'' powinni dosta? Oskara za to ?e w ''TDKR'' wygl?da?a przyzwoicie.

Mikoto

Ale za to ubranie ma fajne. Jak dla mnie to tak móg?by wygl?da? ,,kostium''. Catwoman je?li ta jeszcze si? gdzie? pojawi ;D.

Johnny Napalm

Cytat: Funky w 05 Grudzień  2012, 23:58:09
W tych krótkich w?osach wygl?da jak zmanierowany, homo? transwestyta :P
Bez przesady.
CytatKurde ta dziewczyna wydaje mi si? coraz brzydsza.
No, co? w tym jednak jest. Akurat na tych fotach to jeszcze ujdzie, bo jest zrobiona, ale ogólnie, w realu... no jest coraz brzydsza. Nie da si? ukry?. :P
CytatHeh ludzie od ''mejkapu'' powinni dosta? Oskara za to ?e w ''TDKR'' wygl?da?a przyzwoicie.
To b?dzie Oskar w kategorii efekty specjalne.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Może i tutaj nie wyszła jakoś super, ale ogólnie to bardzo ładna dziewczyna, a Wy biedaczki się nieźle czepiacie :P

Funky

E tam u mnie na osiedlu są ładniejsze kobitki ;)

Huntersky

Zgadzam się, popatrzcie tylko na jej niechlujną fryzurę i nierówne szkliwo na zębach.

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Johnny Napalm

CytatMo?e i tutaj nie wysz?a jako? super, ale ogólnie to bardzo ?adna dziewczyna, a Wy biedaczki si? nie?le czepiacie
Ujdzie w ci??kim t?oku. ?adn? jednak jej bym nie nazwa?. Nie wiem, mo?e to jej pochodzenie, ale dziewczyna szybko si? starzeje, a szkoda, bo kiedy?... dawno, dawno temu mi si? podoba?a... nawet ;)
No a teraz z roku na rok ma coraz wi?ksze wory pod oczami, wi?ksze powieki, no i przez bardzo szeroki u?miech pojawi?y si? u niej chyba ju? na trwa?e mocne zmarszczki mimiczne. Szkoda jej, ?e si? tak posun??a... :'(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...