Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

kelen

Jestem w trakcie misji, gdy trzeba odnalezc Dr Young. Gra jest na prawde swietna, ma kilka niedociagniec, ale w ogole nie rpzeszkadzaja w odbiorze ogolu.
Takie pytanie - czy latka na wersje pc 1.1 dla polski od cenegi dziala i w 100% odblokowuje mozliwosc physx? Czy mozna tez scaignac z live DLC bez problemu?

Posted on: 05 Grudzień  2009, 21:40:44

 Doobra, to moze inaczej. Co powiecie na motyw z kronikami Amadeusa?
Spoiler
Jak dla mnie, motyw z Quincym swietny, szczegolnie sugestia, ze rowniez sam jest chory, mimo ze na poczatku na takeigo nei wygladal. Podobalo mi sie sporo odwolan do komiksow!
[Zamknij]

Mel

Motyw z ostatnią kroniką...I wiele pytań typu co, jak i dlaczego.
No to był największy zaskok w tej grze, ale i miłe przedłużenie rozrywki. Te szukanie...

kelen

No to z kronika akurat bylo zdecydowanie ciekawsze niz samo zakoncznie gry. I fakt, szukanie zagadek Riddlera jest lepsze, niz sie spodziewalem i niezle przedluza gre.

Mel

Zakończenie było do przewidzenia, ale za to sekwencje z Scarecrowem - wyśmienite. Te halucynacje, to coś co mi się najbardziej podobało w tej grze.

kelen

BTW, czy ktos pameita/ma screena/wie gddzie jest to pokazane na jakims gameplayu adres mieszkania, gdzie ukrywa sie Riddler i nadaje do Batmana?

Mel

Chyba nikt nie przykładał do tego większej uwagi...Pamiętam, że Batman zlokalizował go po rozwiązaniu 238 zagadek. I tyle.

kelen

Tak, weim, ze to ta liczba, ale wlasnie adres szybko mi umknal, a prydzalby mi sie do dzialu z nawiazaniami w grze, bo zdazylem rpzeczytac nazwe ulicy - O'Neil :)

JaRo II

 Zanim sobie zagram to musz? usk?ada? na xboxa... ale jestem ju? mniej wi?cej na dobrej drodze. Mam do Was takie pytanie- jakich wrogów Batman spotyka w tej grze? Na licznych filmikach widzia?em Jokera, Harley Quinn, Bane'a, Killer Crocka, Stracha na Wróble i chyba Zsasza i Truj?cy Bluszcz. Czy oprócz nich jest jeszcze jaki? oprych z komiksów?
Tak swoj? drog? to gra ma genialny klimat (pisz? to wzoruj?c si? tylko filmikami z youtube), ju? si? nie mog? doczeka?... chyba wezm? po?yczk?...

I jeszcze jedno pytanko- pono? pod koniec gry ma?e cameo ma Dwie Twarze, czy to prawda?
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

kelen

1. Batman bezposrednio spotyka Jokera, Harley, Bane'a, Killer Crocka, Stracha na Wroble, Zsasza, Trujacy Bluszcz, Clayface'a (ktory siedzi w celi i tak naprawde, poza zmiana formy, nic nie robi) i chwilowo Scareface'a. Posrednio pojawia sie Riddler (w radiu, rozwiazujesz jego zagadki pozostawione po calym Arkham), cialo Ra's Al Ghula w "lodowce" :P i kilka innych przedmiotow, ktore sa zwiazane z pewnymi przeciwnikami (cela Mr Freeza, parasol Pingwina itd).
2. W pewnym sensie, tak. Na koncu Gordon dostaje wezwanie, ze Harvey obrabowal bank (a wg notatek mial byc ponoc wyleczony, najwyrazniej cos sie nie udalo). Batman, slyszac to, postawia sie tym zajac i leci do Gotham swoim samolotem.

Altair

Jednym słowem JaRo,warto ;) Klimat faktycznie jest extra,a zarzucanie Batmanowi jakiejś "bufonowatości" przez pisemka typu CD-Action to jakiś totalny debilizm...

Huntersky

Przeca taki jest nietoperz - gbur, mruk i killjoy. :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

No właśnie,więc po co gosć,który nie ma nic wspólnego z tym uniwersum udaję znawcę? Tym bardziej,że ja przechodząc grę 3 raz jakoś tej gburowatości nie zauważyłem? Mrok,to tak,ale nie gburowatość,przecież jedno przez drugie nie musi się jeść,racja? Nazywajmy rzeczy po imieniu...Już najlepsze,że ponoć to wina Conroya :P

Huntersky

Zerowe poczucie humoru plus megapoważny idealizm i patetyczność. Zresztą konkretne przykłady miałeś bodajże w tym samym numerze ;p
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Problem w tym,że te przykłady wcale nie brzmią tak jak są opisane w rzeczywistości... Np. tekst "To ja,pamiętasz?"

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford