Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Szkoła

Zaczęty przez Funky, 06 Październik 2008, 16:31:57

Maxie Zeus

Oh... jeszcze zapłaczesz, ze kiedykolwiek wypowiedziałeś to zdanie ;) A tak, serio.. to wszystko zależy od twojego podejścia do nauki.

kozio

Myślę, że moje podejście jest właściwe. Niczego w tej kwestii nie lekceważę. Jakto mama mi zawsze wpajała: "Musi być czas na zabawę, ale najpierw nauka!!":)
Jak już skończę studia i będę pracował, wtedy dopiero zacznę realizować moje marzenia, tak naprawdę:)
Batman is a legend, but the legend will never die!!

Maxie Zeus

No to super. Trzymam kciuki ;)

kozio

Wielkie dzięki:)
Batman is a legend, but the legend will never die!!

heros65

Dla mnie szkoła to jedna wielka kara.Szczególnie że chodzę do takiej że strach mówić.

Kadaver

Najgorsze,że nie wiadomo,za co ta kara.

heros65

Przecież przez te sześć lat było ładnie.Nagle naszła zerówka.1,2,3 klasa.I wtedy 4,5,6 zaczęły się problemy więcej przedmiotów.Gimnazjum tragedia.Dalej to nie wiem,na razie chodzę do 1 gimnazjum.   

Kadaver

Najgorsze przed tobą.

heros65

Moja szkoła jest tak głupia że szok.Kiedyś ktoś zepsuł paletkę.Noi mi nauczycielka kazała ją
naprawić.Ja ponieważ mam swój honor nie zrobiłem tego to na drugi dzień wstawiła mi jedynkę. :P

Roy_v_beck

{JEBUDU-PIZDO-CHLAP}

(jakby ktoś się pytał, jest to onomatopeja jaką wydaje przewracające się ze śmiechu krzesło)

Kadaver

Głupia nauczycielka.

heros65

Dla mnie szkoła to przekleństwo.Same przez nią mam wypadki np.
Na wf-efie graliśmy w nogę noi dostałem przez przypadek piłką w oko.Na te oko nie widziałem prze parę godzin.I do tego strasznie miałem siwe.Jeszcze jeden to graliśmy z chłopakami piłeczką od ping-ponga w piłkę.I stałem blisko okna kiedy dostałem piłkę energicznym obrotem uderzyłem się nosem o te pieprzone okno.Było trochę krwi,a mała blizna do dzisiaj.

Kadaver

A kolegów masz fajnych?

heros65

Bardzo fajnych na lekcji robimy takie jaja ze szok.

Kadaver

Czyli jednak nie powinieneś narzekać.