Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Juby

Smutne, że Warner przez 80-lat nie potrafi stworzyć nawet jednego filmu o trzecim najstarszym superbohaterze DC. Miotają się z tym projektem strasznie, myślę że gdyby druga część Fantastycznych bestii została odebrana lepiej, Ezra już pożegnałby się z Flashem.

Q

Przed informacją o pisaniu scenariusza przez Ezrę i Granta Morrisona pojawiła się plotka (thegww), że zdjęcia mają rozpocząć się w listopadzie tego roku. Przesunięcie 3. części Fantastycznych Bestii sprawiło, że Ezra ma wolny grafik, więc może ruszy coś z tym filmem. Pewnie do maja będzie wiadomo, czy Ezra będzie dalej Flashem, bo wtedy wygasa mu kontrakt.

Gdyby "Flash" ruszył z produkcją przed "JL" to Ezra byłby spokojny, a tak tylko Gal i Jason są pewni swojej pozycji.

O Cyborgu już wszyscy zapomnieli, albo starają się zapomnieć. Batman będzie młodszy. Superman poza


WB może filmu o Flash nie stworzyło, ale cały czas ma serial TV. Ciekawe czy w jakimś stopniu to wpływa na problemy z produkcją?

Może po zakończeniu "Arrow", Green Arrow doczeka się filmu kinowego np. z Black Canary z "Birds of Prey". W taki sposób mogliby w pewnych elementach łączyć filmy z bohaterami DC.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#212
ComicBookMovie.news zaprezentowało jedyny obiektywny (LOL) ranking filmów DCEU. . . który jest NAJGORSZYM ZESTAWIENIEM EVER! :D

https://www.comicbookmovie.com/wonder_woman/the-one-and-true-actual-objective-ranking-of-the-dceu-a167669

Najlepszy film na przedostatnim miejscu! Najgorszy na drugim, a najbardziej przereklamowany na pierwszym!! Wszystko nie tak. ;D

Q

Wiesz, że na CBM praktycznie każdy może napisać "artykuł" i tego przykładem jest ten ranking.

Wystarczy zobaczyć, że źródłem jest "My Emotions". I tym samym jest to jedyny obiektywny ranking wg jego autora.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kaz

Serio, ktoś czyta artykuły na tego typu portalach? Przecież tam zanim powstanie artykuł, najpierw autor upewnia się czy jest poprawny politycznie.

Juby

#215
Oj, przecież wrzuciłem to w żartach. ;D
Obiektywny ranking to autor mógłby ułożyć gdyby przyjął jakieś kryterium, które można zmierzyć (box office, nagrody, recenzje, itp.). W innym wypadku zawsze będą to subiektywne zestawienia (a jego jest wyjątkowo słabe).

Mój ranking filmów DC Extended Universe:

1. Man of Steel (2013) ★★★★★★★★★☆ ♥


2. Wonder Woman (2017) ★★★★★☆☆☆☆☆


3. Justice League (2017) ★★★★★☆☆☆☆☆


4. Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) ★★★★☆☆☆☆☆☆


5. Suicide Squad (2016) ★★★★☆☆☆☆☆☆


6. Aquaman (2018) ★★★☆☆☆☆☆☆☆



Aquamana może niedługo nadrobię (EDIT: nadrobiony, nie było warto), na Shazama! - jak już pisałem - się nie wybieram. Jak tak patrzę na przyszłe projekty DC, to wydaje mi się, że Superman Snydera nie zostanie pobity przynajmniej do 2021 roku. :P

Mr.G

http://www.batcave.com.pl/2019/05/plotka-the-batman-moze-zapoczatkowac-gotham-cinematic-universe/

Czyli jednak moje sugestie dotarły za ocean. Cieszę się, że mogłem pomóc.


Wielce liczę, że plotka ta okaże się prawdą. Chrzanić Plastic Manów, czy innych Shazamów. My chcemy świat Batmana!
To plus angaż Roberta P. sprawiają, że powoli i ostrożnie znów zaczynam czuć to, za czym tęskniłem. Rodzi się głód kolejnych doniesień, oczekiwanie, nadzieja. Może wkrótce ponownie staniemy się szczęśliwymi fanami, o których ktoś zadbał. A może znów zostaniemy skrzywdzeni. Lecz dzisiaj, Panie i Panowie, mamy nowego Batmana, a wraz z nim kolejną szansę. Gra rozpoczyna się po raz kolejny.

Johnny Napalm

No, coś się zaczyna dziać. Powoli, powoli, ale lepiej późno niż wcale. A poza tym lepiej poczekać te dwa lata, jeśli się dożyje, na coś przynajmniej zapowiadającego się ciekawie, na coś co wciąga, niż na kolejnego blockbustera z masą błysków a gównem w scenariuszu.

Co myślicie o alternatywie jaką mógł być Nicholas Hoult?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Niezły aktor z kilkoma fajnymi rolami. Pewnie by sobie poradził, ale Pattinson ma więcej mroku w oczach niż on.

Juby

Cytat: Johnny Napalm w 01 Czerwiec  2019, 00:30:06Co myślicie o alternatywie jaką mógł być Nicholas Hoult?

To byłby fatalny wybór, w ogóle nie pasuje na Batmana, całe szczęście że nie dostał tej roli.

Pomysł na oddzielne uniwersum Batmana fajny, ale myślę, że o kilka lat spóźniony.

Q

"Flash" ma kolejnego reżysera, tym razem Warner Bros. powierzyło film reżyserowi "It" Andy'emu Muschiettiemu. Ciekawe czy tym razem prace na planie ruszą i z główną rolą podobno cały czas związany jest Ezra Miller.

Reżyser zdradził, że we Flashu urzekł go "ludzki dramat, uczucia i emocje". Nie zabraknie też humoru. Ma to być piękna ludzka historia.

Wiele wcześniej się przymierzało i może teraz co ruszy zwłaszcza, że po sukcesie "It" Muschietti ma mocną pozycję. Napisanie scenariusza powierzono Christinie Hodson (Bumblebee, Birds of Prey).

Źródło: SHH
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Oho. Ciekawe czy kiedyś ten film naprawdę dojdzie do skutku. Póki co, wraz z Black Adamem, są to projekty widmo, które niby się rozwijają, ale po latach nadal nie wiadomo czy powstała choć jedna, kompletna wersja ich scenariusza. ;D

Leon Kennedy

Obstawiam premierę koło 22 wieku, trzymam kciuki.

Leon Kennedy

CytatLelekPL.
Shazam był słaby finansowo i nie wiem czy doczekamy się kontynuacji (dzieciaki niedługo wyrosną ze swojej roli)

No i Shazam!?  ;)

http://dccomicsmovie.com/shazam-sequel-expected-to-start-filming-summer-of-2020/

LelekPL

Jeśli to się stanie to byłoby dobrze, jedynka była świetna i nie zasłużyła na tak słaby wynik finansowy. Ale nawet jeśli nie to przynajmniej już oficjalnie ogłosili datę Blacka Adama. Może po 98 latach czekania od ogłoszenia Johnsona w tej roli w końcu doczekamy się tego filmu i może zobaczymy tam też Shazama.