Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

kelen

No, to chyba normalne, że wydawcy chcą zarobić na swoim produkcie i utrudniają piractwo.

Funky

E tam zawsze będą mieli co włożyć do gara :P (nawet jak zarobią miliard $ to i tak będą chcieli dwa miliardy i tak w kółko). Z podejścia do gier jak we wspaniałaych latach 90 się nie wyleczę ;).

kelen

#257
Podejście w zarobku raczej się nie zmieniło.

Tutaj filmik z glitchem, o którym pisałem wcześniej:

Batman: Arkham Origins - Sionis Steel Mill bug/glitch - respawn out of a map

Post Merge: 30 Październik  2013, 00:07:01

Nvd, udało mi się to obejść. Zrobiłem tak: Wylądowałem na boku mapy i stamtąd znalazłem miejsce, żeby szybować zaraz zaraz pod powierzchnią mapy. W pewnym momencie mogłem użyć haka, żeby zaczepić się gargulca i gotowe.

Bless

Niestety nie zgodz? si? z Tob? Funky, trzeba i?? z duchem czasu i zwalcza? piractwo, a co do tego ?e zarabiaj? na tym no có?.... tak by?o i b?dzie dlatego zgadzam si? z kelen'em. Co do bugów to jestem happy, ?e ten w hucie mi si? nie zdarzy? heh ale na pewno mog? wam powiedzie? o innym i przestrzec ! Misja poboczna z Deadshotem :
Posiada pono? 2 bugi heh i ten kto trafi na który? ma megaaaa pecha bo puki co nie da si? tego omin??.
1 - Deadshot ?apie zak?adnika i znika :D dzi?kuje heh misja nie do wykonania
2 - Deadshot po pierwszej fali przeciwników biega w kó?ko i nie da si? mu nic zrobi? (cho? ten bug pono? czasami sam si? naprawia)

Ps : a korzystanie ze steamu i zainstalowanie na nim gry jest tak proste, ?e szkoda gada? :D wiem bo ten Batman to moja pierwsza gra na steamie

LelekPL

Fast travel! Wybierasz mapę tabulatorem, przesuwasz kursor na jaskinię i wciskasz enter. Sprawa załatwiona

MikiZiom

Mam nietypowe pytanie. Wiadomo jak wygląda strój Batmana pod koniec gry :D Zastanawialiście się czy na jego stan wpływa to jak gramy, ile ciosów przyjmujemy itp czy jego zniszczenia są nieuchronne?

Bless

Na te zniszczenia wpływa fabuła gry :) a nie to jak gramy, więc czy jesteś nietykalny czy dostajesz cały czas po pysku to nie ma to żadnego znaczenia. Dokładnie tak samo było w poprzednich częściach.

Leon Kennedy

Cytat- Spory minus: niektóre napisy przy dłuższej wypowiedzi/dialogu nie pojawiają się wcale lub pojawiają się na ułamek sekundy (było to w B:AC). Ale gorsze jest to, że MNÓSTWA napisów do dialogów/wypowiedzi (rozmowy zbirów na żywo lub słyszane przez komunikator) nie ma. Irytuje, bo lubię w tych grach wysłuchać i zrozumieć jak najwięcej, ale tu jest to mocno utrudnione.

Znam ten ból... W AC lubiłem sobie przystanąć i wszystko przeczytać, a tu co chwilę jest to utrudnione i do tego często teksty są powtarzane.


CytatJa oglądam grę w ramach "zagrajmy w" u Sarge`a na YouTube (najlepszy "zagrajmer" ever ;) )

Subskrybuje gościa i często oglądam.

PS: Ciekawe kiedy twórcy odniosą się do tych bugów, aby nie było, że w ogóle nie planują wydać patcha... :-[

jakura

#263
Za każdym razem (100%), kiedy chcę pograć w którąkolwiek część serii, to są jakieś problemy z tymi platfusowymi rejestracjami. Czy ktoś z was miał komunikat: "Nie możesz zainstalować tej gry"??? Wprowadzam klucz aktywacyjny i pojawia się okno w którym mam wybrać lokalizacje na dysku. Niezależnie od tego co wybiorę wyskakuje ten komunikat i proces się kończy. Wiecie co z tym zrobić?

Post Merge: 30 Październik  2013, 17:14:07

Ok, wyłączyłem Steama i się instaluje... Na łeb można dostać... Kiedyś życie gracza było prostsze
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

BlackBat

Jeśli gracie- to nienawidzę was :( Najbliższy termin- przyszłe wakacje, na nowym PC.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Bless

#265
Nie no ja już mało gram bo normala przeszedłem dzień po premierze heheh :D teraz game + powoli kończę :D

Proszę nie morduj mnie za ten trooling :D ale tak na marginesie to jak zaczniesz to przynajmniej ominą Cię te wszystkie irytujące bugi a to jest duży + dla Ciebie !

Ps : tak na marginesie bo nie wiem czy wiecie ale jak coś to wrzucę małe info odnośnie Dodatku

Initiation DLC:

    Przenieś się w czasie: Powróć do czasów, w których Batman jeszcze nie istniał i przejmij kontrolę nad młodym Brucem Waynem u kresu jego treningu sztuk walki. Sprawdź egzotyczne lokacje, w tym las bambusowy i klasztor na szczycie góry.
    Gdzie Batman powstał naprawdę: zobacz narodziny najpotężniejszego wroga złoczyńców na świecie dzięki DLC zawierającemu 2 skórki (Bruce Wayne i Vigilante Bruce Wayne), cztery mapy wyzwań i kampania wyzwań.

I to co interesuje pewnie każdego najbardziej, czyli :

Narrative DLC:

    Otrzymasz po zakupie dłuższą historię: Zaoszczędź sporo na Narrative DLC, kupując Season Pass.
    Zobacz więcej uniwersum Arkham: Narrative DLC zaczyna się tam, gdzie kończy się oryginalna historia Arkham Origins, dając lepszy wgląd we wczesne lata Batmana.

Nie dużo info ale zawsze coś :D

BlackBat

Kupię sobie GOTYE i będę patrzeć, jak premierowcy się miotają za DLC ;) No właśnie słyszałam, że sporo błędów się pojawiło.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Jest ju? patch dla pecetowych graczy

Cytat
Patch for PC is now live. This Patch will fix the following:



    Fix for the issue that was causing credits, consumables, and profile progress to not be saved in Multiplayer.
    Fix for the Burnley Tower vent that Batman wasn't able to climb up
    Fix for Free Flow Focus mode not unlocking upon unlocking Shadow Vigilante rank 3
    Fixed player falling through elevators/world in most cases. For players that were stuck in free fall loop; if you are not back into the game or if it looks weird around you when you load the game, here are the steps.
        Go in pause menu and select Restart from Checkpoint.
        If Restart from checkpoint didn't work, trying beating up all enemies around you.
        If there aren't any enemies around you, try going through a door.
        Those steps should get you back into the game.

Bless

Woah w końcu :D będę mieć dostęp do ostatniej wieży heh ! A tak na marginesie, zrobił już ktoś z was shadow vigilante albo worst nightmare na maxa ?

LelekPL

Z Worst Nightmare będę miał problemy, jest chyba tylko jeden pokój gdzie można zrobić 4 egzotyczne przewrócenia - w Banku, a ja przez pomyłkę wysadziłem dwie ściany w tym pokoju zanim pojawili się przeciwnicy. Nie mogłem tego cofnąć. Na pozostałych wyzwaniach jestem na poziomie 14/15 i muszę czekać na okazję do ukończenia ostatniego wyzwania.