Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

raven1233


kelen

Odpowied? na twoje pytanie:

CytatHi everyone,


The new patch 1.7 is now live on Steam, it should download automatically when you press the Play button.


Here`s what it will fix:



- Fixed Bane not spawning in prison

- Fix elevator that won't move when generator is charged in GothamBridge

- Fix for getting stuck outside of GCPD shooting range

- Fix Jezebel Plaza Objective never clearing away after interrogating Santa Hat Thug





We are also currently testing another patch that we will hopefully release tonight that will address those issues:


•Fix buildings not properly loading when fast traveling
•Disabled invalid collision object in Mad Hatter level, which was preventing some players from crossing the river
•Fix for save corruption after Deadshot boss fight


And, we are still working on resolving these issues:


Bird thugs not spawning

Fatal Error when pressing Start button in boot screen

Stuck in Royal Hotel after not being able to grapple to Helicopter



So as you can see, we're really working hard on fixing those issues and will continue to do so.



Thanks for your patience,



GV

raven1233

Właśnie pojawił się nowy update. Około 15mb. Niestety nigdzie nie podano co naprawiono/zepsuto.

Leon Kennedy


Mister J

Cytat: LelekPL w 05 Listopad  2013, 00:18:39
Kostium zdobyty. Jestem trochę zawiedziony, bo o ile jest jeszcze lepszą wersją i tak genialnego już kostiumu to spodziewałem się, że będzie bez dziur i rys kiedy go założę, a tak to jest on równie pocięty jak oryginalny kostium. Trochę szkoda, choć w pełnej klasie można go zobaczyć w konsoli treningowej - rewelacja.

Ktoś wie co muszę zrobić, żeby odblokować kostium New 52? Bo w necie są sprzeczne informacje - jedni mówią, że wszystkie Misje poboczne, a inni że zagadki Enigmy. Póki co jedna Misja Poboczna nawet mi się nie wyświetliła jeszcze. Domyślam się, że w święta, albo Nowy Rok (nasze prawdziwe) trzeba będzie schwytać Calendar Mana, ale może coś przeoczyłem?

To jak to z tym New 52? I czy też nie macie wyświetlonej jednej misji pobocznej?

Musisz zdobyć wszystkie pakiety danych Enigmy. Później idziesz do jego kwatery zdobyć troefum Człowieka Zagadki i wtedy odblokowuje się wspomniany strój :)

Teraz ja mam pytanie. Czy są na mapie miejsca, gdzie będę mógł zaliczyć wyzwania Nocnego Łowcy ? Obecnie utknąłem na wyzwaniu gdzie muszę zrobić przewrócenie z gzymsu, zza rogu, z szybu wentylacyjnego, i zza ściany. I czy dalsze wyzwania będę mógł robić w Nowej Grze Plus ?

Ps.

Zapomniałem się przywitać :D Cześć wszystkim :)

LelekPL

Po Enigmie mi się nie odblokował, czyli jest chyba tak jak pisze Bless, że trzeba ukończyć wszystkie misje poboczne.

Co do tego specyficznego wyzwania to można je wykonać tylko w banku! (podobno można w jeszcze jednym pokoju wykonać przewrócenie z gzymsu, ale nie zauważyłem) Czyli masz na to tylko dwie szanse - albo po spotkaniu z Jokerem w banku, albo przy starciu z Deadshotem, bo jak wiemy, pokoje łowcy, po kampanii głównej się nie "respawnują". Innej opcji nie ma. W tym temacie wrzuciłem link, jak zrobić wszystkie wyzwania w jednym podejściu (podczas jednej kampanii).

kelen

Witaj ;)

Bez predator roomów chyba nie dasz rady, bo na dachu GCPD i na Final Offer chyba nie ma szybów wentylacyjnych. W Nowej Grze Plus te wszystkie wyzwania robisz dalej, tj liczą się dla wszystkich trybów, więc spokojnie.

BTW, robiłem side mission z Black Maskiem w NG+ i czy kościół liczy się jako predator room? Bo chciałem zrobić tam to wyzwanie z pokonaniem przeciwników bez przewrócen, ale mi nie zaliczyło.

Mister J

To bez sensu. Nigdy nie wykonam tego wyzwania. Szkoda, że wrogowie nie pokazują się po raz kolejny w danej lokacji. Przynajmniej mógłbym sobie bez najmniejszych problemów wykonać dane wyzwanie :/ No nic. Pozostaje zakasać rękawy i starać się wykonać to nieszczęsne wyzwanie.

Teraz pytanie o inne wyzwanie. Czy w ostatnim zadaniu (nie pamiętam jak się ta grupa wzywań nazywa), gdzie muszę powstrzymać przestępstwo w toku w każdej dzielnicy to muszę to wykonać podczas jednej gry ?


Edit:

Co to są predator roomy ? :D

LelekPL

Cytat: Mister J w 08 Listopad  2013, 13:56:41
Teraz pytanie o inne wyzwanie. Czy w ostatnim zadaniu (nie pamiętam jak się ta grupa wzywań nazywa), gdzie muszę powstrzymać przestępstwo w toku w każdej dzielnicy to muszę to wykonać podczas jednej gry ?

Edit:

Co to są predator roomy ? :D

Nie musisz tego wykonać podczas gry, ale jeśli zacząłeś robić to wyzwanie po głównej fabule to już nie masz szans bo na moście nie pojawi Ci się, żadne przestępstwo... ale szybko możesz to nadrobić w NG+. Wystarczy wykonać kilka brakujących w różnych dzielnicach i Ci zaliczy.

Predator roomy to pokoje łowcy ;)

Mister J

Czyli podsumujmy. Są wyzwania, których jeśli nie wykonam w NG+ to nie wykonam wcale ? Jak tak to mogę chyba zapomnieć, że to wykonam. Tryb łowcy nie był w żadnej z części moją mocną stroną :P

LelekPL

Możesz je wykonać w trybie I am the Night

Ale jeśli jesteś już daleko z fabułą NG+ i mało masz zrobionych wyzwań, najlepiej by było chyba rozpocząć nową grę.

Mister J

No dobra. To jest jeden kostium. Dwa już mam odblokowane. I teraz mam do Was pytanie odnośnie One Milion Suit. Na początku każdego uruchomienia gry pojawiał się komunikat, żeby stworzyć konto WBID, żeby odblokować ten kostium. Konto założyłem, e-mail ładnie przyszedł, aktywowałem i na stronie pokazał się komunikat, że przy następnym uruchomieniu gry kostium będzie dostępny. Uruchomiłem grę ponownie, a tu zonk. Kostiumu ni ma :( Czy Wam się udało go odblokować czy macie też problem, żeby go uzyskać.

PS. Jeśli za bardzo spamuje to dajcie znać, żeby nie było niedomówień. Nie chce na dzień dobry dostać ostrzeżenia :D

raven1233

Na mejla powinno ci przyjść potwierdzenie i link aktywacyjny kostiumu. Dostałeś coś w tym stylu?

Mister J

Tak dostałem, ale po ponownym uruchomieniu gry nie mam w swojej gablocie tego kostiumu. Gram na PC.

raven1233

hmm
A sprobój zalogować się do multi a potem do singla. jeśli nie pomoże poszukaj czegoś na oficjalnym forum gry albo forach steam.