Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Zatrakus

Ja prawie na pewno kupię Arkham Origins, lecz póki nie pojawi się oficjalne potwierdzenie obecności zagadek i trofeów Riddlera lub ich zamiennika, nie będę pewien. Dla mnie te dodatkowe wyzwania są naprawdę kluczowe w serii, a ich braku mogę nie przeboleć(choć najpewniej nie powinienem się tak przejmować, twórcy AO nie stwarzają wrażenia skończonych głupców).
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

LelekPL

#91
Pojawienie si? Riddlera zosta?o ju? prawie ?e oficjalnie potwierdzone w wywiadzie z Game Informer.

http://youtu.be/fj79mgMGS7I?t=1m26s

1:26 - Nie jest to potwierdzenie, ale styl w jakim to powiedzieli jest do?? oczywisty - Riddler b?dzie w Arkham Origins

Post Merge: 12 Czerwiec  2013, 18:56:51


EDIT: A tutaj nowy filmik

Batman: Arkham Origins - Full Gameplay Demo Walkthrough (E3 2013)

Chyba najbardziej interesuj?ca wersja gameplayu pokazana na E3. Mamy sporo nowych informacji od samego Erica Holmesa, w ko?cu s?yszymy Bane'a (znowu ten sam aktor co w poprzednich cz??ciach), mamy wi?cej g?osu Batmana i Jokera. Poza tym bardziej uspokoi? moje problemy co do dwóch rzeczy:  pustki w Gotham - widzimy, ?e jak Batman lata, na ulicy, a tak?e na dachach, co chwila mamy mo?liwo?? zaatakowania kogo?. Przeciwników jednak nie powinno zabrakn??. Czemu jest ich a? tak wielu na mie?cie nawet nie musz? w grze wyja?nia?, po prostu jestem zadowolony, ?e b?dzie co robi?. Druga sprawa to nowy gad?et - Eric Holmes podczas jego prezentacji mówi, ?e to jego podrasowana wersja, tylko na potrzeby pokazu na E3, a wi?c jednak nie powinien zdominowa? rozgrywki. ?wietnie.

A teraz ciekawostka, któr? zauwa?y?em podczas ogl?dania traileru z E3 ju? który? tam raz. Osoba czytaj?ca kontrakt za zabicie Batmana to wcale nie Bane jak sugerowa?by monta?. Je?li spauzujemy zauwa?ymy, ?e to wyra?ne kobiece d?onie, je?li przyjrzymy si? bardziej by? mo?e zauwa?ymy pewn? bardzo atrakcyjn? z?odziejk? ;)

Adriann

Noooo nieźle. ostatni filmik prezentuje sie super. Bane jest świetny, Joker też super..to musi się udać;d

Zatrakus

Właśnie obejrzałem ten nowy filmik podrzucony przez Lelka. Powiem tak: jestem słabym człowiekiem - już kocham tą grę(chwilowa euforia  pogameplayowa, przejdzie).
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

kelen

Hah, faktycznie to chyba Catwoman trzyma w trailerze ogłoszenie z Batmanem.

Co do gameplayu to bardzo mi się podobał. Na dodatek muzyka sprawuje się świetnie, te dodatki świąteczne są bardzo dobre.

Bless

Każdy nowy gameplay jest coraz lepszy :D ! i coraz bardziej wzmaga mój apetyt !

Deuce

#96
Czytaj?c akta personalne Bane'a, zamieszczone w trailerze, w sekcji powi?zania, dopatrzy?em si? nast?puj?cych nazwisk: Sergio "Trogg" Ortiz, Angel "Bird" Vallelungua i Diego "Zobmie" Ortiz. Uwa?am, ?e wystarczy?o poda? same pseudonimy ca?ej trójki i nie potrzeba by?o tworzy? im nowych personaliów. Ponadto nazwisko Birda jest powszechnie znane i wystarczy?o znów zajrze? do komiksu.
Tak czy inaczej, chcia?bym ujrze? ca?? trójk? w grze. Wiem, ?e jest to raczej ma?o mo?liwe, ale i tak dobrze, ?e w ogóle o nich wspomniano. To, swego rodzaju, uk?on dla fanów tej grupy takich, jak np. moja, skromna osoba.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Juby

Jak dla mnie wygląda to świetnie, bo kompletnie nie widać zmiany developera (pełnoprawna gra serii Arkham, w którą gra się TAK SAMO, czyli równie zajebiście co poprzednio). CZEKAM!!!

Nowi voice-aktorzy nie biją po uszach, jedyna rzecz, która póki co mi się nie podoba, to... sam nie wiem jak to opisać. Przy osiągnięciu nowego poziomu w AA wylatywały animowane nietoperki, w rogu mieliśmy pokazane nasze życia i punkty doświadczenia w zupełnie innym stylu niż w AC. Tutaj wszystko to na ekranie wygląda dokładnie tak samo jak w AC (przy osiągnięciu nowego poziomu wyskakuje ten zielony wykrzyknik), tryb nietoperza też wygląda identycznie. Przez to trochę to wygląda jak jakiś dodatek do AC niż pełnoprawna gra. Graficy mogli wymyślić coś nowego, co nadałoby grze indywidualny styl.

LelekPL

Aha, jeszcze jedna informacja o której nikt na forum jeszcze nie wspomniał, a jest o niej mowa w filmikach, właściciele PlayStation 3 otrzymają dwa skiny do postaci Batmana - AzBat i kostium Adama Westa. Bardzo ciekawe wybory, zwłaszcza cieszy mnie AzBat, bo to był okres jak zacząłem sięgać po komiksy. W dodatku wraz z nim mamy otrzymać dodatkowe plansze związane z Knightfall. Natomiast kostium Westa otwiera możliwości. Wiele w internecie mówiło się o tym, że Rocksteady być może nie miało praw do użycia kostiumów z filmów, gdyż te należały do Warnera. Teraz kiedy za gry odpowiada WBGM to może się zmieniło. Batman 66 jak najbardziej jest własnością Warnera, nie DC Comics. W takim razie bardzo liczę na kostium z Mrocznego Rycerza, który jest dość podobny do tego z gry, więc zmodowanie nie powinno być skomplikowane. Poza tym świetnie do tej gry pasowałyby kostiumy z Batman Begins (początki Batmana) i Batman Returns (świąteczna atmosfera). Z komiksów liczę jeszcze na dwa - ten z Batman: Noel (znowu temat świąt) i z New 52.

Zatrakus

Cytat: LelekPL w 13 Czerwiec  2013, 10:11:05
Aha, jeszcze jedna informacja o której nikt na forum jeszcze nie wspomniał, a jest o niej mowa w filmikach, właściciele PlayStation 3 otrzymają dwa skiny do postaci Batmana - AzBat i kostium Adama Westa. Bardzo ciekawe wybory, zwłaszcza cieszy mnie AzBat, bo to był okres jak zacząłem sięgać po komiksy. W dodatku wraz z nim mamy otrzymać dodatkowe plansze związane z Knightfall. Natomiast kostium Westa otwiera możliwości. Wiele w internecie mówiło się o tym, że Rocksteady być może nie miało praw do użycia kostiumów z filmów, gdyż te należały do Warnera. Teraz kiedy za gry odpowiada WBGM to może się zmieniło. Batman 66 jak najbardziej jest własnością Warnera, nie DC Comics. W takim razie bardzo liczę na kostium z Mrocznego Rycerza, który jest dość podobny do tego z gry, więc zmodowanie nie powinno być skomplikowane. Poza tym świetnie do tej gry pasowałyby kostiumy z Batman Begins (początki Batmana) i Batman Returns (świąteczna atmosfera). Z komiksów liczę jeszcze na dwa - ten z Batman: Noel (znowu temat świąt) i z New 52.

Arrgh, jak ja nie znoszę ekskluzywnych elementów dla posiadaczy konkretnych platform(chyba, że to darmowe DLC dla PC  :D ). Tym bardziej, że skórka Azraela musi być super. No, pozostaje liczyć, że na PC też będzie coś fajnego.
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Juby

Cytat: LelekPL w 13 Czerwiec  2013, 10:11:05
Natomiast kostium Westa otwiera możliwości. Wiele w internecie mówiło się o tym, że Rocksteady być może nie miało praw do użycia kostiumów z filmów, gdyż te należały do Warnera. Teraz kiedy za gry odpowiada WBGM to może się zmieniło. Batman 66 jak najbardziej jest własnością Warnera, nie DC Comics.

Warnera? A to za serial i film z 66 roku nie odpowiadało 20th Century FoX?

I widzę, że na forum mamy nowego użytkownika, któzy jeszcze nie nauczył się, że nie cytuje się w całości posta bezpośrednio nad swoim (Zatrakus). ::)

LelekPL

#101
To jest problematyczna kwestia. 20th Century Fox wciąż posiada prawa do serialu, jako jego oryginalny producent, ale WB ma prawo do wyglądu postaci z serialu (wykupił je od 20th Century), w tym oczywiście Batmana granego przez Adama Westa i jego kostiumu. Dzięki temu mogli go użyć w grze, jak również mogą sprzedawać zabawki itp. z wizerunkiem Batmana z lat 60-tych. I chyba właśnie dlatego właściciele PS4 otrzymają dodatkowe plansze związane z Knightfall wraz z kostiumem AzBata, natomiast podobnych plansz związanych z serialem nie będzie wraz z kostiumem Westa. Co nadal nie wyklucza pozostałych filmowych kostiumów, i tym razem kto wie, może dodatkowych plansz związanych z wydarzeniami z filmów Nolana czy może Burtona, do których WB posiada oczywiście pełne prawa.

No i wybacz, ale nie wszyscy muszą znać forumową etykietę, więc można sobie darować "politowanie". Jesteś tu wystarczająco rzadko ostatnio, więc Twoje sporadyczne posty tym bardziej nie powinny wyglądać gburowato w stosunku do reszty użytkowników...

Johnny Napalm

Yeahhh! Kurde, nie wykluczone, że będzie to moja pierwsza bat-gra od czasu Commadory, zwłaszcza, iż wszedłem w posiadanie całkiem sensownego pódła, na którym gra powinna w teorii śmigać jak marzenie (ale ramów i tak jeszcze dla bezpieczeństwa mu dokupię).
Zwiastuny są rewelacyjne. Waham się jeszcze czy aby nie startować z wirtualnym Gackiem od AC, bo to też zasługuje na uwagę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Obie dotychczasowe gry są warte zagrania. AA jest nawet lepsze pod wieloma względami. Ale w sumie nie zaszkodzi Ci chyba jak najpierw zagrasz w Arkham Origins - w końcu to prequel - a dopiero potem w dwie gry od Rocksteady.

Rado

Cytat: Deuce w 13 Czerwiec  2013, 00:43:50
Czytaj?c akta personalne Bane'a, zamieszczone w trailerze, w sekcji powi?zania, dopatrzy?em si? nast?puj?cych nazwisk: Sergio "Trogg" Ortiz, Angel "Bird" Vallelungua i Diego "Zobmie" Ortiz. Uwa?am, ?e wystarczy?o poda? same pseudonimy ca?ej trójki i nie potrzeba by?o tworzy? im nowych personaliów. Ponadto nazwisko Birda jest powszechnie znane i wystarczy?o znów zajrze? do komiksu.
Tak czy inaczej, chcia?bym ujrze? ca?? trójk? w grze. Wiem, ?e jest to raczej ma?o mo?liwe, ale i tak dobrze, ?e w ogóle o nich wspomniano. To, swego rodzaju, uk?on dla fanów tej grupy takich, jak np. moja, skromna osoba.

Trogg i Zombie maj? to samo nazwisko?

Generalnie równie? uwa?am, ?e to super smaczek dla komiksiarzy. Ju? si? wcze?niej mi?o zaskoczy?em, gdy przeczyta?em, ?e wykorzystuj? posta? Brandena. Fajnie, ?e tak grzebi? w mitologii zarówno Batmana jak i jego villainów. I to nawet, je?li w ogóle nie b?dzie mia?o to wp?ywu na przebieg gry.