Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

pingoo42

SPOILER!!!

Jest prawdopodobieństwo, że Riddler pojawi się w Batman Arkham Origins, szczegóły w tym filmiku
Batman: Arkham Origins - The Riddler Trophy

(znajomość angielskiego się kłania)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Funky

Widziałem trailer i cóż nie jestem do końca przekonany. Co prawda strój Batmana wygląda dobrze (choć jest zbyt jasny) to Deathstroke wygląda beznadziejnie (w komiksie też prezentuje się fatalnie). Na szczęście Joker ma lepszą facjatę od tego z poprzednich dwóch części. No i oby akcja mała mejsce w Gotham a nie groteskowo kreskówkowych miejscach na wzór Arkham City. Gry nie zamierzam kupować (i tracić miejsce na dysku) ale zobaczę ją sobie jako ciekawostkę na YouTube w serii "Zagrajmy w".

LelekPL



Mamy pierwszy rzut oka na Jokera i Bane'a. Joker z go?? klat?, wygl?da troch? jak rockowiec, ale w sumie wida? w nim przynajmniej m?odzie?cz? fantazj? i energi?.

Natomiast Bane nadal jest troch? przesadnie du?y, ale jest to i tak OLBRZYMIA poprawa co do tego co widzieli?my w AA i AC. Mam nadziej?, ?e tak wygl?da ju? na Venomie i nie b?dzie si? robi? ju? wi?kszy. Cho? podobnie te? powinien wygl?da? przed Venomem, a nie tak jak w AA gdzie by? w?a?ciwie wersj? Schumacherow?. Poza tym jestem ciekaw czy dla smaczku dadz? mu p?aszcz podobny do tego który mia? w TDKR. W ko?cu akcja odbywa si? w Bo?e Narodzenie podczas pot??nej ?nie?ycy. P?aszcz pasowa?by jak ula? i by?oby to mi?e oczko w stron? fanów.

PS. Poza tym to tylko zabawki, wi?c jakie? ró?nice jeszcze mog? by? w porównaniu z ostateczn? wersj?. Np. Batman w screenach z gry nie wydaje si? mie? na sobie sieci na ryby jak ta zabawka ;)

kelen

Joker nie ma gołej klaty, jak się przyjrzeć to widać kołnierz z koszulki.

pingoo42

Joker wygl?da troch? jak ten z komiksu Brian'a Azzarello, jak by kto? nie wiedzia? tutaj link

http://mediasylum.blogspot.com/2009/12/komiks-brian-azzarellos-joker.html
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

LelekPL

Cytat: kelen w 09 Czerwiec  2013, 20:15:10
Joker nie ma go?ej klaty, jak si? przyjrze? to wida? ko?nierz z koszulki.

Mo?liwe. Rzeczywi?cie co? tam ledwo wida?, a wi?c niech b?dzie

Cytat: pingoo42 w 09 Czerwiec  2013, 20:42:15
Joker wygl?da troch? jak ten z komiksu Brian'a Azzarello, jak by kto? nie wiedzia? tutaj link

http://mediasylum.blogspot.com/2009/12/komiks-brian-azzarellos-joker.html

Gdyby jeszcze tylko by? tak ?wietnie przedstawiony w grze. "Joker" to rewelacyjny tytu?.

pingoo42

Cytat: LelekPL w 09 Czerwiec  2013, 20:46:32
Gdyby jeszcze tylko był tak świetnie przedstawiony w grze. "Joker" to rewelacyjny tytuł.

Całkowicie się z tobą zgadzam
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Rado

#67
Też myślałem, że Joker jest na gołej klacie. Tylko mi nie wyglądał na rockowca, a na pedzia. Ewentualnie na jakiegoś wampira ze Zmierzchu (co jest w sumie jednoznaczne z pedziem, lol). No, ale faktycznie, to co w pierwszej chwili wydawało się być "męskim" sweterkiem z dekoltem, tak naprawdę jest kamizelką na koszuli.

Dołączam do fanklubu JOKERA.

LelekPL

Twoja interpretacja Rado też nawet by pasowała. Może nie od razu gej, ale zawsze Mr J wydawał mi się być niezainteresowany sprawami seksualnymi. On może akurat być każdej orientacji i żadnej - totalny chaos jak to u niego.

Witaj w klubie ;)

pingoo42

"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Adriann

Co do Bane'a..je?li b?dzie wygl?da? jak zabawka to znaczy ?e maska znowu jest kijowa jak nieszcz??cie..reszta stroju jest bardzo fajna ale no..;d Czemu maska nie mo?e by? ca?kowicie klasyczna


lub chocia? wariacj? na temat filmowej jak tu np

PS: A Joker fantastyczny..ciekawe jak b?dzie brzmia?;p

Bless

#Black Mask - spoko, klasa i elegancja Pasi ! cho? na wygl?d z AC te? bym si? nie obrazi? bo wygl?da? tam spoko, bardziej bojowo.
#Joker - lajcik, w?a?nie taki bardziej z klimatów Brian'a ale nie jestem przekonany do niego w 100% puki nie us?ysz? jego g?osu. Dla mnie g?os tej postaci to podstawa ale trzymam kciuki, ?e b?dzie w porz?dku.
#Bane - zgadzam si?, ?e jakby mu dali p?aszczyk z ala TDKR to by?by mega klimat i uk?on dla fanów ale puki co podoba mi si? bo wersja z AS i AC........ zostawie bez komentarza
#Batman - no có? to BATMAN ! wypas i koniec :D cho? my?l?, ?e ten tu zabawkowy bardziej skoxany ni? ten z intra heheh :D

pingoo42

Cóż, myślę, że bez Marka Hamila to już nie będzie to samo.
Ale pożyjemy, zobaczymy  ;)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

kelen

Batman: Arkham Origins - E3 Gameplay Reveal Trailer

Nowy trailer z okazji E3.
Głosy Batmana i Jokera? Bardzo dobre. Aktorzy idealnie wpasowali się w młodsze wersje swoich poprzedników.

pingoo42

Cytat: kelen w 10 Czerwiec  2013, 22:33:26
G?osy Batmana i Jokera? Bardzo dobre. Aktorzy idealnie wpasowali si? w m?odsze wersje swoich poprzedników.

Ca?kowicie si? z tob? zgadzam, my?la?em, ?e bez Marka Hamila Joker zostanie pozbawiony ,,jadowito?ci'' swojego g?osu ale na szcz??cie si? myli?em.
G?os Gacka te? spoko  :D
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."