Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Nietoperz

Zapraszam moderatorów do wprowadzenia newsa z poniższego linka na stronę główną BatCave.

Pierwszy! ;) Rzucam spoilerami jak foka cielskiem: http://blog.cdp.pl/2014/04/14/zobacz-pierwsze-trzydziesci-minut-z-dlc-do-batman-arkham-origins/

Leon Kennedy

I jak tu się powstrzymać...

kelen

Wczoraj był jakiś update 800 mb, więc pewnie już jakaś część plików z DLC wylądowała.

LelekPL

Ten kostium w DLC wygląda dość fatalnie. Zbyt wielki, ociężały, zakryte usta, więc nie będzie już żadnych emocji na twarzy... Słabo. Mam nadzieję, że będzie można też grać w normalnym stroju, który był co ciekawe fantastyczny i gdyby dobrze wyglądał na żywo mógłby posłużyć Snyderowi jak prawdziwy wzór.

kelen

Jeśli chodzi o strój, to
Spoiler
najpierw używa się standardowego. Nie wiem jak dalej, pewnie nastąpi zmiana w trakcie
[Zamknij]
.

Pograłem 30 minut, przeszedłem etap w Wayne Manor. Był całkiem ciekawy. Zajęło mi to trochę ,bo szukałem też jakichś easter eggów, ale poza rodzinnymi portretami to nic nie zauważyłem.

Bless

Czyzis, jestem w robocie i mnie szarpie, ze nie moge zagrac !! Heh musze wytrzymac do tej 20:00. Gral ktos jeszcze ? Jakies komentarze ?

LelekPL

ja włączę jak przejdę grę jeszcze raz. Tak na świeżo po całej fabule chce być, a potem zabrać się za to. Może w weekend skończę.

Bless

Hmm, ukończyłem i cóż tu say ? Wszystko fajnie ale za krótko :(

PS : nowy kostium jest bardzo fajny :)

Mister J

Jestem bliski ukończenia tego DLC i co mogę powiedzieć. Nie jest zły, bo jednak dostajemy do rozegrania nową lokację jaką jest GotCorp.

Mam dwa minusy, które strasznie mnie drażnią w tym DLC, a mianowicie sposób nokautowania przeciwników z bronią zamrażającą (animacja trwa strasznie długo, przez co moim zdaniem gra traci na dynamice) oraz to, że w misjach pobocznych znowu są do odnalezienia symbole Anarkiego.

kelen

Pozwoliłem sobie grać w to DLC bez spiny, więc nie lecę na złamanie karku z fabułą i robię też po drodze zadania poboczne. Generalnie na liczniku mam 1:45h więc w sumie jestem zadowolony z długości DLC, choć podejrzewam, że po uzbieraniu części do wiertła będzie już krótka droga do końca. Walki z niektórymi grupami przeciwników są zdecydowanie bardziej wymagające, co na plus.

Anonimowy Grzybiarz

#400
D?ugo zwleka?em z kupnem, bo mia?em nadziej?, ?e Twórcy poprawi? wszystkie babole. W ko?cu nie wytrzyma?em i kupi?em, bo i chyba nie zapowiada si? na to, by co? wi?cej si? zmieni?o.

No có?, gra jest ?wietna. Najwi?kszy plus to, ponownie, feeling Batmana, po prostu w tej grze JEST si? Nietoperzem, cudowne uczucie, zarówno jak si? prowadzi ?ledztwo, ?ci?ga przeciwników po cichu czy po prostu ?amie im ko?ci ;) Pod tym wzgl?dem gry Arkham uwa?am za najlepsze, ?aden komiks, film czy animacja nie mog? si? z nimi równa? (cho?, oczywi?cie, gdyby nie bogaty dorobek poprzedników gry nie mia?y by na czym bazowa?, wiadomo).

Obecnie jestem po 16 godzinach gry, fabu?? g?ówn? oczywi?cie sko?czy?em - prosta i wci?gaj?ca. ?wietne, wymagaj?ce i bardzo absorbuj?ce walki z bossami, wreszcie pasuj?cy mi design Bane'a, nowe g?osy Jokera i Batmana równie? ok, wbrew obawom.

Bardzo podoba?y mi si? poboczne ?ledztwa, misja z Kapelusznikiem i "Joker na kozetce" (kto gra?, ten wie). Nie uda?o mi si? natomiast sko?czy? pobocznej misji z Deadshotem (pod koniec, gdy trzyma zak?adnika wszystko si? ze sob? zlewa i nie ma jak do niego podej??, bo po prostu nie wida?, gdzie si? idzie itp.) ani z Birdem (nie da si? przes?ucha? najemnika w porcie, podobnie by?o z dostawcami Enigmy).

Có?, ?a?uj?, ?e tak szybko si? upora?em z fabu??, cho? i tak walki wydaj? mi si? o wiele trudniejsze ni? w poprzednich cz??ciach (nie chodzi tylko o bossów, cz?sto obijaj? mnie "zwykli" przeciwnicy :( ). Pokr?c? si? jeszcze po mie?cie i mo?e znajd? co? fajnego, przyznam szczerze, ?e jako? nie mam ochoty szuka? tych wszystkich znajdziek Riddlera ani na razie gra? w wyzwania, walki w tej grze zaskakuj?co mnie nudzi?y.

Je?li wiecie, co jeszcze powinienem sprawdzi?, co rozpocznie jaki? poboczny w?tek oparty na cho?by szcz?tkach fabu?y (jak spotkanie Anarky'ego czy Lady Shivii) to dajcie zna?.

LelekPL

Plakietki Cyrusa Pinkneya są bardzo fajne i klimatyczne. Polecam!

Leon Kennedy

Dodatek "Cold, Cold Heart" do 29 kwietnia w cenie 10.50! To ja rozumiem i pewnie jutro pobieram :D

MJ

Ej ale mogę to kupić tylko przez ps3 download? czy np przez net zapłacić a potem sobie ściągnąć? Bo obecnie nie mam podłączenia pod net w ps3.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

W sumie to nie wiem. Osobiście normalnie na ps3 pobrałem. Dziś planuje trochę pograć :)