Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

cah

Cze??. Powiniene? dosta? monit o kod przy instalacji. Ja te? mam z tym problem. Dosta?em Deathstroke'a, ale strojów nie mam. Nie ma ich ani w "przebieralni" w jaskini, ani w trybie wyzwa?. Nie pojawia si? te? strój, który dostaje si? za rejestracj? na WBID. Mo?e zostan? odblokowane po przej?ciu gry. No chyba, ?e to babol ;)

Cytat: Bless w 26 Październik  2013, 18:47:17
Ma?e pytanko, jak za?adowa? te legendarne stroje ?? Gdzie mam wej?? ? Gdzie wpisa? ten kod na nie ?

raven1233

W oknie steama pod listą gier jest opcja dodaj grę. Znajdź tam opcje aktywuj produkt na steam i tam wpisz klucz.

kelen

#212
Czy ktoś poza mną ma ten problem? Nie mam pojęcia jak  go rozwiązać.

Batman: Arkham Origins [PC] Glitch (Broadcast Tower Vent, Burnley)

Ok, nie ważne, widzę, że nie jestem jedyny. Tutaj jedno z "rozwiązań".

http://www.youtube.com/watch?v=HkDLaojdCCw#

cah

Nie tylko. Tu masz rozwiązanie, które wykorzystuje inny błąd w grze.
http://www.youtube.com/watch?v=HkDLaojdCCw#

raven1233

Jezu dzięki, nie muszę czekać na patcha żeby zdobyć 100%.

NeitalMike

Witam. Mam mały problem z BAO Online, a mianowicie to że nie zapisuje mi się nic... gram gram gram.. wbija mi się lvl itp, ale gdy wyjdę z gry to wszystkie opcje, postać i wszystko się resetuje. Wie ktoś może jak ten problem rozwiązać? Multi bardzo fajnie jest zrobione i chciałabym sb pograć, ale to się mija z celem -.-

kelen

16 godzin i 5 minut (tak, wiem, ale jestem dokładny) gry za mną.
Po głównej fabule spędziłem 7 godzin na poboczne misje. Wszystkie poszły całkiem sprawnie. Wciąż jeden z przestępców jest dla mnie niewidoczny - ciekawe czy to niespodzianka, czy w to miejsce wejdzie rozwiązywanie spraw policji. Odnajdywanie
Spoiler
pakietów danych Riddlera
[Zamknij]
jest czasochłonne i momentami męczące - a razie 54% za mną.

LelekPL

4 godziny gry, post?p fabu?y g?ównej 36%, a bardzo ma?o pobocznych robi?em do tej pory. Mapa jest teraz naprawd? du?a i co najwa?niejsze, jest co robi? ci?gle, troch? ci??ko jest teraz po?apa? si? w menu Batmana. Ogólnie bardzo na plus oceniam t? gr?. Te? niestety wpad?em na tego samego buga co wy. Powinni to jako? nied?ugo naprawi?, póki co skorzystam z tricku z youtube'a. Poza tym ma?ym problemem nie mam na co narzeka? póki co.

Cho? w walce z Electrocutionerem si? troch? zdziwi?em ;) natomiast walka z Deathstrokem by?a fantastyczna.

kelen

Walka z Electrocutionerem była boska <3 Uwielbiam takiego typu niespodzianki w grach :D

Ja też trochę musiałem się przyzwyczajać do menu, ale szybko poszło. Choć nie czytam w ogóle opisów upgradów, które biorę, tylko jadę po kolei jak leci, żeby odblokowywać wyższy poziom pancerza :P

Ten glitch wbrew pozorom jest prosty do wykonania, mnie się udał w kilka sekund.

Adriann

A co my?licie o postaci Bane'a? Mi si? baaardzo podoba? chocia?..
Spoiler
mysl? ze pod koniec zmarnowali jego potencja?..móg? mie? wi?ksz? rol? w zako?czeniu a tak to zrobili z niego jakiego? hulkopodobnego stwora.No teoretycznie to by?o konieczne z powodu arkham asylum..ale mimo to jestem troszk? rozczarowany tym..
[Zamknij]

kelen

Moim zdaniem

Spoiler
ko?cówka idealnie nadawa?a si? na z?amanie kr?gos?upa Batmana. Teraz to wychodzi na to, ?e Bane zrobi to b?d?c tym bezmó?giem
[Zamknij]

kolejne 6h gry za mn? i rozwali?em wszystkie poboczne misje. W sumie 23 godzimy i 45 minut. Zosta?y mi tylko te wyzwania, których nie uda?o mi si? wszystkich zrobi? podczas gry, odnalezienie wszystkich znaków Anarky'ego, odblokowanie ostatniego profilu (ciekawe kto to?), game+ no i mapy wyzwa?.

Co do zbierajek, to
Spoiler
zawiod?em si?, ?e Riddler kompletnie nic nie powiedzia?, gdy znalaz?o si? wszystkie o odkry?o si? jego pokój :(
[Zamknij]
.

LelekPL

#221
Dogra?em fabu?? do ko?ca, no i có?...

Jest to najlepsza gra w tej serii! Spokojnie daj? 9/10. Je?li uda im si? naprawi? wszystkie b??dy techniczne (a niestety jest ich kilka) i je?li misje poboczne równie? dostarcz? mi podobnej rozrywki, zas?u?yli sobie nawet na 10. Bardzo podoba mi si? jak wiele jest do zrobienia w Gotham, ilo?? zagro?e? które na nas czekaj?, a jednocze?nie bardzo udana ko?cówka, która cofn??a nas niejako do pierwszej ods?ony serii Arkham Asylum. ?wietnie pokazany Batman i jego relacje z sojusznikami i wrogami. Wed?ug mnie Roger jest znacznie lepszy w swojej roli, a ni?eli Kevin Conroy, bardziej emocjonalny, do?? nerwowy. Troy jako Joker spisa? si? bardzo dobrze, nie jest to najlepszy wyst?p Jokera ever, ale naprawd? udany, no i idealnie dopasowa? si? do kreacji tego co wcze?niej robi? Hamill.

Cho? tutaj mój zarzut, WBGM troch? za bardzo starali si? wpasowa? swoj? gr? w ?wiat poprzedników, tak aby na koniec wszystko koniecznie si? zgadza?o. To co spotka?o Bane'a na ko?cu, wed?ug mnie nie by?o konieczne, by?bym bardziej zadowolony gdyby zostawili go "naprawionego", bo rzeczywi?cie wyszed? im w tej cz??ci fantastycznie. No i naprawd? stworzy?, podobnie jak i paru innych z?oczy?ców prawdziwe problemy Batmanowi. ?aden z zabójców (no mo?e poza jednym ;) ) nie by? dla niego niedogodno?ci? tylko prawdziwie wymagaj?cym przeciwnikiem, który by? w stanie go zabi?.

Nagra?em si? sporo, a mam jeszcze mnóstwo do zrobienia w mie?cie. Jest jednak ca?kiem sporo nowych animacji walki, jest dynamiczniejsza, szybsza, kostium jest rzeczywi?cie o niebo lepszy ni? w poprzedniej grze. A propos, czy komu? uda?o si? ?ci?gn?? skin One Million. Ja mam konto WBID, ale tam gdzie ka?e mi poda? swojego maila nigdzie nie mam pola, ?eby to zrobi?. Mo?e kto? mi pomo?e. No i z tego co widz?, cz??? kostiumów mo?na odblokowa?:
http://uk.ign.com/wikis/batman-arkham-origins/Costumes Czy kto? z Was zdoby? ju? kostium Noel chocia?? Ja przeszed?em ca?? fabu??, ale go nie mam. Mo?e dlatego, ?e gra?em na Normal, a nie Hard.

Podsumowuj?c jestem bardzo zadowolony z tej gry, ka?dy fan poprzednich cz??ci powinien by? zachwycony, ale nadal czekam na ?atk? tych wszystkich b??dów.

Cytat: kelen w 26 Październik  2013, 14:00:12
Fabu?a jest dla mnie bardzo fajna, ale tylko ten jeden szkopu? mnie irytuje, który wspomnia?em w tagu spoilerowym. Bior?c pod uwag? dyskusj? na temat ca?ej serii, któr? pami?tam, to ty te? chyba nie b?dziesz nim zadowolony, niestety.

A widzisz, jednak nie mia?em z tym problemu. Bardziej by mnie to rozwi?zanie dra?ni?o w sequelu AC, ale w prequelu uwa?am, ?e
Spoiler
Joker zas?ugiwa? ponownie na g?ówn? rol? - bo ta gra jest wst?pem nie do Batmana, a w?a?ciwie do relacji tej dwójki - na niej bazuje ta seria. Teraz, owszem, najch?tniej zobaczy? bym kogo? nowego w dalszych cz??ciach, ale jak mówi?, jako dope?nienie tej serii, by? to udany zabieg.

Co do Bane'a to wed?ug mnie on ju? Batmana nie z?amie - to co widzieli?my w grze, to prze?o?enie przez kolano, to by?oby ju? chyba wszystko. Nie jest to równie dramatyczne jak Knightfall, ale i tak zrobili z niego godnego i pami?tnego przeciwnika - no i by? przecie? ostatnim bossem... w takim wydaniu jakim by?, ale to co wcze?niej uda?o mu si? zrobi? - rozszyfrowa? Batmana, w?ama? si? do jaskini - budzi podziw
[Zamknij]

Gdybym ja mia? wskaza? jaki? ma?y zawód? To by?by to
Spoiler
Killer Croc. Liczy?em, ?e troch? nas nim nastrasz?, podobnie jak w pierwszej cz??ci, a tak wydawa?o mi si?, ?e bardziej walczyli?my z Lizardem.
[Zamknij]
Ogólnie, szkoda, ?e znowu zabrak?o upiorno?ci z AA - tam, ci lunatycy naprawd? potrafili cz?owieka wystraszy? od czasu do czasu, a bardzo lubi? ten aspekt u Batmana - lekk? nutk? horroru.

kelen

Co do Bane'a, to czy przypadkiem
Spoiler
bios z "Batman: Arkham Asylum" nie mówi? o tym, ?e raz Batmana pokona? (z?ama?)?
[Zamknij]

Mam kostium z Noel (ale nie pami?tam kiedy mi si? odblokowa?), przechodzi?em na normalu. Za zdobycie wszystkich pakietów danych dota?em strój z New 52. W ogóle to przypadkowo w batcave odkry?em w jaki sposób si? te stroje zmienia :D Fajny motyw.

Ile zaj??o Ci przej?cie fabu?y?

Musia?em koniecznie wróci? do gry (kolejne pó?tora godziny, czyli w sumie ju? 25 godzin i 10 minut) po tym, jak moje przypadkowe odkrycie w trkacie poprzedniej gry okaza?o si? mie? ogromne znaczenie!! W Gotham s? ukryte dzienniki. Je?li chcecie mie? dobry punkt zaczepu, to podaje lokacj? pierwszego:

Spoiler
obok budynku s?du jest statua, za ni? jest plakietka upami?tniaj?ca architekta Gotham - tryb detektywa i zeskanujcie
[Zamknij]
.

Dla mnie spora niespodzianka. I niez?e wzywanie, ?eby wszystko znale?? (ja si? podda?em tylko przy jednej lokacji i sprawdzi?em w internecie, ale pozosta?e odnalaz?em sam). Du?y plus dla twórców za ten motyw.

LelekPL

Cytat: kelen w 27 Październik  2013, 20:41:08
Co do Bane'a, to czy przypadkiem
Spoiler
bios z "Batman: Arkham Asylum" nie mówi? o tym, ?e raz Batmana pokona? (z?ama?)?
[Zamknij]

Biosu nie pami?tam, ale na pewno Batman wspomina? o tym kiedy razem walczyli
Spoiler
"This time, I break you" Natomiast kto wie, Bane w?a?ciwie z?ama? psychicznie Bruce'a w?amuj?c si? do jaskini, zgaduj?c jego to?samo??. Równie dobrze mog?o o to chodzi?.
[Zamknij]

CytatMam kostium z Noel (ale nie pami?tam kiedy mi si? odblokowa?), przechodzi?em na normalu. Za zdobycie wszystkich pakietów danych dota?em strój z New 52. W ogóle to przypadkowo w batcave odkry?em w jaki sposób si? te stroje zmienia :D Fajny motyw.

Ok, a dosta?e? powiadomienie o odblokowaniu, czy tylko sprawdzi?e? w jaskinii? Ja w sumie nie sprawdza?em jeszcze po uko?czeniu gry. A jak masz z tym Batman One Million? Bo to mnie nadal zastanawia, gdzie ja mam mojego maila poda?.

CytatIle zaj??o Ci przej?cie fabu?y?
Nie liczy?em dok?adnie, ale spokojnie 10 godzin, pewnie wi?cej. W mi?dzyczasie wykonywa?em nieliczne misje poboczne, przeszed?em tylko Mad Hattera i powstrzymywa?em Crime in Progress (nie mog?em nie reagowa? jako Batman), a pozosta?ych kilka mam raptem tylko rozpocz?te. Tak?e wi?kszo?? tego czasu to sama fabu?a g?ówna. Gra jest zdecydowanie wystarczaj?co d?ugo.

Dzi?ki za cynk.

kelen

Zdaje się, że miałem powiadomienie. Też nie wiem, gdzie tego maila trzeba wpisać, ale jeśli dobrze pamiętam, to to jest glitch, który będzie naprawiony. Lista bugów, które mają być poprawione i ekipa ma o nich świadomość była trochę długa i już nie pamiętam.

Ja właśnie niecałe półtora godziny spędziłem na game+ po odnalezieniu wszystkiego, co tylko można w normalnym trybie. Przy okazji nałapałem chyba wszystkie możliwe easter eggi z początku gry.