Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Q

Dotychczasowe zdjecia mozna obejrzec TUTAJ

Tymczasem pojawila sie nowa fotka, co prawda juz mieliśmy podobną wcześniej, ale jednak jest to inne ujecie:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Nie wiem czy to do tego tematu sie nadaje, ale pokazalem trailer znajomemu, który po obejrzeniu myślal ze Jokera gra odtwórca roli Robaczywego Jezyka z Wladcy Pierścieni ( nie chce mi sie szukac nazwiska). Jak pokazalem mu zdjecie Ledgera nie?le sie zdziwil. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

Coś malo wychodzi fotek z "Mrocznego rycerza". W chronologicznym czasie fotek z "Batmana - Początku" bylo troche wiecej, a przeciez starano sie go zachowac w jak najwiekszej tajemnicy.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Fajna fotka, tylko troche mala. Kiedy trafi wraz z tą poprzednią do galerii?

Firm

Bedzie wieksza jak na nią klikniesz...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

http://img228.imageshack.us/img228/669/moviethedkp43cv9.jpg
Czemu to zdjecie nie trafia do galerii? Mam nadzieje, ze nie z powodu podobie?stwa z inną, bedącą juz w galerii fotką, bo jezeli tak to z pierwszego filmu o Batmanie powinni wyciąc z 40 zdjec, które róznią sie miedzy sobą tylko rozmiarem, lub kontrastem.

PS: Czy na zdjeciu Batman nie jest w kostiumie z BB?

Woland

Cytat: BAT MAN w 05 Luty  2008, 18:28:26
(...)bo jezeli tak to z pierwszego filmu o Batmanie powinni wyciąc z 40 zdjec, które róznią sie miedzy sobą tylko rozmiarem, lub kontrastem.

Przyjrzyj sie niektórym fotkom dokladniej. Prawdą jest, ze kilkanaście zdjec sie powtarza. Reszta to na pierwszy rzut oka niby takie same fotki, ale jednak rózne. Proponuje sie dobrze poprzyglądnąc.

You're in for a show tonight, son.

Juby

No dobra Woland, przyjrze sie lepiej, ale to nie jest odpowied? (albo "jest", tyle ze wymijająca)  na moje pytanie, czemu wskazane przeze mnie fotka nie trafila do galerii, bo tego nie rozumiem.

Woland

Nie gorączkuj sie tak. Fotka nie zaginie w mrokach naszej BatCave ;) Nie rozumiem skąd ta panika. Nie jest powiedziane, ze świat sie zawali, jeśli fotki w galerii od razu nie bedzie.  Chcesz ją oglądac co 5 minut? Masz link w newsie ;) Mam nadzieje, ze nie zabrzmialo to niegrzecznie. Fotka bedzie najpewniej jutro dodana do naszej bazy.

You're in for a show tonight, son.

Juby

Nie gorączkuje sie i równiez mam nadzieje, ze moje wypowiedzi nie zabrzmialy niegrzecznie, I dzieki za informacje.  :D

Woland


You're in for a show tonight, son.

Juby

To rozszerzona wersja fotki z 21 stycznia. Teraz widac, ze to zupelnie inna fotka od tej http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/6/galeria/tdk_zfilmu_024.jpg

Leon Kennedy

Jego wygląd mial byc utrzymany w tajemnicy az do premiery w lipcu. Wiadomo bylo tylko, ze jego oszpecenie bedzie dzielem charakteryzacji i efektów komputerowych. Jednak z zamknietej prezentacji zabawek Toy Fair 2008 w Nowym Jorku... wycieklo w przyblizeniu jego zdjecie... Zapewne wszyscy wiedzą o kim mowa... O to Dwie-Twarze http://img.photobucket.com/albums/v338/Majik1387/New/tf1.jpg!!  Jestem troche zaskoczony wyglądem jego blizn, ale oczywiście jak najbardziej na plus. Świetnie, ze zrezygnowano z idealnego podzielenia jego twarzy na dwie cześci. Bardzo dobrze prezentuje sie równiez jego czerwone oko ;). Szkoda tylko, ze te jego blizny są zblizone do koloru czerwonego, ja bym wolal coś bardziej szarego :).