Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-whatever

Zaczęty przez Huntersky, 09 Wrzesień 2008, 19:01:04

kelen

Oh, o takim ogarni?ciu mówi?e?.
Zatem tak jak mówi?em, po 10 mog? spróbowa?.
Co do twojego pliku, to wow. Miazga :) Podoba mi si?. Technicznie nie jestem tak dobry jak Ty, wi?c nawet pewnie nie dorównam. Ale spróbuje si? pobawi? tym a'la Brian May. By?by? sk?onny podzieli? si? podk?adem perkusji? :D

Kujaw

Jasne, zaraz wyślę Ci na PW. I dzięki za opinię :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

Kujaw, ja pierniczę to jest zajebiste! Ten zaciąg na riffach jest normalnie miodzio, kawałek ląduje na mojej playliście, jeśli nie masz nic przeciwko ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Przeciwko? Zajebiście się cieszę, że się podoba :D Boli mnie jednak ta jakość. Myślę, że nagram to jeszcze raz na jakiejś pożyczonej karcie zewnętrznej. Może nawet pogadam z kamratami z kapeli i zrobimy to z normalną perkusją, basem i wariacjami na dwie gitary :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

nighty

właśnie walczę z kacem próbując sobie jakoś twórczo zorganizować czas XD



niestety skończył mi się klej do tkanin, więc dalsze prace dopiero jutro :(

Johnny Napalm

Cytat: Kujaw w 08 Wrzesień  2012, 22:34:58
Przeciwko? Zajebiście się cieszę, że się podoba :D Boli mnie jednak ta jakość. Myślę, że nagram to jeszcze raz na jakiejś pożyczonej karcie zewnętrznej. Może nawet pogadam z kamratami z kapeli i zrobimy to z normalną perkusją, basem i wariacjami na dwie gitary :D
Kujaw, czapki z głów, nieźle wymiatasz. Konieczie ogarnij ten kawałek z całą kapelą. Kelen też świetnie sobie radzi z wiosłem. Kurde, naprawde ludzie macie talent.
Cytat: nighty w 09 Wrzesień  2012, 17:59:17
właśnie walczę z kacem próbując sobie jakoś twórczo zorganizować czas XD
Dobre, skąd Nighty bierzesz te torby do przerabiania? Głupie pytanie. ;) Uważaj na palce przy cięciu będąc w takim stanie. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

nighty

Cytat: Johnny Napalm w 09 Wrzesień  2012, 18:48:39
skąd Nighty bierzesz te torby do przerabiania? Głupie pytanie. ;) Uważaj na palce przy cięciu będąc w takim stanie. :)

oj to stara torba, kupiłam na jakiejś przecenie w new looku przed zeszłoroczną gwiazdką i już mi się znudziła taka prosta czarna, dlatego kombinuję, żeby uczynić ją przynajmniej odrobinę mniej nudną XD no i nic mi nie będzie, całe szczęście u mnie kac oranicza się tylko do nieznośnego bólu głowy :D

Kujaw

Dzięki, Johnny. Kawałek sam w sobie jest banalny więc pewnie ogarniemy go na jednej próbie :D

Nighty, przeczytałem wczesniej, że bawiłaś się w cosplay. Masz jakieś fotki swoich kostiumów, ew. pochwalisz się za kogo się przebierałaś? :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Jak ka?dy pewnie wie, jak co? si? pogrywa to wychodzi dobrze, ale jak si? w??cza nagrywanie to nie zawsze wychodzi jak si? chce. Dlatego te? po wielu nie udanych próbach upro?ci?em troch? swój pomys? i brzmi generalnie ?rednio, na dodatek gubi? w kilku momentach troch? rytm, ale nie chce mi si? ju? z tym d?u?ej m?czy?, zatem rzucam pliczek.

http://www.sendspace.com/file/xjc6wt

W sumie to jestem zadowolony z wplecenia tam partii z tappingiem.

Na pocz?tku próbowa?em co? wykombinowa? z delayem a'la Brian May ale nic mi nie podpasowa?o.

BlackBat

Powiem brzydko: Kelen, o ja pie*dole, jakie ciary mnie przeszły :D Chłopaki, jesteście zajebiści, uwielbiam mocne brzmienia! Dobra robota! :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Hellyeah :D Świetna interpetacja. Kelen. Faktycznie, mniej tu techniki, ale nadrabiasz to dobrym wyczuciem tematu. No i faktycznie, to jest D na 100%. Pogratulować, dużo ciekawsze niż powielanie gotowych utworów :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Kelen, co żeś się tak długo chochlikował ze swoimi umiejętnościami? Nie jest źle, jest bardzo dobrze! Czekam na kolejne kawałki nagrane przez ciebie.
No i czekam rzecz jasna na numer Kujawa zagrany z całą kapelą. Nie mogę się doczekać, żeby tego posłuchać. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Kujaw, może coś jeszcze z Batmana? :P Od baaardzo długiego czasu przymierzałem się do nagrania tematu muzycznego Batmana z TASu. Nadal nie osiągnąłem oczekiwanego efektu, jest takie podstawowe minimum beż żadnych harmonii, ale jeśli miałoby to trafić tylko na forum, to... why not. Mogę Ci przesłać mojego skrycie tajnego przepisanego TABa w GP5, którego nikomu nie pokazywałem:)

Kujaw

Jasne, możesz rzucić na PW, chętnie obadam. Generalnie, to jeżeli chodzi o motywy powiązane z Gackiem, to nie ma za dużego pola do popisu. Year One wziąłem, bo był aranż na gitary. TAS tez jak widać jest do zrobienia. Gorzej z muzyką filmową, bo symfonię na gitary przełożyć ciężko, i przeważnie kończy się to na aranżach na jakieś 5-6 gitar. ogólnie niełatwa sprawa. Od biedy pozostaje Batman 1966, ale ten już został zrobiony przez Voivod
http://www.youtube.com/watch?v=L1wGRVt5LwM

Kiedyś myślałem o projekcie autorskim, opartym na uniwersum Batmana, ale obecnie mam już dużo roboty z obecna kapelą, "Baksztagiem", gdyż od października zaczynamy koncerty i robimy nowy materiał (wcześniej były covery szant, teraz piszemy autorskie utwory). Tak więc teraz, zamiast Batmana mam piratów :D Ale może kiedyś do tego wrócę...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Ciekawym motywem do zrobienia na gitarze jest też theme Batman Forever (kto oglądał odcinek Angry Video Game Nerda to wie o co chodzi). Podeślę Ci taba jak go tylko poprawie (okazało się, że pod zły dźwięk zrobiłem jak porównałem z faktyczną wersją).

No cóż, większość soundtracku z Batman Beyond jest gitarowa, więc... ;)