Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

World's Finest

Zaczęty przez Leon Kennedy, 29 Styczeń 2008, 16:27:08

Leon Kennedy

Miałem nadzieję, że w tym przypadku nie skończy się tylko i wyłącznie na trailerze... który trzeba przyznać jest bardzo dobry. Historia dzieje się w Metropolis do którego przybył Dwie- Twarze i łączy siły z Luthorem, który jest tutaj przedstawiony jako prezydent Stanów Zjednoczonych. Superman nie mając wyboru łączy swoje siły z Batmanem i to tyle tak naprawdę odnośnie fabuły. Dodam jeszcze, ze aktorka która gra Lois jest naprawdę ładna. Trailer najbardziej zachwyca od strony technicznej... Efekty specjalne i pojedyncze sceny to istny majstersztyk. Stroje zarówno Superowatego ( pamiętano o słynnym już loczku) i Gacka są bardzo dobrze zrobione. Mam nadzieje, ze kiedyś powstanie pełnometrażowy film World's Finest, który dobrze zrealizowany... łatwo może przejść do historii kina.

http://pl.youtube.com/watch?v=wm0N3W-kdzQ

Grim Knight

Jak dla mnie, ciezko bedzie przebic wspanialą wersje animowaną spotkania Gacego i Stalowego.

Kawal profesjonalnej roboty, aktorstwo na wysokim poziomie...efekty....

Niezle, niezle.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Hydro

Szczególnie to pytanie gdzie jest Bruce, a tu Batman ląduje na stole :D Szkoda tylko, ze Batman pojawia sie w dzie?, zbroja Luthora jest kiczowata i Luthor jest prezydentem (nigdy mi sie to nie podobalo). Ale z plusów nalezy wymienic Burtonowski Batmobil, wygląd lewej czesci twarzy Denta (a'la Kruger), "dobicie" Supermana i tekst Face'a, a potem rosnąca za nim sylwetka Gacka... 7/10
It's a funny world we live in.

Mr.G

A mi tam sie zbroja Luthora podobala, identyczna jak w komiksie.
Trailer rzeczywiście dobry, wspomniane juz efekty specjalny wypadly znakomicie. Batman je?dzi burtonowskim Batmobilem, a Two-Face ma dobrze oszpeconą twarz.

Ja równiez z checią obejrzalbym taki film i wysoko oceniam trailer.

Super Robin

Film byl niezlym pomyslem.Winowajca  nie powstania filmu powinien  miec zzerające sumienie to ko?ca zycia.
Plusy +
+Fajny zbroja Luthora
+Niezle kostiumy.
Minusy -
-Two-Face zamiast Jokera
-Batman jest istotą dnia.

Silent Dark

Moim zdaniem Two Face zamiast Jokera to bardzo dobry pomysl.

Kadaver

Największy plus to Clark Bartram jako Batman i Mike Ohearn jako Superman,którzy wyglądają,jakby zstąpili z komiksu.

vincent

Potężny kawał roboty. Nic, tylko do ulubionych wrzucić i wracać do tego tak często, jak się da. Genialne. Momentami tak świetne, że wygląda jak prawdziwy film.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

batboy

film mógłby być bardzo dobry,szkoda ,że nie powstał.
plusy+
+dobra charakteryzacja two face'a
+kostiumy(jak wyjęte z komiksu)
+zbroja Luthora
+fajne dialogi
minusy-
-to że nie powstał
-Luthor prezydęntem
-batman pracujący w dzień

El Cornetto

Cytat-Luthor prezydęntem
Z tego co mi wiadomo Luthor prezydętem nie był nigdy, był za to prezydentem USA swego czasu :]

Filer

W WF był!
Posted on: 16 Marzec  2009, 18:30:48

 Oh, really? Wiem, Leon. Kontynuowałem żart, jakby ktoś nie zauważył ;P.

Leon Kennedy

Nie chodziło Cornettowi o to, że Luthor tam nie był Prezydentem  ;)
Posted on: 17 Marzec  2009, 10:25:12

 Z tym wykrzyknikiem odebrałem to calkiem poważnie :D

Silent Dark

Ogólnie fan-film oceniłbym na 7+/10.

Lecz i tak zawsze moim ulubionym spotkaniem gacka z kryptoniańczykiem będzie zawsze animowany world finest.

Drawski

#13
Świetne. Dla mnie jako zagorzałego fana Supermana jak i Batmana to majstersztyk. Chciałbym aby spotkanie tych dwóch miało miejsce w "Smallville", chociażby na takim poziomie. Dwóm-Twarzom tutaj raczej blisko to wersji z "Batman Forever", dużo słyszę śmiechu i szaleństwa, mało rzucania monetą i tego usposobienia twardziela. Lex Luthor jako prezydent to dobre nawiązanie do "S/B: Public Enemis" które zostało wydane również w Polsce, ale i doczekał się filmowej adaptacji na dvd. Czuć ten klasyczny klimat ocierania się o siebie Supermana i Batmana, uwielbiam ten duet (zresztą pod starym nickiem założyłem wątek o tym, zapraszam). Zwłaszcza takie nieśmiertelne klasyczne sceny jak Superman w ubraniach z rozpiętą marynarką a pod nią... kostium Człowieka ze Stali. Ujrzenie batarangu to już coś, scena wręcz epicka. Co do samego Batmana to nie widzę tutaj niczego zaskakującego, standardowo aktor spisał się dobrze. Szkoda jednak że pokazali rycerza CIEMNOŚCI w DZIEŃ!

Batmobile i zbroja Luthora wypadły tutaj dobrze, i według mnie wcale nie kiczowato - również i w serialu o młodości Supermana chętnie zobaczyłbym Lexa w takim kombinezonie. Co mnie zdziwiło w opinii jednego z forumowiczów to "gra aktorska na wysokim poziomie". Moim zdaniem to jest zwykły standard, nic niesamowitego - grają tak w co drugim niskobudżetowym serialu obyczajowym... ;). Jak już mówiłem cieszy mnie fakt że Jokera zastąpiono Two-Face, jednak myślę że bliżej mu do Jokera niż do oszpeconego prokuratora - takie jest moje zdanie niestety. Dobrym zastępstwem i pasującą tutaj postacią (jeżeli idzie o przeciwnika z Gotham) byłby Deadshot lub KGBeast, ewentualnie Slade Wilson. Poniżej kilka plusów i minusów.

+ Kostiumy są komiksowe i dobrze się prezentują na ekranie
+ Nie ma oklepanego wątku z Jokerem
+ Kilka dobrych scen

- Batman w dzień...
- Two Face niczym w "BF"


Leon Kennedy

CytatChciałbym aby spotkanie tych dwóch miało miejsce w "Smallville"

Też bym chciał, ale wiadomo, że do takowego spotkania nie dojdzie.

CytatSzkoda jednak że pokazali rycerza CIEMNOŚCI w DZIEŃ!

Raz na 20 lat można :P