Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Rafalinda

#630
Cytat..Sony jako jeden z niewielu producentów jest akurat chyba najbardziej fair..
Ty tak serio?
Ostatnia podwyżka cen nowych gier na PS3 do 270 zł? -> Fair enough
Zdziwisz się jak sięgniesz po nowego "God of War" lub "Last of us" i zapłacisz za zwyklaka tyle co za kolekcjonerkę.
Nie wspominając wcale o tym jakie kosmiczne ceny widnieją w PS Store, dla tytułów nowych jak i starych. Są one nawet wyższe niż te półkowe. Happy time with Sony.



Altair

No widzisz jakbyś się troszkę przed hejtowaniem zastanowił... W PS Store ceny są tak wysokie bo ludzie dogadują się i kupują jedną grę w 3-4 osoby za kilkadziesiąt złotych...
Podwyżka cen jest spowodowana większą ceną euro w stosunku do dolara. To się akurat prędzej czy później zmieni, a jak nie to zawsze pozostaje allegro z którego i tak najczęściej kupuję. Poza tym żaden sklep nie wystawia gier w cenach rynkowych...

Post Merge: 25 Luty  2013, 14:35:53

Wiesz, przynajmniej mnie nie okradają za samo granie na sieci ;)

Tengu

CytatWiesz, przynajmniej mnie nie okradają za samo granie na sieci

Standardowa riposta PSGeeka do XGeeka ;)

Altair

Może i standardowa, ale skuteczna.

Rafalinda

#634
Tengu, jestem w posiadaniu obu konsol (plus NDS Lite) więc pod xgeeka słabo się wpasowuję ;)
A co do online, to nie dla mnie. Szkoda czasu.

CytatPodwyżka cen jest spowodowana większą ceną euro w stosunku do dolara.

Niestety nie mój drogi. Jest to nowa polityka Sony Computer Entertainment, na wyjście z finansowego dołka. Ta podwyżka nie jest niczym uzasadniona i dotyczy tylko gier na PS3, a ściślej mówiąc tych gier których wydawcą będzie SCEE. Klik:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74891

CytatPoza tym żaden sklep nie wystawia gier w cenach rynkowych...

Tadam:

http://www.gram.pl/prod_9A7kGe6_The_Last_of_Us.html

http://sklep.muve.pl/playstation-3/akcja/the-last-of-us-ps3-pl-ang/5147

http://www.gram.pl/sklep/ps3/god-of-war-wstapienie?gclid=CN7Lx5jm0bUCFchc3goddmYAWA
http://www.ultima.pl/god_of_war_wst_pienie_pl_ang/i11597/

Może nie jest to cena sugerowana, ale 40-50zł piechtą nie chodzi.

A w ogóle to boję się pomyśleć ile zaśpiewa empik :)

Altair

Na allegro takie The Last of Us kosztuje ok 220 zł. W tym po kilku tygodniach na pewno dojdzie do ok 200 zł. Wielkie mi halo, tak czy siak zazwyczaj kupuje przez serwisy aukcyjne. Poza tym zarzucasz mi linkiem do jakiegoś z dupy wziętego serwisu, w którym to autor postu jawnie hejtuje konsole i przez swoje niedoinformowanie wprowadza ludzi w błąd odnośnie nowych konsol? (blokada gier używanych) Takie info się aktualizuje.

Poza tym, Ultima, gram i podobne jej serwisy jakoś wg mnie do najtańszych nigdy nie należały.

Rafalinda

#636
Nie ma co się spinać i masz tu link do serwisu, w którym bardziej kochają konsole ;). Redakcja nawet pisała do polskiego oddziału Sony list w tej sprawie. Sam zobacz jakiej odpowiedzi im udzielono- >
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74891

A co do blokady używek: jeśli oglądałeś konferencję Sony Meeting, to wiesz, że nie odpalisz starych gier z PS2, PS3 i PSX na PS4. Dostaniesz za to możliwość kupienia ich po raz kolejny w PS Store. A kupując cyfrowo masz tą grę tylko dla siebie i nie pożyczysz jej przyjaciołom, chyba że razem z konsolą.
Jak to inaczej nazwać jeśli nie "blokadą używek"?

CytatPoza tym, Ultima, gram i podobne jej serwisy jakoś wg mnie do najtańszych nigdy nie należały.
W porównaniu z Allegro i grami używanymi na pewno.
Nie mniej jednak, te serwisy zawsze sprzedają gry około 40 zł taniej niż sugeruje wydawca.

No i zalinkuj nam proszę do aukcji z Allegro gdzie The Last of Us kosztuje 220zł  ::)
Nawet wersja oryginalna jest powyżej zaproponowanej przez ciebie.

Tym samym dochodzimy do mojego pierwszego posta o tym, że nie warto kupować nic od Sony w momencie premiery. Owce się strzyże nie doi.

Altair

Gra używana to gra na tą samą platformę tyle, ze z drugiej ręki. Nie myl wstecznej kompatybilności z grą używaną. Z tego co wiem krążyły plotki o nowej generacji od M$, która zablokuje używki, ale jak to bedzie to się okaże.
http://allegro.pl/the-last-of-us-ps3-eng-pre-order-i3052905128.html
to 230 zł, sorki.
Pohejtuj teraz tak dla odmiany M$ skoro masz obydwie konsole. Bo słuchanie narzekań na forach i blogach polskich fanów odnośnie nowej konsoli już mnie męczy. ;)

Rafalinda

Bardzo chętnie pocisnę M$, niech tylko coś konkretnego ogłoszą.
Z miejsca mogę napisać, że nie znoszę Kinecta jeśli cię to pocieszy ;)
No i nie będzie to żadną zachętą do kupna ich konsoli.
Ale jestem prawie na 98% pewny, że konsola giganta z Redmond będzie tańsza od konsoli Giganta z Tokyo i znów nie będzie między nimi żadnej przepaści jeśli chodzi o jakość gier.

Ja jedynie na co czekam, to Watch Dogs i trzeciego Wiedźmina.
Prawdopodobnie o wyborze, którą konsolę kupię najpierw zadecyduje:
a) cena
b) Tytuły startowe
c) wygodny pad :)


Altair

Cytat: Rafalinda w 25 Luty  2013, 18:09:28
Bardzo chętnie pocisnę M$, niech tylko coś konkretnego ogłoszą.
Z miejsca mogę napisać, że nie znoszę Kinecta jeśli cię to pocieszy ;)
No i nie będzie to żadną zachętą do kupna ich konsoli.
Ale jestem prawie na 98% pewny, że konsola giganta z Redmond będzie tańsza od konsoli Giganta z Tokyo i znów nie będzie między nimi żadnej przepaści jeśli chodzi o jakość gier.

Ja jedynie na co czekam, to Watch Dogs i trzeciego Wiedźmina.
Prawdopodobnie o wyborze, którą konsolę kupię najpierw zadecyduje:
a) cena
b) Tytuły startowe
c) wygodny pad :)


No i się znowu lubimy za Kinecta, Wiedźmina, Watch_Dogsa i kryteria oceny nowych konsol :D
Paradoksalnie, to nie na nowo zapowiedziane tytuły od Sony czekam najmocniej tylko raczej właśnie na Wiedźmina i to on mocno zadecyduje o kupnie konsoli :)

Nagi Wonrz


Altair

Podziwiam tych ludzi za pasję i pomysły! Jeżeli to się uda to naprawdę będzie to rzecz jakiej nie zrobił nikt w ten sposób przed nimi!

Nagi Wonrz


franek

Freedom Force vs 3rd Reich. O ile w pierwszą część nie grałem to kontynuacja chodzi za mną od dawna. Niedawno kupiłem a dziś ukończyłem. Gra to swego rodzaju ukłon w stronę Silver Age. Akcja rozgrywa się w latach 60 jednak twórcy nam fundują wycieczkę do czasów IIWŚ gdzie poznajemy bohaterów w stylu lat 40. Fabuła na początku wydaje się typowa jak na Silver Age, jednak po kilku misjach, gdy wszystko zaczyna się rozkręcać a my cofamy się do czasów drugiej wojny, rzecz naprawdę mnie wciągnęła. Stopniowo historia robi się coraz bardziej ciekawa, poważna i dramatyczna. Końcówka gry przywodzi na myśl "Sagę Mrocznej Phoenix". W grze nie brakuje ciekawych wyzwań i nieliniowej rozgrywki a całość jest opatrzona komiksową grafiką która mimo upływu lat się nie starzeje jak większość gier. Serdecznie polecam każdemu a już dla fana komiksów to jest MUST PLAY. Ode mnie 8/10 :D


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Mam problem z jedną grą Max Payne 3. Gra do wczoraj działała normalnie, a teraz ją wgrywa, ale po chwili staje... Zaś u kumpla weszła od strzału ( ma pierwszą wersje slim ), płytka ma widoczne małe pęknięcie. O co kaman?? Skoro nie działa mi to chyba i jemu nie powinno...