Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Drużyna A

Zaczęty przez Krzysztof116, 15 Lipiec 2009, 21:33:38

Krzysztof116

Drużyna A, czyli chyba najlepszy i najzabawniejszy serial Amerykański XX wieku.
Był po prostu genialny, jak byłem mały uwielbiałem Murdocka:)

Pamięta go ktoś...

Temat ten został przeniesiony do działu "Inne filmy i seriale", ponieważ do działu "Offtopic" raczej nie pasował... Hydro.

Dominic

No baa przecież ten serial to moje dzieciństwo razem z Knight Rider:D. B.A był najepszy no i ta ich furgonetka:D.

Philips V38

"Drużyna A" ? No ba ! Mój ulubiony serial, obejrzałem wszystkie odcinki ;) I ta nieśmiertelna muzyczka :)
Najbardziej lubiałem "'Buźke" i byłem nim, gdy bawiliśmy się  z kumplami w Drużyne :D

MacGyver też wymiatal ^^

Wyczytałem gdzieś, że ma powstać wersja kinowa "The A Team"...
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Kadaver

Pamiętacie jakieś teksty?Ja pamiętam,jak B.A został postrzelony i zrobili transfuzję krwi od Murdocka.
Murdock:Niedługo zaczniesz słyszeć dzwony i rymować.
B.A:Zamknij się Murdock,nie będę rymował!
Nigdy nic nie rymowałem,
to najgłupsze co słyszałem.
I nie słyszę żadnych dzwonów
ani innych głupich tonów.
Murdock:Mamy tu nowego poetę!   

isild87

Ech,a kto nie kojarzy tej serii  ;D
Hannibal z cygarem,przystojny Buzka czy walniety Murdoch - do dzis pamietam jak w jednej akcji udawal panne mloda na czyims slubie,do twarzy bylo mu w bialej sukni i welonie  ;)
A wczesniej lecial chyba McGywer

Mel

Do dzisiaj legendarny Mr.T wywołuje uśmiech na mojej twarzy :D
Kochałam ten serial. Pamiętam jeszcze, że chyba Benny Hill zrobił parodię tego serialu...

Dominic

To dobrze pamiętasz Mel. Parodia też była fajna, Hill fajnie wyszedł jako B.A z tymi łańcuchami heh.

Krzysztof116

Moje ulubione sceny:
Na pewno kiedy Murdock napisał list przepraszający do takiego kolesia co był królem chrabstwa. Z którym o mało nie zawarł związku małżeńskiego że mu bardzo przykro żę związek trwał tak długo:)

I za każdym razem jak B.A. się uśmiechał :D HE HE

Kadaver

Mają nakręcić kinową wersję,Liam Nesson zagra Hannibala,Bradley Cooper pojawi się jako Buźka.

Leon Kennedy


Huntersky

Najlepszy serial mojego dzieciństwa, z którego już prawie nic pamiętam doczeka się ekranizacji. Jedno jest pewne - jeśli zawiedzie reszta, to na pewno nie zawiedzie ekipa. Lepszej obsady chyba nie dało się zaangażować!

Od lewej: Bradley Cooper jako Buźka, Quinton Jackson AKA Rampage jako B.A. Barracus, Sharlto Copley jako Murdock i Liam Neeson jako Hannibal!
Czekam!
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Anarky

Dobra czas rozwin?? temat... Mel powiem ci ?e oboje kochamy ten serial !!!

A-Team Intro
http://www.youtube.com/watch?v=_MVonyVSQoM
http://www.youtube.com/watch?v=7R7ZGK7QuYQ&feature=related

Serial ogl?da?em jeszcze za czasów Polonii 1, a potem na Polsacie. Prócz wyrazistej czwórki bohaterów, podoba?o mi si? ich nadzwyczajne uzdolnienie do budowania dos?ownie czego? z niczego. Serial sta? si? zreszt? pod tym wzgl?dem by? prekursorem dla innego pt. MacGyver , tam jednak by?y akcje solo. Pu?kownik John 'Hannibal' Smith - mia? zawsze genialny plan na ka?d? okazje, Sier?ant Bosco Albert 'B.A.'Baracus - twardy a mimo to ba? si? panicznie lata?. Porucznik Templeton 'Bu?ka' Peck - typowy kobieciarz w dodatku bardzo wygadany. Kapitan H.M.Murdock - szaleniec i wariat k?óc?cy si? z B.A.

A-Team (2010)
http://www.youtube.com/watch?v=LHezTaLko3c&feature=related

(Spoilery!!!)
Mia?em obawy co do tego serialu, czy ud?wignie klimat serialu i jak prezentowa? si? b?dzie nowa obsada. Dzi? jednak kiedy mia?em przyjemno?? go zobaczy? ?mia?o mog? stwierdzi? ?e film podo?a? wyzwaniu, utrzyma? klimat, humor a nawet charakter postaci. Ostrzegam jednak z góry, je?li kto? nie ogl?da? serialu i nie rozumie jego klimatu. Niech za film w ogóle si? nie bierze, bo realizmu w nim niekiedy ma?o. Dru?yna A wyprawia w nim jeszcze bardziej niebotyczne i niesamowite rzeczy ni? w serialu. Akcja filmu nie zwalnia, dzi?ki intrydze trzyma w napi?ciu. Nie zapominano te? o specyficznym humorze, scena gdy B.A. traci swojego ukochanego VANA (symbol) z winny Murdocka. Panika B.A. i w spadaj?cym czo?gu i wiele wiele innych scen... Ogólnie wi?c film stanowczo polecam, to ?wietne rozrywkowe kino i ho?d z?o?ony serialowi. Zw?aszcza scena z Murdockiem w wariatkowie ze ?cian? i ta muzyka... Jedynie do czego mo?na si? przyczepi? to fakt ?e akcja filmu dzieje si? czasami zbyt szybko, ale w sumie to te? plus. Po tym wi?c co zobaczy?em chcia?bym A-Team 2, o ile b?dzie to mo?liwe.
Ja wam pokażę!

Gieferg

Z takimi wynikami kasowymi sequel jest raczej wątpliwy.

Mi się film niezbyt podobał, miał fajne momenty, ale też sporo przynudzał, a sceny akcji raz że głupie, dwa nie robiły większego wrażenia. Największym plusem jest Sharlto Copley jako Murdock, buźka taki se, B.A słaaaby, Neeson w porządku jak to zwykle Neeson. Da się obejrzeć, można się też trochę pośmiać, ale niezbyt to wciąga i generalnie jest przeciętne aż do bólu.

5/10
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Anarky

Cytat: Anarky w 19 Lipiec  2010, 19:46:14
Ostrzegam jednak z góry, jeśli ktoś nie oglądał serialu i nie rozumie jego klimatu. Niech za film w ogóle się nie bierze, bo realizmu w nim niekiedy mało.

I tyle w temacie
Ja wam pokażę!

RafBat

Sharlto Copley to dobry aktor, świetna rola w Dystrykcie9. Jako Murdock też nieźle się sprawdził.