Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Leon Kennedy

Patrzcie jasnowidz do nas przybyl, ale gwarancji ma 99% ;).

Mel

Dosyc, ze mimo wszystko zachwyca sie podobnymi "shitami"...
CytatDaje gwarancje "poksipolu"
...To jeszcze rzuca tego typu wyblaklymi tekstami...
Heh...

A na film nastawilam sie z pewną ciekawością..Zwlaszcza, ze Dragon Ball to kreskówka i manga mojego dzieci?stwa...
Jedno mnie boli...brak Vegety...*hlip*

Maxie Zeus

Jak film odniesie sukces, to mozemy sie go spodziewac w sequelu. Moze wprowadzą takze Freezera;D

Mel

A moze, moze...Bym byla zadowolona...
Saga z Freezerem byla moją ulubioną :D

Leon Kennedy

Kurcze brak Vegety, to jest bardzo, ale to bardzo przykra wiadomośc. Jednak jestem optymistą i myśle, ze film bedzie dobry i zarobi troche kasy i w związku z tym seqeul juz bedzie w drodze... z Vegetą sie rozumie ;)

Q

Dobrej jakości fotka na której widac Bulme:



Co prawda wlosy nie doko?ca są takie jak powinny, ale i tak jest lepiej niz to wyglądalo na slabej jakości zdjeciach.

Pojawily sie takze informacje (nie potwierdzone), ze
Spoiler
Goku albo umrze na ko?cu filmu i to zostawi otwarte drzwi do sequela, albo tez umrze w kolejnym filmie. Podobno zdjecia do kontynuacji mają rozpocząc sie na początku nastepnego rokum albo jeszcze pod koniec tego
[Zamknij]

http://www.dragonballmovieblog.net/2008/04/new-set-photos/
http://www.dragonballmovieblog.net/2008/04/major-spoiler/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

MJ

Na szczeście bedzie moja ulubiona postaci czyli Piccolo.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Calkiem ladna ta Bulma ;). Juz zazdroszcze Vegecie :P.

Maxie Zeus

Na Vegete bedziemy musieli sobie troche poczekac. W tej cześci pewnie Yamsha bedzie podrywal Bulme ;D

Leon Kennedy

Pewnie masz racje, ale jestem myśli, ze z marnym skutkiem bedzie mu to wychodzilo ;).

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Moze byc 8)
Ja i tak czekam na fotke Piccolo ;D

Leon Kennedy

Nawet, nawet ;). Ale ja czekam na plakat z jakąś postacią z tego magicznego świata :)

Funky

ladnie sie przentują a co do DragonBalla to bylem wielkim milośnikiem tego anime w gimnazjum. Teraz wyroslem juz z tego ale do dzisiaj bardzo milo wspominam. Ja tam czekam na któregoś z Sayian, ciekawe jak bedą wyglądac Goku i Vegeta (a wlaśnie czy ksiąze rasy Sayian ma pojawic sie w tym filmie?)

Q

Dobra wiadomośc dla tych co liczą na kontynucje. Marsters  (Piccolo) ma podpisany kontrakt na jeszcze dwa film, wiec jezeli pierwszy odniesie sukces to mozna sie spodziewac co najmniej dwóch sequeli.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)