Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowy początek uniwersum DC

Zaczęty przez Q, 02 Czerwiec 2011, 17:35:40

(A)nonim

CytatAle to jest "Batman: Leviathan" a nie Inc. Stąd może wyjść coś fajnego, bo ta organizacja to konkretna się wydaje z tym całym swoim zmienianiem dzieciaków.
No, na jeden, czy dwa motywy, które już się wyczerpały.
CytatNie bójmy się, to może być coś naprawdę dobrego.
Na razie nie było, nuda i powtórka z rozrywki.
CytatRestartujmy wszystko, serie które od kilkudziesięciu lat szły jak szły i nic złego się nie działo.
Batman ostatnio się jeszcze nieźle sprzedawał, GL też, ale poza nimi jest źle (a ostatnio i te serie się sprzedają słabo), restart i odświeżenie by się DC przydało. No ale go nie będzie, dostajemy to samo, tylko w nowym opakowaniu.
CytatP.S. 2 - wiele się zmieni. Dick się zmieni. Ze 3 niepotrzebne serie są, ale tak to całkiem dobrze wygląda ta organizacja.
Wow, Dick zmieni kostium. ::) Chodziło mi o rangę tych zmian, a na razie są one kosmetyczne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Harley Quinn w "Suicide Squad":



Teraz pozostaje pytanie gdzie trafi Poison Ivy, Catwoman dostała własną serię, Harley znalazło nową drużynę, tylko, gdzie w tym wszystkim odnajdzie się Joker?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

(A)nonim

Poprzedni kostium nie wyglądał najlepiej, ale ten jest jeszcze gorszy i nie wiem co to ma wspólnego z unowocześnianiem (ktoś się dzisiaj tak ubiera?). Wygląd Deadshota też zmieniony na gorsze.
A skład drużyny chyba został wybrany losowo, człowiek-rekin ma działać jako tajny agent?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Widać, że bardzo chcą zrobić z Harley jeszcze seksowniejszą postać... Moim zdaniem jest to zbędny zabieg, a kostiumu to ja tu w ogóle nie widzę :P

PS: Czyżby Joker ponownie zacznie działać solo?

Q

Pełne zapowiedzi komiksów DC na wrzesień - http://www.bleedingcool.com/2011/06/10/those-52-issue-one-solicitations-in-full/

Niektóre opisy sugerują, że działalność Batman Inc. nie pozostała bez wpływu na Wayne.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen


Drawski


kelen

:D
Wiem, że wielu wolałoby, aby faktycznie była martwa, ale spodobała mi się jako Batgirl, miała przynajmniej jakieś lżejsze podejście do całego interesu. Może wróci do bycia Spoiler i będzie w Tytanach?

Roy_v_beck

Tak tylko nowa środa przyszła i nowe komiksy z Flashpoint razem z nią. W tym tygodniu wyszedł komiks z Groddem - tym gorylem, co potrafi władać umysłami. Goryl władający ludzkimi umysłami? Niedorzeczny pomysł. Ale przeczytałem komiks z jego udziałem i zrobiłem takie "łaaaaaaaaaaaaaaaaaał!!!!!, ale wypas". Fabuła polega na tym, że Grodd podbił Afrykę i wszyscy mają to gdzieś, bo w sumie kogo obchodzi jakaś Afryka? Najważniejsi superbohaterowie działają na innych kontynentach i nie zawracają sobie za bardzo głowy Afryką, zwłaszcza że w Europie panuje pogrom.
No i ta sytuacja strasznie wkurza Grodda, bo on bardziej widać do walki jest stworzony niż do królowania. Stąd robi, co może, żeby odnaleźć uznanie w swoich własnych oczach. Wiecie, to jest tak jakby nasza reprezentacja pokonała San Marino. Może to zrobić nawet 12:0, ale wśród kibiców i tak nigdy wiecznego szacunku nie zyska.
Dlatego Grodd ekstra brutalne rzeczy robi przez cały komiks. Widzieliście kiedyś orangutany w limuzynach? Wypas. W dodatku śmierć Catmana super ekstra masakrycznie wygląda, a to nie koniec przemocy w tym komiksie. Także Flashpoint po raz kolejny mnie pozytywnie zaskoczył. Nic tylko czytać. 4,5/6

A i niestety jeszcze nie miałem okazji zapoznać się z "Deadmanem i latającymi Graysonami" też podobno rewelacja z tego, co na IGN czytałem.

(A)nonim

Na IGN to wszystko jest rewelacją. ;) Event ok, chociaż wszystko się za szybko dzieje. Jak ci się tak bardzo podoba to polecam po prostu więcej komiksów z uniwersum DC. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Kilka nowych informacji odnośnie odświeżenia.

Podobno część obrazków zamieszczonych w zapowiedziach na wrzesień nie są okładkami do pierwszy numerów.

Action Comics i Justice League rozgrywać się będą w przeszłości, komiksy Green Lantern, Batman i LSH mają być kontynuowane bez rebootu. DCU Presents, Green Arrow i Hawkman będą kontynuowane tam gdzie skończyło się Brightest Day.  Pozostałe tytuły w większym lub mniejszym stopniu będą rebootem/restartem. Czyli tytuły, które dobrze się sprzedawały będą kontynuowane, a reszta zresetowana.

http://www.bleedingcool.com/2011/06/19/more-from-the-dc-retailer-roadshow/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

lady_ozzy

Mam być może bardzo głupie pytanie. Czy już w ogóle nie będą pojawiały się nowe tytuły starych serii ?
Czy będzie tylko i wyłącznie totalny restart ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Restart tyczy się tylko numeracji komiksów. Samo DC nie zostanie stworzone na nowo, a jedynie odświeżone w większych lub mniejszych aspektach. Co do serii, to trzeba patrzeć na zapowiedzi - http://dccomics.com/dccomics/comics/?dat=20110907&sort=date . Ale  np Zatanna i Red Robin nie będzie już wydawany. Serie takie jak Batman, Detective Comics itd nadal będą wychodzić, ale z odnowioną numeracją.

Deuce

Miesi?c by?em odci?ty od internetu, a tu takie zmiany. Z tego co si? orientuj?, to Bane'a zabraknie w nowym Uniwersum. Secret Six si? ko?czy, a w nowych tytu?ach Zguby brak. To nawet taki King Shark, który do Szóstki do??czy? niedawno, b?dzie mia? swoje miejsce w nowym ?wiecie. Nie b?d? mia? co czyta?  :P .
Trzeba si? b?dzie przerzuci? na Nightwinga albo Red Hood i Przyjaciele.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

(A)nonim

Spokojnie Deuce, naprawd? w?tpi? ?e nie skorzystaj? z Bane'a, TDKR tu? tu?.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.