Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o Bat-Filmy

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:14:07

Juby

Cytat: Crane w 29 Wrzesień  2008, 16:16:18
1) O prologu wszyscy wiedzą. Na pewno IMAXem kręcili pościg za furgonetką Denta, tylko tyle wiem. Podobno w formacie IMAX są też wszystkie ujęcia miasta (Gotham, Hong Kong).

Ja jeszcze wiem, że kręcone w IMAXie były finał z barkami i akcja ze szpitalem kiedy wayne jeździ Lamborghini.

Cytat: Crane w 29 Wrzesień  2008, 16:16:18
2) Najprościej "Przygotuj się na 'wow'". To naprawdę nie takie trudne :P

Takie coś to sam sobie ułożyłem, ale wydaje mi się to debilne ,,.. na WOW" :P

Huntersky

Przede wszystkim w Imaxie był kręcony napad na bank. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Na forum Blu-ray przeczytałem właśnie post pewnego kolesia, który był na TDK w Imaksie 2 razy, za drugim razem policzył ile razy zmieniał się format obrazu. I tak z panoramy na format Imax film przechodzi 37 razy.

Więc nie jest to tylko 6 scen jak zwykło się pisać.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Czy w pierwszym Batmanie znalazły się jakieś ujęcia CGI?

Leon Kennedy

Głowy nie dam, ale raczej nie.

Juby

Mi się właśnie wydaje, że wystąpiły tam takie 2 ujęcia - pokazanie jak z balonu clowna zaczyna wylatywać smilex (mocna, aż nienaturalna zieleń tego gazu sugeruje efekt specjalny, a brak jakichkolwiek uchybień optycznych, sugeruje, że nie było to zrobione optycznie, tylko cyfrowo), i kontynuacja tego ujęcia, gdy z balonu nadal wylatuje gaz, a ten ma zaraz pęknąć.

Zastanowiłbym się także nad ujęciem jadącego z paradą Jokera w ujęciu tuż przed przyjazdem Knoxa z Vale.

MR.JACK

Wysnułem pogląd iż Burton w kreowaniu postaci Oswalda wzorował się na Dr Caligari. Moje przypuszczenie uważam za trafne? :)


(A)nonim

Jakieś podobieństwo jest.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grayson0

Ogladni to sie dowiesz, jak narazie widzialem wszystkie z dubingiem i bez i nie spotkalem sue z niecenzuralnym slowem;)
Dick Grayson "R"

heros65

Ciekawe kiedy zrobią film Batman Beyond

Voorhees

Raczej czy zrobią. Po to moim zdanieam mało prawdopodobne, przynajmniej aktorski. Co prawda genezę Terrego dostaliśmy w serialu, jednak można by było ją bardziej rozpudować i zmienić parę elemntów.

heros65

Czy ktoś wie kiedy odbyła się Amerykańska premiera filmu Mroczny Rycerz? ???

Leon Kennedy

18 lipca 2008 roku.

PS: Na BatCave byś to znalazł w minutę...

Man-Bat

Czy scenariusz ze strony do Batman Year One jest rzeczywi?cie napisany przez Danny'ego Afronskiego ?
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Woland

Cytat: Man-Bat w 18 Luty  2011, 22:12:19
Czy scenariusz ze strony do Batman Year One jest rzeczywi?cie napisany przez Danny'ego Afronskiego ?

Jak ju? to nie Danny'ego Afronskiego, a Darrena Aronofsky'ego. A ten napisa? go wspólnie z Frankiem Millerem.

You're in for a show tonight, son.