Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zdjęcia z filmu "Joker"

Zaczęty przez Q, 16 Wrzesień 2018, 23:36:15

LelekPL

Sporo widzę tutaj Ledgera... ale zobaczymy jak będzie przy okazji pierwszego zwiastunu.

Leon Kennedy

Mnie tam wygląd odpowiada. Zresztą nie wiemy dokładnie jak to na końcu będzie wyglądać i czy dostaniemy ikoniczną kąpiel w kwasie do której pewnie nie dojdzie. Tak czy siak poziom zainteresowania rośnie bardzo szybko, a że historia ma być po za universum, to coś czuję, że ciężko będzie to zepsuć... Chodź dalej jakoś dziwnie tak bez Gacka.

Funky



Tutaj mejkap jest bardzo dobry (chociaż powinni darować sobie ten czerwony nos) i widać że bardzo inspirowali się Ledgerem. Jak widzę zdjęcia z tego filmu to jakbym cofnął się w czasie i widział TDK bez Batmana.

Johnny Napalm

Ależ to super wygląda.  :) W tym momencie to po prostu kwintesencja wszystkich kinowych inkarnacji Jokera. Inspiracja Ledgerem jest spora, owszem, jednak jest to też zupełnie nowa odsłona mejkapowanego Jokera.
Cholera, na serio jaram się tym filmem. Mam nadzieję, że nie zawiedzie moich oczekiwań. Niestety, jeśli tak by się stało to wtedy zupełnie daruję sobie filmowe DC. I to bezapelacyjnie. Powaga.  :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Pierwszy plakat


A już jutro pierwszy teaser.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Fajny prosty plakat, sugerujący brak tzw fajerwerków w filmie. I dobrze, bo to nie ma być kolejny popcorniak z DC. Szkoda tylko, że film nie doczekał się bardziej dopracowanej lub w pełni oryginalnej czcionki, takiej zdecydowanie indywidualnej. A tu tylko proste "Joker" w kroju, który można znaleźć w swoich zasobach fontów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Poster taki sobie, zbyt pusty jak dla mnie. Ale fajnie odwołuje do posteru Lotu nad kukułczym gniazdem, to się chwali.

Juby

Świetna okładka nowego Empire

Juby