Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

kelen

Pewnie tak, innego sposobu na razie nie ma, Cenega ledwo co poinformowalo, ze wyda ta wersje u nas

Ralf

#331
 Już 7 wrogów Batmana pokazali: Joker, Harley, Bane, Killer Croc, Poison Ivy, Mr. Zszasz i Scarecrow. Czekam na fotki Two Face'a oraz Riddlera.

Maxie Zeus

A ja na swojego imiennika..

Arkham

Mnie najbardziej interesuję design Two Face'a. Jak na razie, w moim mniemaniu najlepiej się prezentują Joker i Scarecrow. Design Riddlera też mnie ciekawi, a zwłaszcza to czy wcisną go w zielony garnitur, czy może zrobią go tak jak w... Justice. (Naprawdę tam zacnie wygląda).

Riiuff

Cytat: Maxie Zeus w 25 Lipiec  2009, 10:21:44
A ja na swojego imiennika..

Coś nie sądzę że Maxie Zeus pojawi się w grze, to że wikipedii tak pisze to nie znaczy że tak musi być. Mogę tam dopisać że ja pojawię się w grze ;P

A co do tego Scarecrow'a to na 100 % jest Scarecrow a nie jego podwładni ;D

PS. Na oficjalnym forum gry ktoś wrzucił skany z jakiegoś magazynu. Gra dostałą 96% . ;D
http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=87603&page=10


kelen

Na forum gamefaqs znalazlem skany dziennika, ktory jest dodawany do wydania kolekcjonerskiego.
Ponoc z niego wynika (ciezko m isie bvylo troche rozczytac), ze Harvey zostal wyleczony, a Mr Freeze uciekl z Arkham.
http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=952338&topic=50574428

Altair


naz_

Dzienniczek wyśmienity. Też szarpnałbym się na kolekcjonerkę, ale nie mam pojęcia czy będzie mnie stać, bo nie znalazłem nigdzie info ile kolekcjonerka na PC'ta będzie kosztować. Wie ktoś ?
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

kelen

Cena polskiego wydania nie jest znana

Krzysztof116

Kolekcjonerka na ps3 kosztuje 270 zl czyli grosze.

A na pc będzie pewnie dużo tańsza .

Altair

Tez skusze sie na kolekcjonerke ;)

Dominic

Na konsolach będą napisy PL? Pytam bo nie mam pewności bo natykam się w różnych sklepach internetowych to pisze, że wersja językowa angielska.

kelen

Na oficjalnej stronie dystrybutora pisze, ze wersje na PS3 i X360 są w oryginalnej wersji językowej

Altair

Nie,ale byc moze bedzie je mozna potem pobrac jako DLC.Imo ta ed.kol. jest tansza niz chocby ed. Kolekcjonerska Ac 2 ;)

Krzysztof116

Bo tutaj dostajesz dziennik i plastikowy(a nie metalowy) batrang oraz dodatkowa mapka. Nie ma żadnych rewelacji(chociaż mnie zadawala) i dlatego cena nie jest tak wysoka jak np. Była ed. Kolekcjonerska (gta IV).


P.S. Kupujecie od cenegi czy np. wersję uk na allegro?