Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Altair

No,już jutro będę grał w Killzone'a 2,nie mogę się doczekać :)

Mihcim

http://www.youtube.com/watch?v=_xkCPNECud8 Nowy Trailer Assassins Creed 2
Widocznie ten gosciu na koncu czyli ofiara Ezia znala jego i jego rodzine ; )

Jaruto

#227
Gameplay AC2: http://www.youtube.com/watch?v=MvG_f9x_RYw
Nadal przeciwnicy stoją i patrzą jak swoich zabija Assassyn. Czyli znów będzie filmowo, a przy tej ucieczce co rzucił zasłonę dymną to takie motywy kojarzą mi się z technik ninjitsu  ;D
Ogółem, nowe ruchy, nowe animacje i chyba poprawione AI. Podrasowany Assassins Creed i dobrze ;)
Usłyszałem, że ponoć 3 część prawdopodobnie będzie dziać się w Japonii po tym co powiedział jeden z ludzi odpowiedzialnych za grę na E3 albo się przesłyszałem. Możliwe że w następnej części szykują się motywy z wojownikami cienia, przypuszczam że tak będzie po tym co widzę z tą zasłoną dymną ;D

Altair

Jaruto let God bless you ;)  Czekałem na ten gameplay szmat czasu ;)

Jaruto

#229
Nic trudnego, wystarczy śledzić konferencję E3 ;)
Może to być udana kontynuacja. Poczekamy, zobaczymy.

A co do gier to wracam sobie co jakiś czas do:
Star Wars Jedi Academy i Jedi Outcast: Jestem w klanie BoLS tam i gramy zarówno w JO jak i JA . Gram już jakieś 5 lat w Jedi Academy pod multi a w JO zacząłem niespełna rok. ;D
Splinter Cell Chaos Theory i poprzednie: ale częściej grywam w CT, ponieważ jest tam genialny tryb dla 2 osób, tak zwany Coop Mode.
Prince of Persia: 3 bardzo udane części z księciem manipulującym czas. Ostatnia część z innym księciem jest efektowna ale zdecydowanie wolę poprzednie części.
Crysis: chciałem się przekonać co w niej widzi większość ludzi i szybko mnie wciągnęła ta banalna z początku historia, przerodziła się w ciekawe czasami zwroty akcji. Motyw z obcymi bardizo ciekawy i gdyby nie obca forma życia pewnie byłoby nudno a tak, jest ciekawie. ;)
Oprócz nich, wyprobowuje nowe gry pojawiające się tego roku ale bez rewelacji raczej.

Mihcim

Ja jedi Outcast mam od 3 dni ; )
http://www.youtube.com/watch?v=h88uhmlANyU   Cos nowego ; )

Altair

Ahhh...Killzone 2.Teraz tylko ta gra się liczy.To jest po prostu PIĘKNE!
PS.A AC2 zapowiada się przynajmniej wybornie...

Dominic

#232

Mihcim

Ehh moj Xbox usunal mi Savy do Re5 Wszystkie stroje bronie WSZYSTKO IS GONE!!!
; (

Jaruto

Sam ci nie usunął, ktoś niechcący ci to zrobił. :P
No chyba że konsole Xbox są na tyle awaryjne iż pamięć wyczyszcza.
Nie wiem jak to jest, z konsol mam jedynie PS2 ;)

Mihcim

Chcialem sobie zdobyc 50.000 exchange points na Weskera ale cholera wlaczam gre i pisze ze moj save nie istnieje albo jest uszkodzony wkurzylem sie i poszlem spac kurde nie chce mi sie nadrabiac tyle ciezkiej pracy!

Arkham

#236
Pamiętam jak kiedyś na moim starym PS2 straciłem Save'y do Grand Theft Auto San Andreas, obwiniałem wtedy wszystkich wokół zwłaszcza młodszego brata który pogrywał na konsoli. I w tym przypadku pewnie zniknięcie Save'ów jest otoczone wątkiem tajemnicy...

Mihcim

Ale to sa moje savy na ktore pracowalem od premiery RE5 buuuu!!!
Wkurzony dalej jestem ale dobra ; )
PS:
Wracam do robienia Animacji ; )

Altair

Ahhh ile razy miałem taki przypadek z moją PS2.Ciężko wypracowane savy znikły w ciągu jednego wieczoru ( brat nawet nie ruszył wtedy konsoli) min. do wszystkich części PoP'a,Killzone 1 i 3 NFS'ów.Myślałem,że pogryzę wtedy czarnulkę...
Posted on: 07 Czerwiec  2009, 17:12:56

 ...ale odpukać jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji z PS3.Zresztą co ważniejsze savy próbuje zgrywać na pendrive'a.

Jaruto

Bardzo możliwe, że mieliście podrobione kartridże (nie wiem jak to się pisze) i przez to savy wam szwankowały.
Dlaczego mówię to teraz? Przypomniało mi się kiedy kupowałem za wszelką cenę oryginalny 64 MB do PS2 :P
Grałem w wiele gier na mojej czarnulce i ani razu nie miałem problemu z save'ami.