Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

PROJEKTY ZAWIESZONE - dyskusja ogólna

Zaczęty przez Maxie Zeus, 04 Lipiec 2008, 22:48:06

Który z zawieszonych bat-projektów najch?tniej chcia?by? zobacz? na du?ym ekranie?

Batman Triumphant
4 (7.7%)
Batman III (wg. Burtona)
24 (46.2%)
Batman vs Superman
7 (13.5%)
Batman Beyond
5 (9.6%)
Batman: The Dark Knight Returns
5 (9.6%)
The Bruce Wayne Series
7 (13.5%)

Głosów w sumie: 52

Maxie Zeus

Na nieszczeście, nasza rozmowa (w wątku ''JL'') na temat burtonowskiego Supermana zostala usunieta..



Sklonilo mnie to wiec do zalozenia nowego tematu, w którym mozemy wyrazac nasze ogólne odczucia odnośnie Bat-filmów, które nigdy nie powstaly.
Ale najpierw, zapraszam do udzialu w ankiecie.. dobrze byloby, gdybyście uzasadnili swoją odpowied? ;D

batek_88

Zaglosowalem na Batmana Burtona poniewaz dwa filmy o gacku zrobil świetne wiec sądze ze trzeci tez byl by dobry

Maxie Zeus

Moze i racja.. ale gdy pomysle, ze Two-Face i Robin mieliby byc ''murzynami'', a Zagadka mialby na glowie wyryty znak zapytania... troche mnie przeraza taka koncepcja (choc.. Pingwina tez calkowicie zmodyfikowal - i wyszlo coś wspanialego ;D )
Ja zaglosoawalem na ''Batman Triumphant'' - scenariusz Marka Protosovicha byl ponoc bardzo mroczny (pomiedzy ''Batmanem'' Burtona, a ''Forever'em''), a sama koncepja wprowadzenia Stracha na Wróble i zabicia Batgirl jest nawet ciekawa. Choc motyw powrotu Jokera juz mi sie nie podobal...
Wiem, wiem... zaraz powiecie - ALE przeciez rezyserem znowu mial byc Sut-macher. Zdaje sobie z tego sprawe.. szczerze mówiąc, jak kazdy, wolalbym widziec kogoś innego za krzeslem rezyserskim.. ale cóz - myśle, ze Sutmacher, pod presją WB, zmienilby troche ton filmu (nie taki kiczowto-kolorowy jak w B&R).

(A)nonim

Zaglosowalem na TDKR bo filmową kalke tego komiksu z checią bym zobaczyl. A ankieta powinna byc wyzerowana bo zabraklo Roku Pierwszego Aronofsky'ego, tutaj bym musial sie zastanowic, bo ten film móglby przebic i Burtona i Nolana.
A i jeszcze ten Superman wow! :o
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Racja, zapomnialem na Amen o projekcie Aronofsky'ego...  :o
Trudno... ankiety juz nie zmienie... trzeba bedzie ominąc tą opcje  ;)

Hydro

Ja zaglosowalem na Batmana III. Bardzo chcialbym zobaczyc, jakby sobie poradzil z trójką, skoro 2 pierwsze czesci tak świetnie mu wyszly ;)
It's a funny world we live in.

kelen

W sumie, chetnie zaglosowalbym na kazdy. W sumie chetnie obejrzalbym kazdy z tych filmow, bo kto wie, na pewno ktoras z tych wizji komus by przypadla by do gustu, a dla samej ciekawostki warto tez by bylo obejrzec, nawet jesli film by byl nie wiele lepszy od BiR. No, ale bylo raczej niemozliwym zrobienie tych wszystkich filmow, nie mowiac o tym, jakby namieszala nie wtajemniczonym ludziom.
Ciezko mi stwierdzic, ktory film z zawieszonych chcialbym obejrzec najbardziej. Batman III Burtona z pewnoscia by ciekawie wygladal i nie mialbym mu za zle, jakby poszedl w mroczne klimaty Returns, albo i dalej. Triumphant tez z zapowiedzi wygladal nie najgorzej, ale pewnie nie jeden by sie obawial tego filmu wiedzac, kto za niego odpowiada.
Poki co, najbardziej zaluje anulowania projektu z kolejnym filmem animowanym do Batman Beyond

Grim Knight

Szkoda, ze nie ma Aronofskiego, bo na niego bym na pewno zaglosowal. Burton, co juz widac w BR, zaczyna powoli pozerac wlasny ogon (czy raczej, peleryne Batmana), wiec az boje sie pomyślec, coby sie stalo, gdyby stworzyl trzecią cześc jakze nam bliskiego i obcego zarazem Batmana :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Leon Kennedy

Swój glos bez chwili zawahania oddalem na Batman vs Superman. Juz tyle bylo mówione o tym filmie, o aktorach którzy mogliby sie wcielic w glówne postacie, o rezyserach, o malych wątkach fabularnych... i nic. Szkoda, bo te postacie zaslugują na to aby wreszcie sie spotkac na duzym ekranie. Mam nadzieje, ze tego dozyje :).

Mel

A ja nie... Batman w duecie z Supermanem jest ostatnią rzeczą, którą bym chciala zobaczyc na duzym ekranie. Do dwa rózne światy i klimaty! Nawet ich walka bylaby naruszeniem ogólnej estetyki Batmanowego "świata"...

Nietoperz i facet w kolorowym wdzianku.... To juz wiole te cale Justice League. Batman sie gubi w tlumie i tytul lepiej brzmi ;D




Leon Kennedy

Wlaśnie to mnie najbardziej interesuje. Jak uchwyciliby te dwa calkowicie inne klimaty w jednym filmie :)

Mel

Coś jak Alien vs Predator...Tylko wsad? tego Predatora w kolorowe ciuchy i nadaj mu cech harcerzyka.

Nienawidze takich team-squadów :D

Leon Kennedy

Wiecej wiary w ten projekt, który trzeba tutaj dodac co jakiś czas powraca ;). Faktycznie Batman i Superman to dwie calkowicie rózne postacie, ale jednak coś ich zawsze przyciąga i wtedy czasem wychodzi z tego coś fantastycznego. W ko?cu kilka świetnych komiksów z nimi powstalo. Zatem w film wierze jak najbardziej i bardzo czaka az dadzą im w ko?cu zielone światlo :D

Mel

"Fantastycznego"  napewno...

Tak czy siak jest nastawiona sceptycznie do wszelkich kolorowych postaci z innych komiksów u boku Batmana ;D

Ortodoksyjna jestem w tym temacie :D

Super Robin

Za glosowalem na World Finest dlaczego ?,bo zawsze chcialem zobaczyc Najlepszych xD na wielkim ekranie.