Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:36:07

daniello32

Może mógłby ktoś robić TvRipy i wrzucać do pobrania...?

Voorhees

Ten tydzień jestem chory, i jak przełanczam guzikami na pilocie, to często trafiam na "ZigZapa" i obejrzałem już kilka odcinków Batman TAS, TNBA, i The Batman. Dubbing moim zdaniem jest dobry, jednak dziwi mnie że przy liczniku wiekowym, przy TAS/TNBA jest 7, a przy TB 12. Przynajmniej wiem teraz, że firma Cartoon Network olała Batka, i przejął go ZigZap.

heros65

#32
Serial jest fajny chociaż dużo przekręcony dlaczego:
1.Batman po raz pierwszy spotyka Jokera w Arkham,a w komiksach było inaczej.
2.Dlaczego nie ma Gordona i Hilla tylko są inni przedstawiciele Gotham.
3.Dziwacznie wygląda Bane,ale za to jest fajny.

Plusy tego serialu są:
1.Nowa postać Batmana,a raczej inny kostium niż zwykle.
2.Inaczej wyglądają postacie bardziej są szaleńcze np.Joker ma dziwny ubiór oraz działa bardziej sam(w późniejszych odcinkach dochodzi do niego Harley)
3.Ulepszone moce wrogów Batmana np.Freeze nie ma mrożacego pistoletu tylko strzela z ręki.
Jeżeli kogoś jednak nie zaciekawi ten serial to spróbujcie go obejrzeć.Ale jeżeli nie chcecie tego oglądać to za to obejrzyjcie film Batman vs Dracula w tym filmie występują postacie z tego serialu.    

Dezerter

W przeciwieństwie do B:TAS polski dubbing do The Batman jest bardzo dobry i to chyba jedyna rzecz jaka sprawiła, że będę się starał ten serial oglądać na bieżąco. O ripy jeśli ktoś chce się osobiście przekonać o poziomie polskiego dubbingu proście na forach/stronach bajkowych które się tym zajmują.

kelen

Cytat2.Dlaczego nie ma Gordona i Hilla tylko są inni przedstawiciela Gotham.
Gordon bedzie pozniej

Leon Kennedy

Cytat2.Inaczej wygl?daj? postacie bardziej s? szale?cze np.Joker ma dziwny ubiór oraz dzia?a bardziej sam(w pó?niejszych odcinkach dochodzi do niego Harley)

Wygl?d takich postaci jak Joker, Bluszcz, Bane w tym serilu to ca?kowita klapa i wr?cz poni?anie tych ?wietnych postaci :'(.

Cytat3.Ulepszone moce wrogów Batmana np.Freeze nie ma mro?acego pistoletu tylko strzela z r?ki.

I co to ma niby by? za plus... Freeze i jego idiotyczny origin plus g?upia zdolno?? strzelania z r?k, to kolejna g?upota tej produkcji.

Olek.b.10

Cytat: heros65 w 25 Październik  2009, 07:52:57
1.Batman po raz pierwszy spotyka Jokera w Arkham,a w komisach by?o inaczej.
To dla ciebie k?opot? Gdyby wszystko by?o jak w komiksach, Freeze wci?? by? by Mr Zero, 3-ligowych z?oczy?c?. Zreszt? czemu wszystko ma by? takie same? Ludzie nie po to ogl?daj? by widzie? ruchome komiksy, tylko now? fabu??. A debiut jest fajny, w lepszym miejscu si? nie mogli spotka?.
Cytat: heros65 w 25 Październik  2009, 07:52:57
3.Ulepszone moce wrogów Batmana np.Freeze nie ma mro?acego pistoletu tylko strzela z r?ki.
To te? dziwny argument. Wrogowie Batmana z za?o?enia byli niezbyt pot??ni (Scarface, Two-face czy Black Mask nie maj? ani mocy jak Clayface, ani gadzetów jak Joker, ani zdolno?ci jak Catwoman), gdy? sam Batman nie jest pot??nym herosem. Osobi?cie lubi? my?le? ?e The Batman jest bardziej komiksowy ni? komiks a Batman TAS to film/real action serial/ wersja Ultimate The Batmana.
Cytat: Dezerter w 25 Październik  2009, 20:05:40
W przeciwie?stwie do B:TAS polski dubbing do The Batman jest bardzo dobry i to chyba jedyna rzecz jaka sprawi?a, ?e b?d? si? stara? ten serial ogl?da? na bie??co. O ripy je?li kto? chce si? osobi?cie przekona? o poziomie polskiego dubbingu pro?cie na forach/stronach bajkowych które si? tym zajmuj?.
Osobi?cie uwielbiam to show i dubbing jest jednym z wielkich plusów. Nigdy nie widzia?em w Polsce odcinka (nie mam ZigZag) , ale znam g?osy i mam powa?ne w?tpliwo?ci zw?aszcza w przypadku Jokera i Scarface'a (Maj? genialne angielskie g?osy)
Cytat: Leon Kennedy w 26 Październik  2009, 21:16:18
Wygl?d takich postaci jak Joker, Bluszcz, Bane w tym serilu to ca?kowita klapa i wr?cz poni?anie tych ?wietnych postaci :'(.

I co to ma niby by? za plus... Freeze i jego idiotyczny origin plus g?upia zdolno?? strzelania z r?k, to kolejna g?upota tej produkcji.
Z takim nastawieniem do ALTERNATYWNEJ INTERPRETACJI, my?l? ?e to nie show dla ciebie. Nie wiem co ci przeszkadza wygl?d Ivy, ale The Batman polega przede wszystkim na innym podej?ciu do postaci. Dla jednych Joker to kl?ska, a dla mnie to prze-genialna posta?, i nie ma co si? k?óci?.

Leon Kennedy

#37
CytatOsobiście lubię myśleć że The Batman jest bardziej komiksowy niż komiks


Tego komiksu to i tak tam tyle, co pies na płakał...

CytatZ takim nastawieniem do ALTERNATYWNEJ INTERPRETACJI, myślę że to nie show dla ciebie.

Alternatywna czy  nie... To poziom musi trzymać. A The Batman to w głównej mierze sama akcja ( co prawda momentami fajnie się na to patrzy ), i parę fajnych odcinków w dalszych sezonach, tyle. A ten show ukazuje Jokera w idiotycznych ciuchach, z kretyńskim głosem w oryginale i w polskim dubbingu oraz ze słabymi odcinkami... plus daremny Bane, zbyt dziecinnie wyglądającymi Batgirl i Robinie... Sporo tego, a to i tak nie wszystko.

CytatNie wiem co ci przeszkadza wygląd Ivy, ale The Batman polega przede wszystkim na innym podejściu do postaci.

Za bardzo wychudzona, brzydka i mogli ja cofnąć jeszcze do podstawówki... Ja rozumiem, ze to dla młodszych odbiorców, ale bez przesady.

CytatDla jednych Joker to klęska, a dla mnie to prze-genialna postać

Odzywki ma momentami dobre ;). Zwłaszcza w The Batman vs Dracula :)

Olek.b.10

A jaką masz opinię o The Rubber Face of Comedy i Strange Minds? Najlepsze dla mnie odcinki z Jokerem.

Voorhees

Liczne ró?nice pojawiaj? si? owszem, bo serial by? odpowiedzi? na uniwersum Ultimate w Marvel. By?o wtedy bardzo popularne, wi?c Warner wyda? serial w podobnej konwencji. Odm?odzony Bruce, nowe postacie, w?a?ciwie ca?kiem ?wie?e wykreowane uniwersum. Jakby si? dopatrze? do ró?nic jest multum, jednak chyba na tym to polega przy alternatywie. Ciekawie moim zdaniem zrobili Mr. Freeze'a.

Leon Kennedy

CytatThe Rubber Face of Comedy i Strange Minds?

Tak z tytuły to w ogóle ich nie pamiętam :P. Mógłbyś przypomnieć...  A tak na marginesie, to ja nie przekreśliłem całkowicie Jokera :P

CytatJakby się dopatrzeć do różnic jest multum, jednak chyba na tym to polega przy alternatywie.

Przykro mi, ale to nie jest żaden plus tej animacji.

Olek.b.10

The Rubber Face of Comedy- Joker u?ywa broni która zmienia wszystko co dotknie w ma? i porywa Beneta.
Strange Minds- By uratowa? Yin Batman wchodzi do umys?u Jokera.(przy okazji pierwsza wi?ksza rola co? jak najlepszej postaci w show Hugo Strange'a )
A przy okazji w?tpi? by Joker z TASA kiedykolwiek zrobi? co? tak fajnego, czy mia? tak dobry odcinek.

Leon Kennedy

#42
CytatThe Rubber Face of Comedy- Joker u?ywa broni która zmienia wszystko co dotknie w ma? i porywa Beneta.

A przypominam sobie... Do?? fajny odcinek, a za rewelacyjn? cz??? drug? i ?wietnego Clayface"a uznaj? go za najlepszy pierwszego sezonu ;). Chod? oczywi?cie nie oby?o si? bez ma?ych g?upot typu zabawna bro? Jokera :).

CytatStrange Minds- By uratowa? Yin Batman wchodzi do umys?u Jokera.(przy okazji pierwsza wi?ksza rola co? jak najlepszej postaci w show Hugo Strange'a )

Nie przypominam sobie, który to sezon?

CytatA przy okazji w?tpi? by Joker z TASA kiedykolwiek zrobi? co? tak fajnego, czy mia? tak dobry odcinek.

Niestety prawda jest taka, ?e Joker ogólnie w wi?kszo?ci zalicza? ?rednie odcinki, a czasem wr?cz s?abe, ale je?li idzie o TAS to najlepszy jego wyst?p to bez w?tpienia Be a Clown i The Laughing Fish ;)

Olek.b.10


Leon Kennedy

#44
Nad robię zaległości tak do dwóch tygodni i zerknę również w tym czasie na BiS, GL i WW. A wracając do serialu... U Batka przeszkadzało mi okrągłe czoło i króciutkie uszy.