Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o innych komiksach.

Zaczęty przez Mick Knight, 15 Marzec 2010, 11:37:18

RafBat

 Hmm... chyba by? to numer 11/95', o ile pami?tam. Ha, po tym odcinku zdaj? si?, ?e sporo Czytelniczek w swojej korespondencji do Raportu X da?o zna? o swoim "niezadowoleniu" z takiej decyzji Forge'a... jednak dziewczyny s? pami?tliwe... i ?atwo nie wybaczaj?, oj co? wiem na ten temat :(, lepiej czasem powiedzie? mniej ni? o jedno s?owo za du?o.
Ale ok, pytanie przechodzi na mnie i ju? je zadaje:
Kto by? prawdziwym synem Scotta Summers'a i Jean Grey?
Cable czy te? Stryfe?
Sorry, ?e nie postara?em si? o ambitniejsze pytanie. ;D

BD96

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Ok, odpowiedzia?e? prawid?owo (Stryfe by? "tylko" klonem Cable'a, "wyhodowanym" w przysz?o?ci na wypadek gdyby orygina?-Cable wykorkowa? w wyniku zaka?enia techno-wirusem "produkcji" Apocalypse'a). Pytanie nale?y teraz do Ciebie. :)

BD96

Ja natomiast pójdę w zupełnie innym kierunku, wręcz w genezę mojego dzieciństwa. Pytanie z.... Kaczora Donalda! ;D. Proszę mi powiedzieć jak nazywa się bogaty i skąpy wujek Donalda? ma swoje pieniężne imperium.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Ehh... rozłożyłeś mnie na łopatki tym pytaniem BD96. Naprawdę będę miał spore trudności z nim...ale zaryzykuje... Sknerus? ;)

BD96

RafBat niestety nie uznam odpowiedzi jeśli nie podasz pełnego imienia i nazwiska... ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

LelekPL


BD96

Jordan przechodzi do defensywy... omija obronę w postaci RafBata, wykonuje slalom, i perfekcyjnie trafia w pytanie BD96! dzieci krzyczą, kobiety rzucają stanikami, a BD96 czeka na pytanie Air Jordana :D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

LelekPL

a tak przy okazji to podzielę się genialnym filmikiem, związanym z Donaldem:
http://www.youtube.com/watch?v=3woEDTUbDYg
popłakałem się ze śmiechu po nim

RafBat

 O kurcze... ale wtopa. Już myślałem, że "wezmę" to pytanie bez problemu a tu taki blamaż.. ups. No tak, zapomniałem o nazwisku. Pewnie znajdę się przez to na celowniku "fanów Kaczora" (ehh... nie, nie nawiązuje w żaden sposób do polityki).

LelekPL

no to niech będzie - kto jest najsilniejszym złoczyńcą w świecie Marvela, a kto w świecie DC?

BD96

Marvel - Galactus.
DC - Anti-Monitor.

Jedyne co mi przychodzi do głowy.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

LelekPL

dobrze, przynajmniej według tego co ja wiem

BD96

W jakie ikony mitów i popkultury zamienią się X-Meni?
(Podpowiem iż zapewne inspirują się fenomenem sagi Zmierzch... tfu.)
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

(A)nonim

CytatDC - Anti-Monitor.
Kwestia dyskusyjna, od niedawna Nekron został zrobiony na kozaka (wystarczy że stoi), a jeszcze mamy zło wcielone - Darkseida (wystarczy że siedzi). No i ciocię Batmana. Ta może nawet leżeć.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.