Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Świat według Kiepskich

Zaczęty przez heros65, 05 Listopad 2009, 19:57:25

Johnny Napalm

Oglądałem ostatnio odcinek, który mnie rozwalił na starcie.

Ferdek, Paździoch i Boczek piją u tego pierwszego w kuchni i Marian rzuca pytanie:
- a gdyby Hitler wygrał pod Stalingradem, to co by wtedy było? Pytam się...
Boczek:
- no... Polska byłaby królestwem... od morza do morza.

I to nie jest jeszcze tak rozwalające jak odpowiedź Paździocha na to:
-no... może i by tak było.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

A widzieliście odcinek w którym Paździoch ..parodiował Jokera Nicholsona?;>

Deuce

Tak, chociaż odniosłem wrażenie, że w zamyśle miała być to parodia Ledgera. Ponadto jego umysłowość była brana z Brzuchomówcy. Mieliśmy swoiste 2 w 1.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Funky

Ten odcinek to "Pan Gałganek" lub jakoś tak (pamiętam jak dałem link na szutboksie ;D) ogólnie to Paździoch był tam typem schizofrenika z dwiema osobowościami. Pan Marian pewnie za mocno śledził kampanię "TDK" i w połączeniu z seansem filmowym padło mu na łeb :P

Adriann

A mi się dalej jednak z Nicholsonem to kojarzy..:D A co do odcinka..to chyba jeden z moich ulubonych akurat..świetny klimat był od początku,brakuje mi takiego w jeszcze kilku odcinkach,a jak już zobaczyłem tego Paździocho-Jokera to już byłem wniebowzięty..:D

PS: Proponuje sondę,kto był lepszym Jokerem  Ryszard Kotys czy Cesar Romero..stawiam na pana Kotysa;>

Johnny Napalm

Czyżby szykowała się kolejna gorąca sonda? A potem już tylko gorąca dyskusja. Czegoś takiego nie było, na pewno taka lajtowa sonda spuściłaby trochę pary z powagi oczekiwania na premierę nowego filmu.
Czekamy na odpowiedź Q.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann


Funky

Hmmmm dla mnie to połączenie Nicholsona z Ledgerem. Kapelusz i marynarka jest Jacka a makijaż i nóż Heatha ;) Tak nawiasem mówiąc to pan Marian wygląda bardziej przerażająco niż Cesar Romero. Ten odcinek jest jednym z najlepszych i należy do moich ulubionych.

Adriann

No właśnie chodziło o strój sprawił że skojarzyłem z Nicholsonem,fantastyczny pomysł:D
Swoją drogą..w pierwszym odcinku jest nawiązanie i Ferdek w stroju Batmana..a w tym Paździoch jako Joker..:D Można pobawić się w przerabianie na trailer czy coś:D

Johnny Napalm

Pan Ga?ganek dodatkowo nawi?zuje -ja przynajmniej to widz?- do Pana Skarpety, kumpla Brzuchomówcy, który zrobi? na poczekaniu sobie koleg?, gdy zosta? rozdzielony ze Scarface'em.

Q, co z t? sond?? Troch? chora, ale to zawsze co? nowego. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Raczej nie da się namówić;> A szkoda;D

JaRo II

 Ten odcinek z Gałgankiem pochodzi z nowej serii? Nie oglądałem go, a zapowiada się na ciekawy. Swoją drogą postać Jokera jest naprawdę kultowa i znana, skoro nawet w Kiepskich go przedstawiają. Kreacja Heatha zapewne ma w tym bardzo duży wpływ, w ogóle Joker Haetha Leadgera mimo dopiero kilku lat istnienia już jest czystym klasykiem rozpoznawalnym na świecie.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo