Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dzień Batmana

Zaczęty przez Juby, 19 Wrzesień 2020, 18:48:27

Juby

Nie mogę znaleźć takiego tematu na forum (jeśli jest, proszę moderatorów o przeniesienie tego posta).

19 września jest międzynarodowym Dniem Batmana. Z tej okazji wydawnictwo Egmont przygotowało dla fanów ciekawą promocję, o której możecie przeczytać tutaj.

https://swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,761,dzien-batmana.html

Niestety dziś jestem poza domem i w żaden szczególny sposób nie świętuję tego dnia, jak na fana przystało. A jak wy obchodzicie Dzień Batmana? ;)

Leon Kennedy

Ja do 16 byłem w robocie, a teraz odpalam końcówkę Arkham Asylum popijając sobie przy tym whisky. Wszystko dla Batmana 😎😇

LelekPL

Ja byłem chory cały weekend i nic oglądać mi się nie chciało, więcej spania miałem. Ale zrobiłem sobie test:
https://naekranie.pl/artykuly/batman-specjalny-quiz-na-wyjatkowy-dzien-znasz-mrocznego-rycerza-lepiej-niz-joker

Całkiem trudny, 81 pytań... i niespodziewanie miałem 100%!!! A jest kilka pytań gdzie strzelałem między dwiema opcjami, jak: kogo nie poślubił Batman, albo jakiego gadżetu nie miał w pasie, albo kto chciał zagrać Jokera w 66... Te trzy sprawiły mi największą trudność ale szczęśliwie trafiłem.

Czas 3:32 jakby co ;)

Juby

Dzięki za link. ;) Też zgarałem. Mój wynik to 74/81 przy czasie 3:20, ale nie ukrywam, że kilka razy po prostu strzelałem. Naprawdę niełatwy ten quiz.

LelekPL

Myślę, że wynik powyżej 70 tylko ludzie z forum mogą mieć co bardzo dobrze znają Batman, a i z nas nie wszyscy pewnie, bo trzeba ogarniać komiksy, filmy i gry. Sprawdzę z kimś spoza naszego grona jak im pójdzie.

Leon Kennedy

Wczoraj się na na to natknąłem. Mój wynik to 64 pozytywne odpowiedzi. Czas bodajże 5 minut...

Juby

Ja podałem wynik z drugiego podejścia, bo przy pierwszym pracowałem na pomniejszonym ekranie, przez co czytałem pytania oddzielnie, a potem scrollowałem w dół, żeby odczytać odpowiedzi. Dlatego wyszło mi ponad 7 minut!

Funky

ja miałem 62 poprawne odpowiedzi, trudny test dotyczący szczegółowej wiedzy o Batmanie. No ale na  nie jestem na bieżąco z komiksami  i nigy jakoś nie zagłębiałem się w historię Nietoperza.

Juby

62 to i tak bardzo dobry wynik. Sam przy pierwszym podejściu miałem chyba poniżej 70 (67, ablo 69? z tym, że w ostatnich pytaniach już wiedziałem, że mam kiepski czas i muszę powtórzyć z testem odpalonym na pełnymn ekranie, więc klikałem bez specjalnego wczytywania się).

LelekPL

W sobotę Batman Day, a w Amerykańskich kinach ponownie wyświetlana będzie z tego powodu trylogia Mrocznego Rycerza.

W Polsce na to szans nie ma, bo już dawno by było ogłoszone, ale pewnie jeszcze kiedyś zrobią maraton przy okazji premiery kolejnego bat-filmu.

Crowridd

Za to promocje na komiksy zapewne będą.