Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Robin

Zaczęty przez Super Robin, 25 Marzec 2008, 09:18:54

El Cornetto

Numer 23 to też kicha straszna. Najlepsze filmy Schumacher kręcił przed Batmanami.

Altair

Znaczy,Numer 23 brakuje lekkiej dozy polotu,ale ogląda się miło ;)

Kadaver

Phone Booth i Phantom of the Opera były całkiem niezłe(chociaż największy atut Upiora nie jest zasługą Schumachera).

Posted on: 20 Sierpień  2009, 19:05:42

 PS:Ktoś zna logiczną odpowiedź na moje pytanie?

Altair

CytatA wogóle to dlaczego Freeze był w grubym szlafroku?Czyżby mu było zimno?
Kadaver,ten film cały jest nielogiczny,więc jak można Ci na nie odpowiedzieć logicznie? ;) Może nie mógł być za ciepło ubrany,ale z drugiej strony nie mógł latać z wackiem na wierzchu?

Mathes

Cytatale z drugiej strony nie mógł latać z wackiem na wierzchu?

Eh, to mnie rozwaliło. Słownictwo rodem z "Włatców Móch".

Altair

:P Fakt,Włatcy Móch są lepsi niż dzieło "szumachera",więc takie słownictwo jest tutaj nawet zbyt obyczajowe.

Kadaver

 Schumacher bardziej nadawałby się na reżysera Supermanów,niż Batmanów.Do Supermana bardziej pasuje campowa konwencja z mnóstwem akcji i kolorowymi postaciami.Oglądając BiR czasem miałem wrażenie,że Schumacherowi pomylił się Batman z Supermanem(chociażby na końcu,gdy nawraca Freeza umoralniającym przemówieniem).  

Leon Kennedy

Całkiem dobre spostrzeżenie. Ba nawet więcej... ''S'' w wykonaniu Schumachera mógłby być całkiem udany.

heros65

#143
Film ten to tragedia.Głupi Batman(chodzi oto jak zagrał go Cloneya),nie potrzebna Batgirl.Poison Ivy też nieciekawa.To bardziej była komedia niż film akcji.Jedynie dobry był Alfred.

Kadaver

Akurat akcji to nie brakowało.

Maxie Zeus

Jaki Clone zagrał Batmana? Myslałem, ze tylko Spider miał klonów, made by Jackal...

Kadaver

Superman też ma klona(co prawda niedoskonałego,ale zawsze).

Anarky

Trzeba powiedzie? ?e w pewnym stopniu film Batman & Robin to fenomen, osobi?cie nie spodziewa?em si? ?e Joel Schumacher robi co? gorszego. A jednak to si? uda?o, doskona?y przyk?ad na to jak mo?na si?gn?? dna i zrobi? co? tragicznego. Ogl?danie tego filmu to po prostu strata czasu, a jednym jego plusem jest sam Arnold Schwarzenegger. Chodz?cy w szlafroku i w kapciach , udaj?cy pana mroza. Cho? mo?e bardziej wyszed? mu chyba sopelek lodu, ni? z?y okrutny Mr. Freeze. No ale w gr? aktorsk? zag??bia? si? nie b?d?, bo musia? bym si? te? pozn?ca? nad innymi aktorami w tym filmie. Batman & Robin ?mia?o mog? wi?c zaliczy? to wyj?tkowej kategorii filmów, kategorii wielkie ''G''.
Ja wam pokażę!

KillingJoke87

1/10 a przy okazji nasuwa mi się parę wniosków:
-Przy takim oświetleniu miasta chyba wszyscy mieszkańcy Gotham cierpieli na bezsenność
-Jak Alici Silverstone udało się wcisnąć tę grubą dupe w kostium (cała kostka Delmy musiała być  chyba bardzo pomocna)
-Czy Bruce i Dick nie nosili nic pod kostiumami, było im zimno i stąd ta modernizacja na sterczące sutki
-I jak można zmarnować tyle kasy na budżet dla tak gównianego filmu...
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Anarky

To nie pierwszy i zapewne nie ostatni film Hollywood na którego zmarnowano tyle pieniędzy. Niemniej Batman & Robin to film z całkiem niezłym budżetem, szkoda jednak że nie przeznaczono go na coś innego związanego z Batmanem. Chociażby nowy film animowany, kreskówkę czy grę.
Ja wam pokażę!