Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TDKR na DVD i Blu-ray

Zaczęty przez Juby, 26 Wrzesień 2012, 17:40:42

Hydro

Cytat: Air Jordan w 29 Wrzesień  2012, 18:42:38
Blu raya nie mam i nie zamierzam mieć (niedługo sam przejdzie do historii więc nie warto).
Jeżeli coś przejdzie do historii to prędzej DVD.

Mam już BB i TDK na Blu, więc wydanie zbiorcze odpada. Biorę wydanie z maską. Lista dodatków imponująca, szkoda jednak że prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy usuniętych scen. Co do jakości obrazu i dźwięku - mam nadzieję, że będzie referencja. Liczyłem jednak na dźwięk 7.1, ale nie można mieć wszystkiego. Teraz tylko czekać do grudnia. ;D
It's a funny world we live in.

LelekPL

Cytat: Hydro w 29 Wrzesień  2012, 20:21:21
Jeżeli coś przejdzie do historii to prędzej DVD.

No oczywiście, tego nie pisałem bo uznałem, ze nawet nie warto... Ale Blu pójdzie jego śladami niedługo później.

franek

Kurde nie ważne jakie DVD będzie i jaka okładka, i tak kupuję ;D


Show Must Go On!!!

KamPlayer

WB zapowiedziało też "The Dark Knight Trilogy Ultimate Collector's Edition" na rok 2013.
Ciekawe co w tym zestawie się pojawi ? Myślę, że możemy się spodziewać "The Dark Knight Reborn".
Mam nadzieję, że dowiemy się czegoś konkretnego jeszcze przed premierą podstawowego wydania trylogii, okaże się wtedy czy warto czekać czy nie.

Funky

Piszecie o tych dodatkach a i tak pewnie wszystko zostanie wzucone na YouTube ;) Ja tak się zastanawiam nad kupnem "trójpaka", oczywiście jak nie będzie pilniejszych zakupów w postaci książek lub jak cena nie przekroczy 250 zł. Bo jak będzie droższe to poczekam aż zejdzie z ceny (pamiętam że DVD "TDK" widziałem za 20 zł w salonie prasowym "Immedio")

Mikoto

Mogliby wydać trylogię Nolana z komputerowo dodaną krwią i bluzgami, tak jak było to w przypadku Szklanej Pułapki 4 ;D. Szkoda jednak, że to tylko pozostanie w strefie moim marzeń, bo taki dodatek to by dopiero było coś! Kupiłbym choćby nie wiem ile kosztowało ;) .

kelen


LelekPL

Cudowna informacja z tym 27 listopada!
Już się nie mogę doczekać, aż w końcu będę miał ten film na własność. Wprawdzie bardziej podoba mi się amerykańska okładka DVD, ale przeboleję prosty symbol nietoperza, który też powinien dumnie prezentować się na półce.

Come to papa!

vincent

Wow, okładka DVD wygląda super ;) Nie mogę się doczekać aż włożę świeżo zakupione płytki do napędu !
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

kelen

Tak, też sądzę, że okładka DVD (czyli płonący symbol BEZ Batmana) prezentuje się zdcydowanie lepiej.

KamPlayer

Świetna wiadomość, teraz tylko odliczać dni do premiery :)

Juby

Polska okładka DVD jest chyba najlepszą ze wszystkich do tej pory pokazanych. :o

Niestety nic o wydaniu zbiorczym trylogii. Niedobrze. :-\

kelen

I na to pewnie przyjdzie czas.

HUDY

super  to dvd i do tego 2płytowe ;]

TheKamiloos

Świetna wiadomość! Ciekawe jakie ceny ;P