Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Mac12

Dobra pomogę wam. Jak jesteście w pokoju ze strażnikami hakiem wspinacie się na system wentylacyjny wyżej i rozwalacie ścianę. Po drugiej stronie zobaczycie ścianę do rozwałki ultrapazurem. Gdy wam się uda jedziecie tam linką i rzucacie batarngiem w system wentylacyjny który jest za tą ścianą!

reaver

#691
dzięki Mac12 poszło , ale ze mnie nieogar xD Właśnie, została mi jeszcze 1 zagadka, zapewne znalezienie jednej tablicy amadeusa ,bo tylko ona brakuje, przejrzałem wszystkie mapki i nigdzie nie było pytajnika więc nie wiem gdzie to jest, jakieś ukryte?

edit:rozwiązałem ten problem

Jaruto

Wy tu gadu gadu o problemach z zagadkami a ja tu dziergam na dzia?aj?cym physx'ie wraz z kopi? od Cenegi.
Powiem wam, ?e robi wra?enie ten efekt ;)

Przyk?adowy screen: http://img519.imageshack.us/img519/6725/ce47cb07b43f2686870da89.jpg

reaver

ja nie wiem nawet czy gram na physx , bo nic tam nie włączałem xd duża jest różnica?

Bunch

Działa Wam PhysX? Z tego patcha 1.1?
Na oficjalnej mówili aby go nie instalowac, że łątka do polskiej wersji wyjdzie niebawem.
Mi nie działa.

Jak ja czytam tutaj z czym ludzie mają problemy to aż śmiać mi się chce :)
Ja wiele rzeczy zrobiłem za pierwszym razem, z tych o których rozmawiacie.
Póki co dwa razy miałem problemy - raz walka z Banem a dwa - nie mogłem za cholerę wyeliminować tych uzbrojonych gości z tego wielkiego okrągłego budynku w ogrodzie botanicznym. A tak - lajt.


Mam pytanie - w miejscu gdzie uratowaliśmy Sharpa, na dole za taką szklaną ścianą byli uwięzieni strażnicy. Ale oni jakby się zmieniali, co to było u diabła? Najpierw ten bez ręki ze strazników, potem drugi Sharp, potem Jim Gordon. WTF? Wraz w celu z jakąs tam kukłą. O co biega?

Jaruto

Różnica jest spora, Physx to nie tylko fizyka.
Wrzucę dziś wieczorem naprawionego patcha jak się wyrobię.

reaver

tak apropo to kto jest waszą ulubioną postacią oprócz Jokera i Batmana ?:D

Bunch

Nie rozumiem, jakiego naprawionego patcha?

Mam pytanie - w miejscu gdzie uratowaliśmy Sharpa, na dole za taką szklaną ścianą byli uwięzieni strażnicy. Ale oni jakby się zmieniali, co to było u diabła? Najpierw ten bez ręki ze strazników, potem drugi Sharp, potem Jim Gordon. WTF? Wraz w celu z jakąs tam kukłą. O co biega?

reaver

za tą szklaną ścianą jest Clayface,przeciwnik Batka, on może się przemieniać w różne postacie

Jacko

#699
Mam problem z:

Spoiler
Gdzie muszę udać się do jakiń Killer Croca no i bluszcz blokuje przejście i gdzie musze teraz iść?
[Zamknij]

Crane

Do operatora prowadzi tylko jedna droga, to naprawdę bardzo proste. Zaczynasz od kratki wentylacyjnej a dalej jak za rączkę ; )


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Jacko

Zaktualizowałem poprzedniego posta :P

Jaruto

#702
No dobra skoro wam działa to nie będę się fatygował ;)
Video Physx z pełnej wersji gry: http://www.gamezilla.pl/content/jak-najlepiej-grac-w-batman-arkham-asylum-na-pc-z-wlaczonym-physx#comment-20777

Jacko

OK przeszedłem już etap z KC no i jestem na jaskiniach.

Bunch

Jaruto - mi nie działą PhysX< pisałem już wielokrotnie co mi się dzieje.