Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Bunch

I dobrze, ze była liniowa. Sandbox w takiej grze?
Dla mnie ta gra to arcydzieło, ciągle zaskakiwała, zwroty akcji i zróżnicowanie.
Jak wracamy nawet do tych samych lokacji to wszystko wygląda tez inaczej, inne zadania (brak opcji skakania po gargulcach na przykład, czy powrót z jaskini Batmana poprzez szybowanie tym razem!) czy inne tego typu.
Posted on: 25 Wrzesień  2009, 00:30:16

 "Co do GFWL zainstalujcie sobie wersję 3.0 bodajże i jak macie konto na live to wystarczy wejść w plik GFWLClient i tam się zalogować a następnie już w grze to powtórzyć, logując się nie wywali wtedy."

Ale ja NIE MAM konta na LIVE. Co zrobić by je miec w celu pobrania zawartości dodatkowej?

Ralf

#721
Grę cała dzisiaj przeszedłem. :)
Spoiler
W ostatnim filmiku pojawiła się ręka Killer Croca. :)
[Zamknij]
Gra ma wspaniały klimat oraz wciąga na długie godziny. :)

kelen

Pamietajcie o chowaniu spoilerow.

Mihcim

Gra Arcydzielem to nie jest. Zawsze wyjdzie gra ktora jest niesamowita ale czegos jej brakuje do doskonalosci : )
Arkham Asylum zaskoczyl mnie bardzo. Juz przed premiera wiedzialem ze ta gra da mi mozliwosc bycia Batmanem. Pierwsza godzina gry jest wporzadku ale potem dopiero akcja strzela cie w fotel.

Walki z bossami sa ciekawe ale lekko przegiete (dlaczego sa tacy ogromni?)
Freeflow jest swietny,dobrze mi sie walczy ale potrzeba czasu zeby nauczyc sie nabijac z 50 combo itp.
Jesli oczekujesz trudnych momentow to wlacz gre na hardzie (!) wtedy poczujesz sie batmanem.
Zawiodlem sie troche na Ostatniej walce w grze mogla byc lepsza ; )
Historia jest ciekawa ale dalej nie lubie potworow Jokera. To poprostu nie pasuje (moim zdaniem)
Mysle ze sequel wyjdzie i bedzie osadzony w Gotham. Ale czy bedziemy mieli free roam w to watpie. Tworcy na forum Eidosa mowia ze nie chca aby Batman popierdzielal batmobilem i rozwalal ludzi o maske.

Batman Arkham Asylum jest gra dobra i napewno wroce do niej jeszcze dzis :)
9/10

Jaruto

Na wszystko co święte, kontynuacja nie może być sandboxem !

PS. Wyszła łatka http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=96538

bartekb

Wielu ludzi chciałoby sandboxa, to znaczy, że przedkładają swobodę działań nad klimat gry. Zdecydowanie wolę gry krótsze, a po brzegi wypełnione akcją i dobrą fabułą. Na pewno wizja otwartego miasta i wolnych wyborów jest kusząca ( choć wiązałaby się z tworzeniem miasta od podstaw! ), ale gra utraciłaby na tym wiele...Wystarczy spojrzeć na Spider-many. W trzecią część grałem bez bólu, a poruszanie się po mieście to największy bajer gry, ale powtarzające się ciągle te same zadania, mała interakcja z otoczeniem i kiepska fabuła jest jej główną bolączką. Tym bardziej nie wyobrażam sobie sequela Batmana realizowanego w sandboxie. Za to marzy mi się sequel doroślejszy od jedynki i niech akcja rozgrywa się w Gotham, ale nie na jego całym obszarze, bo przepis na jedynkę okazał się strzałem w dziesiątkę;) 

Bunch

Nie chcę sandboxa, Batman to nie GTA. Stawiam na fabułę i niech liniowośc będzie.
Jaruto - gdzie niby masz tę łątkę do POLSKIEj wersji? BO nie widzę.

Mihcim

Batman 2 na 90% nie bedzie mial free roam : )
Ale na 100% bedzie w Gotham

Jaruto

Bunch: Ta łata w linku działa w polskiej wersji.

Jacko

Widziałem dziś edycję kolekcjonerską w Media Markt za 119,00 zł, ale gra bez polskiej wersji językowej. A i to była oczywiście wersja PC.

Batarang

Ufff dzisiaj ją przeszedłem ostry końcowy boss.

Bunch

Cytat: Batarang w 27 Wrzesień  2009, 11:04:50
Ufff dzisiaj ją przeszedłem ostry końcowy boss.
Ja się męczyłem bardziej z tymi dwoma straznikami na jadzie i tuzinami wrogów.

naz_

A ja ją dzisiaj dopiero dostałem w moje ręce i zab ieram się do roboty. Chwilę już pograłem i jestem zaskoczony tym, jaka to gra ( odmówiłem sobie przyjemności grania w demo:) :D
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Jaruto

Ostatni boss zjedzony na hardzie za pierwszym razem ;D (wymasterowany free flow combat to wszystko jest potem proste)
Podobało mi się to jak robił show wokół zwabiając helikoptery a nie podobał mi się wachlarz ciosów Jokera, mógł skakać np. na nas albo coś a tu taki lekki niesmak :P

Mihcim

Musisz byc dobry Jaruto na hardzie i to za pierwszym razem Jokera : )