Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Johnny Napalm

No, Pieszy... :) Kolejna popisówa z twojej strony. ;) Nie ma lipy! Wymiatasz tą figurką.
Bats Kujawa też jest niczego sobie, chociaż nie rozwala aż tak bardzo jak ta powyżej, bez ujmy oczywiście, Kujaw. Trochę przypomina właśnie starsze modele, nie tyle figurek, co zabawek - trochę jak wspomniani action-meni. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Rany Kujaw, masz moją wymarzoną figurkę! D:

Ode mnie zestaw urodzinowo-Pyrkonowy + prezent od koleżanki w postaci pluszowego Jasona Todda :D Batman & Robin 19 dotarło do mnie z problemami ale ważne, że jest. Na zbieranie WKKM niestety nie mam funduszy i mam tylko Pajęczaka :(





"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nightrain

Na prawdę zacny zestaw, ale jedno mnie zastanawia: Ile razy w roku masz urodziny? :O

Btw świetna figurka PieSzy... Zazdroszczę :(

Valar Morghulis

BlackBat

Raz, ale mam spóźnione prezenty i znajomych z odległych części Polski ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Update po akcji w MvM z okazji FCBD (pozdrowienia dla znajomych, którzy wzięli mi co trzeba, gdy ja byłem w domu na wolnym). Najbardziej jestem zadowolony z brakującego, drugiego tomu "Gotham Central" i "Black Mirror" za 45 zł w HC <3





Kilka komiksów z FCBD dojdzie w późniejszym czasie.

franek



Show Must Go On!!!

XIII

Marvel znowu się nie popisał na FCBD znowu komiks oparty na animowanym gniocie.

kelen

Zapomniałeś o Infinity.

Rafalinda

Jak to dobrze  mieć dużo przyjaciół.
Kolejne zdobycze. Anglojęzyczne zakupione w Multiversum na wyprzedaży (1,5zł=1$),
a dwa poniżej to wczorajsze prezenty urodzinowe. Happy :)


XIII

Czy Egmonty z New 52 nie zawierają u ciebie tych słynnych błędów drukarskich?

Rafalinda

XIII specjalnie dla ciebie, przed chwilą je rozpakowałem z folii :)
Jeśli chodzi o mój komplet, to wszystko gra i śpiewa.

kelen

Nowy, trochę większy update komiksowy :) "The Authority" 3 zł za sztukę, tak swoją drogą.



Johnny Napalm

Kelen, miażdżysz!
Zdradzisz tajemnice i powiesz ile miesięcznie ci schodzi z kiesy na te wszystkie cudeńka? Sprzedajesz juchę do banku krwi czy co?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

On po prostu głoduje Johnny, dlatego proponuję dostarczyć mu jakiś vifon na zlot :D Rezerwuję dar w postaci pasztetu dla kelena, coby nam chłopak nie umarł ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Lepiej bym tego nie ujął.