Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksowe uniwersum Batmana

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:13:12

darkside

CytatCzy Tim Drake nadal jest Red Robinem i szuka Bruce'a?

Nie, Red Robin obecnie jest przywódc? M?odych Tytanów. Zreszt? nie móg?by szuka? Bruce'a Wayne'a, skoro ten ju? dawno temu si? odnalaz? i funkcjonuje jako Batman (pilnuje Gotham, ale i te? cz?sto dzia?a globalnie).

CytatHarley Quinn

Jest cz?onkini? Suicide Squad, zespo?u z?oczy?ców wykonuj?c najtrudniejsze zadania - wszystko to na zlecenie Amandy Waller, we wspó?pracy z Deadshotem i King Sharkiem.

CytatCatwoman

Ma si? dobrze we w?asnej serii ;)
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Gregman


kelen

Joker: pojawił się w pierwszym zeszycie Detective Comics #1. Została mu odcięta twarz przez jednego z nowych złoczyńców. Odtąd nie pojawił się ani razu.
Penguin: Po staremu
Riddler: Aktualnie chyba jest w Arkham


Gregman

To zostaje tylko Two-Face i Poison Ivy.
A co do Pingwina "Po staremu" znaczy co?

Rado

Nie ma ju? Twoface'a. Jest ju? tylko Oneface. ARGHHH!!!

A tak powa?nie, to nie wiem. Trza by by?o chyba poczyta? The Dark Knight. Bodaj tam by? widziany ostatnio.

U Pingwina bez zmian. Prowadzi lokal, je ryby... Czasem wpada do Arkham posiedzie?.

LelekPL

Two-Face przewija się w dodatkowej historii w Detective Comics. Małe zmiany. Ostatnio nikt w Gotham nie wiedział gdzie jest i podejrzewano, że nie żyje, a on w tym czasie po prostu próbował przechodzić przemianę duchową i wrócić na dobrą ścieżkę, ale to się chyba nie udało, bo wrócił i chce odzyskać wpływy w mieście.

Poison Ivy przewija się przez serię Birds of Prey, której nie czytam, ale z tego co rozumiem to jest teraz bardziej po stronie dobra niż zła.

Johnny Napalm

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Strach na Wróble jest teraz głównym złoczyńcą w "Batman: The Dark Knight" i wydaje się, że Hurwitz dopiero wprowadza tą postać do nowego DCU. Kolejne numery powinny coś więcej na ten temat ujawnić. Na razie Crane dobrze się bawi testując swój gaz na dzieciach i na Gordonie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

A ktoś wie co z Szalonym Kapelusznikiem (kurcze jak ja chciałbym zobaczyć Jervisa w filmie) i Ras Al Ghulem?

bart-allen

Najg?upszy temat jaki widzia?em(czyta? new 52 czyta?) jasne ?e Bruce si? znalaz? i Tim jest w Teen titans a harley w Suicide Squad Ra's zasztyletowany przez Tyss? czy Nyss? a Catwoman ma konflikt z Dollhouse.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Gregman

A gdybym np. chciał wiedzieć co się dzieje w najnowszych numerach to co mam zrobić?

Adriann


Johnny Napalm

CytatKupić je:D
Krótko i na temat.  :)
Jeszcze jedno pytanie - co z Anarkym? Jest wydawane obecnie coś z nim?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gregman


Adriann

Oj tak..i to w ciekawej formie...;)