Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceń okładkę komiksu z Batmanem

Zaczęty przez XIII, 05 Maj 2019, 21:54:26

Q

Cytat: Juby w 24 Czerwiec  2020, 11:31:17Joker Bollanda trzymający śmiejącą się rybę to klasa sama w sobie.
Dla mnie to bardziej kot niż ryba.  ;)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby



Jakieś zwoje w moim mózgu podczas pisania tego posta musiałby poprzestawiać mi słowa. Albo tak bardzo utkwił w mojej pamięci odcinek TASu / książeczka od TM-Semic z 1999, w którym Joker trzymał śmiejącą się rybę. ;D

Rado

Ja myślałem, że żartujesz z tą rybą  :D

Juby

Nie, chwilowe zaćmienie mózgu. Ale już nie skupiajcie się na pierdołach, przejdźcie dalej ;)


Ktoś oceni okładkę, którą wrzuciłem?

Kaz

6/10
pomysł niby ok, ale jakoś brzydzi mnie ten wysuszony Batman.


Johnny Napalm


Cytat: Juby w 26 Czerwiec  2020, 08:38:38Nie, chwilowe zaćmienie mózgu. Ale już nie skupiajcie się na pierdołach, przejdźcie dalej ;)


Ktoś oceni okładkę, którą wrzuciłem?

O jak płynnie ucieka od mieszania kota z rybą. Na serio, nie ma sensu do tego wracać. Każdy może pomylić kota z rybą.  ;D W końcu ryba kotu oka nie wykole. Nie ma co zaglądać darowanej rybie w zęby. Jaka jest ryba każdy widzi. Ryba z okładki, kotu lżej.


Co do ocenianej okładki. 8/10. Jestem w szoku, że to Aparo stworzył.  :o


Ode mnie to:



THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

7/10
Klasyka czasów TM-Semic, choć ze zbyt pustym tłem jak dla mnie.


Johnny Napalm

5/10
Niby inspiracja mega kultową okładką, i to z pełnym prawem tego wzorowania się ze względu na nazwisko scenarzysty. Jednak wolę zdecydowanie oryginał:





THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

8/10
Klasyka. Niby prostota, ale tyle wystarczyło, by uchwycić ikoniczny kadr z Batmanem.

Polecę oldschoolem

Kaz

9/10
Cudowny, jak na  oldschool przystało.


Johnny Napalm

9/10
Bardzo dobra okładka, mega symboliczna i kultowa. Pochodzi też z jednego z najlepszych komiksów z pojedynkami Batmana z Jokerem.


THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

7/10
Dziwactwo, ale pozytywne dziwactwo.


Johnny Napalm

#57
3/10
Straszne słabe jak dla mnie. Niby jest poprawne, ale sztampowe i tylko dla promocji i późniejszej kasy.

Wpisując się w retro, ode mnie to:

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

7/10

Wygląda jakby rysował Aparo. Lubię 80s, które tu czuć + to dość ciekawa i dramatyczna scenka.


Johnny Napalm

Daję 6/10. Nie jest najgorsze, szczególnie poza Batmana jest fajna. Całość psuje gigantyczny napis.

W ostatnim temacie możliwego pojawienia się wielu Batmanów w filmach:



THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...