Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gry na które czekamy...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 07 Sierpień 2012, 15:31:07

Rafalinda

#45
GTA IV by? tak nu??co monotonny i nudny, ?e nie potrafi?em si? zmusi? by j? przej?? do ko?ca.
Je?li chodzi o nowe "piaskownice", to czekam jedynie na "Watch Dogs", ale kupi? j? ju? na now? platform? Sony lub M$, za jaki? rok lub dwa jak cena stopnieje.

A na obecn? generacj? to oczywi?cie "The Last of us" oraz nowego "Batmana: Origins". Mo?liwe, ?e skusz? si? na "Grid 2" o ile dorówna pierwszej cz??ci.

Obecnie gram w "Uncharted 3" (w ko?cu :)), cho? gra przechodzi si? w?a?ciwie sama ;)
Gram równie? w nowego "Bioshocka Infinity". No có?...na prawd? staram si? j? polubi? i zachwyci? jak reszta, ale ?rednio mi to wychodzi :( Gra ma swoje momenty, które pompuj? adrenalin?, ale pe?ni zachwytu nie osi?gam. Ale nie wyrokuj? i przejd? j? do ko?ca, wtedy si? wypowiem ;)

Wci?? te? nie ruszy?em Assassin's Creed III, ani Red Dead Redemption, nie sko?czy?em równie? "Wied?mina 2", wi?c mam grania a grania na d?uuuuuugi czas. W Wied?mina bardzo bym ch?tnie pogra?, ale po tylu przegranych potyczkach z Letho,w ko?cu si? zniech?ci?em. Chyba zaczne t? gr? jeszcze raz na ?atwym poziomie. (jestem lamer albo ta gra miejscami jest masakrycznie  do?? trudna)

A, no i czekam te? na to:

Rayman Legends - Mariachi Madness Walkthrough [UK]

Altair

Wiedźmin 2 jest fatalnie zoptymalizowany pod względem balansu na średnim poziomie trudności. Paradoksalnie, poziomy trudny i koszmarny są łatwiejsze niż średni. ;) Mieli to kiedyś naprawić w patchu. 

Rexio

Na razie zajarałam The Elder Scrolls Online. Gra ma wyjść jakoś we wrześniu tego roku, i jak na razie - przynajmniej według mnie - świetnie się zapowiada. Oczywiście czekam też na Arkham Orgins ;)

The Elder Scrolls Online - Erster Gameplay-Trailer aus dem Elder-Scrolls-MMO

Mister J

Mam pytanie do administratorów, moderatorów tego forum. Czy Wy tolerujecie takie osoby, które ustawiają w sygnaturach linki ? Takie osoby wchodzą tylko po to na forum, żeby móc bezkarnie umieścić link na tym forum, a potem zniknąć. Apeluje do Was moderatorzy i administratorzy, żeby banować takie osoby, bo tylko zaśmiecają forum.

Co do tematu do w sumie obecnie czekam na ostatni dodatek do Starcrafta II

kelen

Tego typu "spam botom" oczywiście mówimy nie, ale nie zawsze od razu ich zauważamy ;)

Mister J

To administracja mogłaby ustawić, że sygnaturę można ustawić dopiero po napisaniu 10 postów. Wtedy takie spam boty by się nie tworzyły. Ot taka rada ;)

Leon Kennedy

Dobry pomysł. A z gierek już zapowiedzianych Evil Within... Ojczulek serii Resident Evil nie ma prawa zawieść!

Rado

CytatMam pytanie do administratorów, moderatorów tego forum. Czy Wy tolerujecie takie osoby, które ustawiają w sygnaturach linki ? Takie osoby wchodzą tylko po to na forum, żeby móc bezkarnie umieścić link na tym forum, a potem zniknąć.

Spokojnie. Nie tolerujemy. Sam usunąłem chyba takich z trzech, od razu, że pewnie nawet nikt ich nie zauważył. Ostatnio nie miałem serca tego zrobić, bo wiadomość była napisana sensownie i na temat. Pomyślałem, że dam szanse (zapewne naiwnie z mojej strony), bo może jakiś drugi post się pojawi i być może kolejne. Po trzech dniach się nie pojawił i akurat kelen usunął.

CytatApeluje do Was moderatorzy i administratorzy, żeby banować takie osoby, bo tylko zaśmiecają forum.

Banować? Sam napisałeś, że po jednym poście oni znikają, więc jaki jest sens banowania takiej osoby? Po prostu usuwamy takie posty i tyle.

CytatTo administracja mogłaby ustawić, że sygnaturę można ustawić dopiero po napisaniu 10 postów. Wtedy takie spam boty by się nie tworzyły. Ot taka rada

Albo może tak, że sygnaturę można ustawić dopiero po przeczytaniu dziesięciu komiksów z Batmanem? Ktoś chcę się wyrazić poprzez sygnę albo avatara od razu po zarejestrowaniu - proszę bardzo. Takie ograniczenia są moim zdaniem bez sensu. A jak się pojawi taki gagatek, to przynajmniej moderacja ma co robić.

Mister J

Rado nie miałem zamiaru nikogo urazić czy rozkazywać. Po prostu byłem na jednym forum o Batmanie gdzie jedynymi osobami wypowiadającymi się na tamtym forum były właśnie takie boty.

Leon Kennedy

Nowy Silent Hill zapowiedziany, a przepraszam Silent Hills!! Świetna nowina, a dalej jest chyba jeszcze lepiej, bo za projekt odpowiada Hideo Kojima ( tak ten od MGS :)) ) i Guillermo del Toro ( "Hellboy" ), w samej grze pokierujemy facjatą i ciałem rzecz jasna :P Normana Reedusa znanym z roli Daryla w The Walking Dead. Widać, że zasada znany aktor do głównej roli ciągle obowiązuje. I nie wiem jak wam, ale mi to pasuje :)

http://www.youtube.com/watch?v=mEiebHA8iYY#

PS: Na PS4 jest dostępne demo.

Gromon

Ja czekam na Wiedźmin 3:Dziki Gon,Call of Duty: Advanced Warfare i Batman:Arkham Knight. Narazie to tyle ale może coś się jeszcze zmieni.
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

LelekPL

Nie jestem wielkim graczem, ale sam czekam na te kilka gier:
Alien Isolation, NBA 2k15 (w ko?cu obecna generacja na PC), Assassin's Creed Unity.

Troch? mniej na Star Wars Battlefront, Tom Clancy's The Division... najbardziej oczywi?cie na Arkham Knight

Leon Kennedy

Alien Isolation faktycznie zapowiada si? bardzo ciekawie, chod? ja pewnie nie pogram... nie znosz? kamery z oczu :-[  Tom Clancy's The Division uj?? mnie ju? nie jednym trailerem. Jeden z pierwszych tytu?ów do ogrania po zakupie ps4.

Gromon

Ja też trochę myślałem nad kupnem AC:Unity.Możliwe że będzie ciekawa fabuła bo akcja tocz się w Rewolucji Francuskiej.
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

LelekPL

Mi właśnie ze względu na rewolucje podoba się ta gra... no i fakt, że grałem już we wcześniejszą część - AC3 i naprawdę mi się podobała. Miał również bardzo ciekawy wątek historyczny, no i ładnie wtapiała się w klimat tamtych czasów.