Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Anarky

Cowboy swoją drogą spodobał mi się twój obecny avatar jak i ten z  Mask of the Phantasm - Good job!

U mnie widać jaka zmiana - HE IS BACK? HE IS BACK!
Ja wam pokażę!

Cowboy

#61
Dzi?kuje. Dostrzeg?em u ciebie zmian?. Co to za historia z Superman'em?
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

Właściwie masz ją w TM-Semic [rocznik 1996]
Dość barwna historia z ciekawymi postaciami
Ja wam pokażę!

Booster

Bardzo dużo w tej historii "Super" postaci.

Anarky

Ale tylko jedna zasługuje na miano Supermana
Ja wam pokażę!

Deuce

#65
Mój obecny avatar przedstawia dwóch, ówczesnych braci, zwanych również The New Dynamic Duo, walczących wspólnie w służbie dobra. Są to oczywiście Bane i Batman.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Cowboy

A ja nie mogę znaleść jakiegoś fajnego awatara :( ciągle coś ładuje, szukam, prubóje, ale nic z tego. Może ktoś mógłby mi coś podesłać? Ciągle czegoś szukam ale nic... chcę żeby ludzie jak na to spojrzą myśleli sobie "O! to ten zajebisty koleś z BatCave!!" chciałem sam sobie coś zmajstrować ale nic fajnego mi nie wyszło... może ktoś mógłby mi coś  podesłać? jakiegoś Batmana? zwykłego albo z "Beyond"? ewentualnie z "The Dark Knight Returns".
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Mam pełno takich avatarów w 120x120. A jak się zazwyczaj w moim stylu prezentują, to może zobaczyć kartę wcześniej w tym topicu. Raczej nie krzywdzę oryginalnych artów photoshopem, a jedynie wyostrzam, nasycam kolory i kadruję.

Cowboy

Mmmm... ładne. Ale czy mogła byś poszukać mi w swoich zasobach,
czegoś w stylu dwóch pierwszych awatarów na że tak się wyrażę "drugim piętrze".
Chodzi mi o poniższe awatary:

http://i47.tinypic.com/2ebvfjq.png
http://i46.tinypic.com/2ptwio0.png

Czyli bardziej "widoczne" wizerunki Batmana.
Jeśli będzie ci się chciało szperać w komputerze to dziękuje.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Spoko.
. . . . . . .

Coś ujdzie?
Btw, każdy może z nich korzystać.

Cowboy

Kurczę Mel, teraz nie wiem na który się zdecydować...
chociaż tej jeden szczególnie do mnie przemawia. Za chwilę dowiecie się o moim wyborze :)
Posted on: 13 Lipiec  2010, 15:18:22

 Ten jest kolorowy, najbardziej komiksowy, i dynamiczny. Dzięki Mel.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel


RafBat

 No, Mario to Legenda. Fajnie si? gra w niego na Game Boy'u (ostatnio znalaz?em w piwnicy moje dwa game boy'e-advance i pocket i sobie pogrywam w?a?nie w Mario, super zabawa... i wcale nie tak nieskomplikowana jak si? wydaj?).

Cowboy

Ja też zmieniłem awatar. Na pierwsze oblicze Mrocznego Rycerza. Ten który zabijał. Ten który miał fioletowe rękawiczki. Ten który miał czerwony Batmobil. A jednak to były świetne historie detektywistyczne. Właśnie je czytam. Awatar pochodzi z jednej z mojego ulubionego śledztwa Batmana, tego z Profesorem Crane. Niedługo pewnie wspomnę o tych historiach w temacie "Detective Comics". Mimo tych rękawiczek i samochodu, ten okres nie był w ogóle kiczowaty. Miał świetny klimat, i mogłem widzieć jak Batman zabija.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

CytatMiał świetny klimat, i mogłem widzieć jak Batman zabija.
Raczej "coś się przytrafiało" Jego przeciwnikom (jak dźgnięcie samego siebie nożem przez Jokera), niż Batman zabijał. Ale ja też lubię mocne zakończenia nietoperzowatych historii, zawsze "miło" jest zobaczyć jak człowiek który śmiał zadrzeć z Gackiem kończy np.w kwasie.