Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Legacy

Zaczęty przez Doctus, 17 Wrzesień 2013, 17:04:24

Doctus


LelekPL

W oficjalnej rozpisce na dole pod filmikiem masz wypisane wszystkie postacie :P Red Hoodem jest Jason Todd

XIII

Mi również się podobał szkoda tylko że pewnie jak w przypadku Seeds of Arkham nie będzie ciągu dalszego.

Deuce

Mi również podobał się ten filmik. W końcu znaleźli bardzo profesjonalny kask dla Red Hooda. Mógł mieć jeszcze kurtkę, ale i tak wyszło całkiem dobrze.
Z minusów to płetwy u Pingwina. Skoro to jest niby kontynuacja wizji Nolana, to nie powinno się w to mieszać pomysłów Burtona. Ponadto imię Romeo nie bardzo mi podchodzi wobec Maska.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL

Jak dla mnie to raczej słaby... dialogi absolutnie fatalne! "Proper villians" kto o sobie mówi villian!? Może byłoby to do przełknięcia, gdyby nie ta gra aktorska, która pozostawia wiele do życzenia. Chcieli zrobić coś ciekawego i po waszych komentarzach być może im to wyszło, ale nie wybije się to ni jak z tłumu przeciętnych fan filmów.

Ten z Riddlerem udał im się znacznie lepiej (bo to chyba ta sama ekipa?)

Leon Kennedy

W sumie klimatycznie było całkiem fajnie, chodź ten z Riddlerem jak kolega wyżej cenię bardziej.

Rado

Woody Tondorf - scenarzysta i g?ówny producent fanfilmu wzi?? udzia? w internetowym wywiadzie Ask Me Anything. Najciekawsze rzeczy, które wyczyta?em:

- w ich fanowskim uniwersum (które ??czy si? z nolanowskim) Jason Todd wychowywa? si? w Gotham i by? ?wiadkiem ratowania Narrows przez Batmana (Batman Begins); po wydarzeniach z TDK próbowa? na w?asn? r?k? zosta? nowym m?cicielem Gotham i po jakim? czasie zosta? przygarni?ty i przeszkolony przez Bruce'a - po roku treningów ich drogi si? rozesz?y. Co przez siedem lat (pomi?dzy TDK a TDKR) robi? Jason zostanie wyja?nione w kolejnych fanfilmach

- komiksowe historie, które wp?yn??y na ten fanfilm (i nast?pne cz??ci, które planuj?) to: Under the Red Hood, War Games i Battle for the Cowl

- ekipa, która wykona?a kask Red Hooda zrobi?a równie? mask? Bane' a w filmowym TDKR i np. stroje w serii Star Trek

- za najlepsze obecnie serie ongoing uwa?a Batwoman, Batman, Batman & Robin; najgorsza to, paradoksalnie Red Hood and the Outlaws

- za najbardziej niedocenianego przeciwnika Batmana uwa?a Harley Quinn

- za najlepszy okres Batmana ogó?em uwa?a lata dziewi??dziesi?te

- ulubiony Elseworld z Batmanem to Superman: Red Son

- w kolejnych cz??ciach planowany jest wyst?p innych Robinów

- planuj? zrobi? video obja?niaj?ce etapy tworzenia he?mu Red Hooda, który wart jest trzydzie?ci tysi?cy dolarów (troch? nie chce mi si?wierzy?, ?e a? tyle, ale tak mówi Tondorf)