Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kreskowkowy Quiz!

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Lipiec 2008, 17:41:00

Hunter


BatMati

Dobra.


Najsilniejszy wróżek to ....... . (Przygody Timmiego)
The Dark Knight

TheBeatles


BatMati

Dobra

Jak se nazywał chłopiec ,którego dłonie były wielkie ale cienie do bani?
"Fineasz i Ferb"
Podpowiedź: Dundersztyc zbudował robota w kosmosie.
The Dark Knight

batboy

Tomas dłonias,ale pytanie powinien zadać chyba thebeatels

BatMati

A co?
Będziemy czekać aż się "łaskawie" zaloguje?
Niech pyta kto chce.

A więc:
Jak się domyślacie jestem FANEM Phineas & Ferb.

Jak nazywało się miasto założone przez Dundersztyca?
Jak na imię ma robot Duntersztyca?
Jak się nazywa jego córka?
Córka Dundersztyca popiera działania ojca. Prawda czy Fałsz?
Czego nigdy nie widziała  Izabela? ( odc. "Wiwat ....")
The Dark Knight

batboy

doofania
norm
vanessa
fałsz
izabbela nie widziała tęczy(odc.wiwat doofania)
skoro jesteśmy przy fineaszu i ferbie
to jaki był dżingiel zła w odcinku pepe znosi jajko(jak to usłyszałem padłem) XD

BatMati

Nie!!!!!!!!!!!!!!!!
Izabela naprawdę nie widziała JEDNOROŻCA !
Oj,źle oglądałeś!!

The Dark Knight

batboy

No faktycznie,nie oglądałem do końca,sorry za pomyłkę ;)

BatMati

Ok,tym pytaniem po prostu mnie zdołowałeś. To  chodziło na pewno o to,że on z tymi nwielorybami chciał gadać.
The Dark Knight

BD96

Skoro nikt nie ma ochoty to ja chętnie się pobawię. Proszę mi powiedzieć czym wątek "śmierci" Mary Jane Watson w serialu Spider-Man: The Animated Series przypominał pierwowzór z komiksów których bohaterką była Gwen Stacy. Proszę w punkcikach to wymienić.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

BatMati

Ok,tym pytaniem po prostu mnie zdołowałeś. To  chodziło na pewno o to,że on z tymi nwielorybami chciał gadać.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto mi się wkradł na kobto?!!!
Ja tego nie napisałem.!!
Nie przypominam sobie!!!!!

A poza tym BD96 nie odpowiemy na to pytanie bo to jest za trudne dla wszystkich!
The Dark Knight

BD96

Za trudne dla wszystkich? nie rozśmieszaj mnie. Nie wszyscy oglądają jakieś szajsy dla dzieci jak Ty, więc gwarantuje ci że na to pytanie na pewno kilka osób zna odpowiedź. Już mam na myśli kilka osób które na pewno wiedzą. Zamiast się przejmować czymś o czym najwyraźniej nie masz pojęcia, obejrzyj chociaż resztę filmów z Batmanem, bo nawet tego ci się nie chciało :P.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

(A)nonim

Akurat Spider-Man TAS to był szajs dla dzieci. ;)
Z tego co pamiętam podobnie jak Gwen Stacy została porwana przez Green Goblina na most i została z niego zrzucona, tyle że zamiast skręcić sobie kark wpadła do dziury wymiarowej stworzonej przez maszynkę którą Norman ukradł.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

BD96

Świetnie (A)nonim, zadajesz. Acz spierałbym się czy Spider-Man: The Animated Series był szajsem dla dzieci. Takim czymś może był The Spectacular Spider-Man: The Animated Series był dla młodszych widzów, a SM: TAS było ciekawsze, niektóre historie były brane żywcem z komiksów, i świetnie pokazano większość postaci, a co do "szajsów" to miałem na myśli te jego Fineasze czy inne ścierwo.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!