Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze ulubione/oglądane seriale.

Zaczęty przez Silent Dark, 24 Lipiec 2008, 14:45:13

Silent Dark

Ja osobiście teraz oglądam same komedie :D

Świat według Kiepskich,Miodowe Lata,Rodzina Zastępcza itp. tak się ostatnio złożyło bo akurat zanim idę do lica to zawsze mam czas obejrzeć te wszystkie filmy :) Za 3 minuty będzie premiera na Polsacie nowego serialu komediowego "Synowie",czekam na to cały tydzien :D

Z takich poważniejszych tytułów które lecą wieczorem, mógłbym zaliczyć Dextera,Californiaction,Terminator: Kroniki Sarah Connor,itp.

Hydro

Widzę że nie na jeden oglądam ten "blok" na polsacie. ;)

A co do "Synowie", to zraziłem się do tego muzyką. :P
It's a funny world we live in.

KillingJoke87

Oficer (ale tylko pierwsza seria), Dexter ale ostatnio przedewszystkim Hoży Doktorzy (pisownia orginalna ;p), dr.Kooks wymiata :D
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

El Cornetto


Filer


isild87

A czy ktos tu poza mna oglada slawny hit - Moda na sukces ?  ;D
No przyznac sie ludzie bez bicia toz to najlepszy serial na swiecie

Pawcio

Ja oglądam na chwilę obecną tylko House'a i jestem szczęśliwy :P

A, tak. I BrzydUla z siostrą. Moim skromnym zdaniem lepsze niż wersja kolumbijska.

:D

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Mr. White

Ktoś oprócz mnie ogląda jeszcze Malanowski & Partnerzy? bo jak dla mnie to jedyny ciekawy serial który leci w lato. (19:30) Może scenariusz nie jest jakoś specjalnie wybitny ale za to obsada jest zacna.

isild87

Wedlug mnie nikt nie moze byc w pelni szczesliwy jesli nie ogladnie chociaz jedyny raz Mody na sukces  ;D Co wy tam wiecie o serialach

kelen

Mr White, probowalem kiedys ogladac wspomniany przez Ciebie serial, ale gra aktorska mnie totalnie odrzucila. Wole moje ulubione W11 :) (tak, tak, juz wiem co chcecie napisac)

Juby

Ja sko?czy?em ogl?da? pi?ty sezon "Dr House'a" i jestem w?ciek?y, ?e musz? czeka? na kolejny jeszcze par? miesi?cy. Dla mnie ten serial jest jedyny w swoim rodzaju, i ma wi?cej komediowych elementów od po?owy seriali komediowych jakie ogl?da?em.

Ogl?dam teraz jeszcze kilka seriali na ComedyCentral i sko?czy?em "Ko?ci".


Mr. White

Cytat(tak, tak, juz wiem co chcecie napisac)

Czemu? jak dla mnie to dobry serial, ale gdy leciał później do miałem okazje go sobie obejrzeć. 20:00 to dla mnie godzina poświęcona na gry. Chociaż nie powiedziałbym a żeby gra aktorska W11 była lepsza niż na z M&P. Można powiedzieć że jest na tym samym poziomie

kozio

Heh, jakoś coraz rzadziej oglądam TV:P Może przyczyną jest to, że nauki mi przybywa, no i charakter też już inny:) Ale i czasem to jest tak, że nawet jakby człowiek bardzo chciał, to nie ma na czym oka zawiesić;/
Jednak to co kiedyś oglądałem to: Batman TAS, Dragon Ball, Świat Według Kiepskich, Miodowe lata, Rodzina Zastępcza, Graczykowie, Fala Zbrodni, Gliniarze Bez Odznak, Pokój 107, Matki Żony i Kochanki, Klan i to w sumie chyba wszystko:D:D
Batman is a legend, but the legend will never die!!

El Cornetto

CytatOgl?dam teraz jeszcze kilka seriali na ComedyCentral
Z tym żenującym tłumaczeniem? Powodzenia :]

Juby

Cytat: El Cornetto w 23 Lipiec  2009, 22:41:43
Z tym żenującym tłumaczeniem? Powodzenia :]

A masz gdzie indziej "Chorych doktorów", albo "Jak poznałem waszą matkę"? Zresztą, ja i tak głównie słucham tego co mówią po angielsku (bo przy tym drugim, nie tłumaczą połowy tekstów). ;)